R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Glan Fan - pomóż go zmienić! [WIDEO]

› Społeczeństwo› Ze szkół 9 miesięcy temu    14.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Glan Jarocin. Uczniowie zmienili wygląd glana na wiosenny. Teraz twoja kolej!

 

R E K L A M A

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie postanowili udekorować jarocińskiego glana w wiosenne ozdoby. W piątek, 13 kwietnia 2018 roku zmienili sznurówki na zielone (wcześniej glan był w narodowych barwach). Teraz młodzi ludzie czekają, aż inni dokończą ich dzieła.

Uczniowie zachęcają mieszkańców Jarocina do przynoszenia i samodzielnego ozdabiania glana breloczkami, zawieszkami, wstążkami. Ma być kolorowo i radośnie. W Pradze, Wrocławiu na mostach turyści zawieszają kłódki. Może tradycją będzie, że wszyscy włączać się będą w zmianę Glana?

Galn miał już czapkę Mikołaja - zobacz Mikołajowy Glan . Kilka lat temu Glan został ubrany w specjalne "ubrabnko, które przygotowało ponad 50 osób [ZOBACZ]

 

Zielone sznurówki, łańcuszek i breloczki przywiesili w słoneczny dzień uczniowie z jarocińskiej dwójki [ZOBACZ WIDEO]

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ G.P.
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
Żyć z mieście w którym: ubiera się glana (symbol nawiązujący do festiwali), ale burzy się amfiteatr (miejsce kultowe dla festiwali) , na dodatek utrzymuje się drogie "niewielkich lotów" muzeum festiwalu (symbol czegoś czy po prostu kasa ?) ??? Kto tam jest społecznie odpowiedzialny, kto tam ma jakąś spójną wizję przyszłości ? Myślę że ani media (które są blisko władzy, ani władza (której blisko do R.I.O.).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Andrzej
9 miesięcy temu ocena: 75%  5
wszyscy chcą się bawić, i chyba dobrze ale na czas obchodów 100 rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego moze by zmienić nazwę :glan, na : But powstańców jarocińskich, i w tą strone go zmieniać, pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ slup
9 miesięcy temu ocena: 88%  4
Jak długo będziecie wspierać rządzących (wg mojej oceny najgorszych w historii Jarocina) tym szybciej będzie postepowala degradacja społeczna Jarocina. Historia Was oceni prawidłowo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ slup
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Do _!&!_# :: przykro mi niezmiernie że nie odpowiem na Twoją "zaczepke", ale staram się nie utrzymywać kontaktów oraz nie dyskutować z elektoratem (że zwolennikami) rządzących miastem i gminą :-) Zycie jest zbyt piękne i ciekawe aby w nim marnować czas.
~ jacekpl
9 miesięcy temu ocena: 0%  2
Dołożyć wielką drewnianą gitarę i będzie atrakcja turystyczna ,jak to jest ciekawiej w Dąbrowie Górniczej https://www.youtube.com/watch?... https://ocdn.eu/pulscms-transf...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ anna
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Przestancie glupiec Glan kojarzy sie z Festiwalem za chwile wokol Glana zrobia smietnik i zaczna porzadek robic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A