ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Interesuje Cię przebieg drogi ekspresowej S-11? Przyjdź na spotkanie

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    14.05.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Organizatorzy

Z wariantami przebiegu drogi ekspresowej S-11 będzie można zapoznać się na spotkaniu informacyjnym, które zaplanowano w Nowym Mieście nad Wartą.

 

Chodzi o część S-11, na odcinku Kórnik - Ostrów Wielkopolski, mającą przebiegać przez gminę Nowe Miasto.

 

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (oddział w Poznaniu), gminy oraz biura projektowego opracowującego dokumentację.

 

Celem posiedzenia jest poinformowanie mieszkańców o planowanej inwestycji drogowej. Będzie można zapoznać się z rozważanymi wariantami przebiegu trasy, zgłosić swoje opinie i zapytania.

 

Spotkanie odbędzie się dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Mieście nad Wartą (przy ul. Poznańskiej 8A). Początek - godz. 16.00.

 

ZOBACZ TEŻ

 

[ZOBACZ TEŻ] Zmiana organizacji świateł w centrum Jarocina [TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Powiązane

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krystyna
miesiąc temu 1
Jan Dziedziczak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji