R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

IV Zakręcony Rajd Rowerowy. Ruszają zapisy

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    16.04.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 3 / 33%
A A A

Jarocin. RoweLove Jarocin. Rowerem po Jarocinie. Zakręcony Rajd Rowerowy. Zapisy

R E K L A M A

 

 

W poniedziałek (16 kwietnia) ruszają zapisy na kolejną, czwartą już edycję Zakręconego Rajdu Rowerowego. W poprzednich latach w wydarzeniu organizowanym przez Stowarzyszenie RoweLove uczestniczyły setki miłośników jednośladów [ZOBACZ NASZE WIDEO NA DOLE].

W tym roku pierwszy wspólny przejazd zaplanowano na niedzielę 13 maja. Ale miłlosnicy dwóch kółek już zapowiadają cykl rajdowy.

Tym razem uczestnicy zostaną zabrani na wycieczkę po terenie Gminy Jarocin oraz Jaraczewo, bowiem trasa będzie wyglądała następująco: Jarocin - Roszków - Nosków - Rusko - Potarzyca.

Zapisy ruszają w poniedziałek 16 kwietnia w JOK Jarocin. Spieszcie się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a jak zapewniają Organizatorzy miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wpisowe wynosi jedynie 5 zł. Na uczestników rajdu czeka jak zwykle mnóstwo atrakcji i niespodzianek, w tym m.in. żywa lekcja historii, podczas której będzie można usłyszeć o udziale i roli Jarocina w Powstaniu Wielkopolskim oraz udział każdego chętnego uczestnika w seansie w Planetarium i przekonanie się jak wygląda wiosenne niebo nad Jarocinem - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.  

Ponadto nie zabraknie gier i zabawy dla dzieci, ogniska, występów artystycznych, pokazu wozu strażackiego, smacznego posiłku, dobrej muzyki oraz konkursów, a w nich do wygrania m.in.: rower oraz mnóstwo innych nagród.

 

Choć to jeszcze nie wszystkie niespodzianki jakie się pojawią podczas rajdu. Organizatorzy podkreślają, że kluczowe w organizacji Zakręconych Rajdów jest zapewnienie przyjaznej i rodzinnej atmosfery, dlatego w szczególności zapraszają do udziału w imprezie całe rodziny od dziadka po wnuczka, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ważne jest też zachęcanie do korzystania z aktywnego wypoczynku i uświadamianie uczestnikom walorów jazdy na rowerze.

ZOBACZ zakręcone rajdy z poprzednich edycji - WIDEO

 

ZOBACZ jak było przed rokiem - więcej TUTAJ

Czy Twój burmistrz / wójt powinien zarabiać mniej?

ankieta dodana 12.04.2018, ilość wszystkich głosów: 237
Świetny pomysł
77%
Głupi pomysł
23%
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kast
  11 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Jak z burmistrzem Jarocina na czele- to dzięki postoje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Grzegorz
  11 miesięcy temu ocena: 50%  1
  Już brak miejsc
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A