R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

III liga kobiet: Siatkarz Jarocin pokonał KTPS Konin

› Sport i rekreacja 4 miesiące temu    3.11.2018
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Dawid Borucki

Zawodniczki Siatkarza Jarocin pokonały 3:0 (-9, -14, -17) KTPS Konin w meczu 4. kolejki III ligi kobiet.

R E K L A M A

 

 

Podopieczne Michała Sorka wspólnie z Baryczą Janków Przygodzki są niepokonane w grupie 2 III ligi. W dwóch poprzednich spotkaniach Siatkarz Jarocin pokonał MKS MOS Turek i MLKS Orlik Miłosław. W sobotę do Jarocina przyjechały siatkarki KTPS Konin – najsłabszy zespół w grupie, który w trzech poprzednich spotkaniach nie zdołał wygrać chociażby seta. Przepaść między zespołami widać było w bezpośrednim starciu.

W pierwszym secie tylko w pierwszych akcjach siatkarki z Konina zdołały utrzymywać kontakt z Siatkarzem Jarocin. Po początkowej fazie seta gospodynie odskoczyły rywalkom dzięki serii punktów zdobytych na zagrywce. Zawodniczki KTPS-u nie potrafiły w punkt przyjąć serwisów, które pozwoliły na bezpieczne prowadzenie Jarocinianek. W efekcie Siatkarz odniósł zwycięstwo 25:9. Podobnie wyglądał drugi set, w którym także to Siatkarz – poza początkowymi fragmentami – dominował i wygrał 25:14. Zdecydowanie bardziej wyrównana była trzecia partia, przede wszystkim ze względu na błędy własne gospodyń. Pierwsza połowa seta padła łupem KTPS-u, który wypracował nawet 3-punktową przewagę. Jednak z biegiem czasu Siatkarz przejął inicjatywę, wygrywając 25:17 i cały mecz 3:0.

Za tydzień, 10 listopada Siatkarz Jarocin podejmie Barycz Janków Przygodzki. Będzie to starcie dwóch niepokonanych drużyn, a zarazem ostatni pojedynek Jarocinianek przed własną publicznością w rundzie zasadniczej III ligi. Początek meczu o 18.00.

Siatkarz Jarocin: Amelia Grzech, Julia Kita, Anna Bednarek, Julia Misiak, Julia Marciniak, Zuzanna Tyl, Agnieszka Becela (L) oraz Wiktoria Antczak, Aneta Bartkowiak, Zuzanna Malinowska, Eliza Bakalarczyk

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A