R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gasił pety w piwnicy. Zapaliły się gazety. Dostał mandat

› Z policji 11 miesięcy temu    7.11.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. Straż pożarna. Osiedle Konstytucji 3 Maja. Pożar. MandatBlady strach padł wczoraj rano na lokatorów jednego z bloków na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie. Na klatce schodowej pojawił się gęsty dym. Konieczna była interwencja straży pożarnej. Na szczęście ratownicy opanowali szybko zagrożenie. Na miejsce przybył również patrol policji.

- Jeden z lokatorów został ukarany za stworzenie zagrożenia pożarowego. Gasił papierosy w piwnicy. W pobliżu były zgromadzone gazety, które zajęły się od niedopalonej pozostałości papierosa - wyjaśnia mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

R E K L A M A

 

Nieodpowiedzialny mężczyzna dostał mandat w wysokości 300 zł.
 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Laba
11 miesięcy temu ocena: 100%  6
Było to w boku 23 sprawdź co był Andrzej
~ SZCZERY
11 miesięcy temu ocena: 100%  5
Czyżby KWA KWA?
~ Obciążyć kosztami
11 miesięcy temu ocena: 100%  4
Myśle że powinien ponieśc koszty interwencji strażackiej . Dlaczego społeczeństwo ma płacić za niefrasobliwośc tego typka ?
~ Iwka
11 miesięcy temu ocena: 86%  3
Powinna spoldzielnia wprowadzić zakaz palenia na klatce Mój sąsiad nie dość ze pali na klatce to jeszcze w oknie Ok niech pali ale mój parapet wygląda okropnie pełno tytoniu popiołu i syf
~ Użytkownik
11 miesięcy temu ocena: 75%  2
Na klatce schodowej pojawił się gęsty. Hmm komuś chyba znaków zabrakło żeby dopisać co było gęste na klatce. Czy nikt nie sprawdze tych artykułów? Czy są pisane na odczepne byle by było jak najwięcej wejść a to że błędy czy nie pełne informacje to już nie jest ważne. Polecam nauczyć się pisać lub bardziej zwracać uwagę na to co się pisze i wstawia w internet. Takie rzeczy nie bolą a przyjemniej się czyta.
R E K L A M A
~ Wuja Tom
11 miesięcy temu ocena: 50%  1
Naucz to się ty interpunkcji. Potem pisz.
R E K L A M A
R E K L A M A