R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Huragan niestraszny Jarocie

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    10.02.2018
Dawid Borucki
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Dawid Borucki

Drugie zwycięstwo w czwartym sparingu odniósł Jarota Jarocin.

R E K L A M A

Jarota po raz drugi w ciągu niespełna 48 godzin zaprezentował się kibicom w meczu towarzyskim. Rywalem był IV-ligowy Huragan Pobiedziska.

W czwartek wieczorem Jarociniacy rozegrali sparing z SKP Słupca wygrany 3:0. W sobotnie popołudnie ponownie pojawili się na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Sportowej. Jarota był faworytem rywalizacji z Huraganem. Udało się bardzo dobrze rozpocząć to spotkanie. Już w pierwszych sekundach piłkę w pole karne dośrodkował Jakub Czaplinski, a w siatce umieścił ją Mikołaj Marciniak. Nie był to jego jedyny gol. W 37 minucie uderzył nie do obrony głową, wykorzystując dośrodkowanie Piotra Skokowskiego. W międzyczasie piłkę w bramce rywali umieścił Szymon Grodzki.

O ile w pierwszej połowie Huragan kilkukrotnie zaatakował bramkę Jaroty, tak w drugiej odsłonie taka sytuacja miała miejsce tylko raz. W 63 minucie błąd obrony JKS-u wykorzystał zawodnik drużyny z Pobiedzisk. Druga połowa była popisem strzeleckim Jaroty, a przede wszystkim Miłosza Kowalskiego. Nasz napastnik aż 5-krotnie pokonał bramkarza Huraganu Pobiedziska. Do jego trafień, swoje bramki dołożyli Dominik Chromiński i Dawid Kierzek, dla którego był to pierwszy gol w barwach Jaroty. Ostatecznie Jarota pokonał Huragan aż 10:1.

Za tydzień, 17 lutego rywalem Jaroty będzie lider IV ligi grupy wielkopolska (północ) – Mieszko Gniezno.

Więcej o sobotnim sparingu w najbliższym numerze „Gazety”

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Niko
  8 miesięcy temu ocena: 50%  2
  Co się podniecacie zobaczymy jak ruszy liga.
  ~ Tom
  8 miesięcy temu ocena: 83%  1
  brawo
  R E K L A M A
  R E K L A M A