ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Fotobudka rozkręci każdą imprezę!

ponad rok temu    13.01.2017
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 10 / 50%
A A A

Chciałbyś, żeby Twoją imprezę wspominano bardzo długo? By była niepowtarzalna? Zamów Fotobudkę. Na pewno nie pożałujesz.

Zabawa z Fotobudką jest bardzo prosta. Wybierasz gadżet, stajesz przed aparatem, a na ekranie widzisz, jak wyglądasz. Robisz śmieszną minę, wciskasz przycisk start i po kilku sekundach dostajesz wydruk zdjęć (w trzech różnych formatach do wyboru - na każdym znajdują się cztery ujęcia). Możesz to zrobić sam(a), w duecie, albo w większej grupie. Takich zdjęć nie zrobisz sobie w innych okolicznościach.

Niepowtarzalna pamiątka
Fotobudka to doskonały pomysł na rozkręcenie każdej imprezy. Świetnie sprawdza się na weselach, ale nadaje się także na na imprezy firmowe, studniówki, połowinki, osiemnastki, wszelkiego rodzaju urodziny czy imieniny. Zapewnia niezapomniane wspomnienia z wieczorów panieńskich i kawalerskich... - Do dyspozycji mamy spory zestaw gadżetów, które można wykorzystać do robienia zdjęć. Od śmiesznych okularów poczynając, poprzez sztuczne wąsy, na uszach „króliczków Playboya” kończąc. No, może nie kończąc... - uśmiecha się Jacek Nagorzycki, właściciel firmy Funny Flash, udostępniającej Fotobudkę. - Każdy na pewno znajdzie dla siebie coś takiego, co sprawi, że jego wizerunek na zdjęciach będzie niepowtarzalny.

Niesamowity album
Fotobudka poza tym, że zapewnia gościom świetną zabawę podczas imprezy, daje również jedyną w swoim rodzaju pamiątkę dla organizatorów, czy to Młodej Parze, czy Jubilatowi np. na osiemnastce. A wszystko dzięki albumowi, do którego można wkleić swoje zdjęcia dopisując oryginalne życzenia dla Nowożeńców lub Jubilata. Po latach taki album będzie świetnym wspomnieniem fantastycznych chwil, które wspólnie przeżyliście.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia
Firma Funny Flash oferuje Fotobudkę już od 450 zł. W tej cenie jest godzina zabawy, z nielimitowaną ilością zdjęć, dostępem do wielu śmiesznych gadżetów, personalizacją fotek (oryginalny nadruk z nazwą imprezy - imionami Młodej Pary, czy logo firmy), pomocą asystenta oraz pendrivem ze wszystkimi zdjęciami. Kolejna godzina kosztuje dodatkowe 200 zł (dokładny cennik można znaleźć na stronie internetowej www.24fotobudka.pl). - Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Klient zamawia Fotobudkę na godzinę, ale już po kilkunastu minutach wiadomo, że zabawa się przeciągnie. Ostatnio miała być godzina, a skończyło się na ponad trzech - uśmiecha się Jacek Nagorzycki. - Ale spokojnie, cenę zawsze można ponegocjować.

Podświetlona kabina i dojazd gratis
Dlaczego warto skorzystać akurat z oferty firmy Funny Flash? - Po pierwsze, w odróżnieniu od prostych fotobudek, dysponujemy specjalną dmuchaną kabiną, podświetlaną światłami LED (2,5 x 2,5 x 2,5 m). Osiem różnych kolorów, migające światła. Każde ujęcie jest wtedy niepowtarzalne. Dlatego często zdarza się, że goście robią sobie zdjęcia po kilka razy - mówi właściciel Funny Flash. - Dodatkowo praktycznie nie pobieramy opłat za dojazd, Do 70 km, a więc do Poznania, Kalisza, Ostrowa, Konina dojeżdżamy za darmo. A właściwie, to możemy dojechać nawet na koniec świata. Wszystko zawsze można dogadać - śmieje się Jacek Nagorzycki.

Karnawał
Fotobudka może być też idealnym uzupełnieniem zabaw karnawałowych. Nie każda z tych imprez jest przecież balem przebierańców, a dzięki Fotobudce każda może się taką stać. - Kto raz się zabawił z Fotobudką wie, o czym mówię. A tym, którzy jeszcze nie spróbowali, mogę obiecać doskonałą zabawę. W karnawale mamy jeszcze wolne terminy. Zadzwońcie. I zróbcie sobie niepowtarzalną imprezę! - zaprasza właściciel Funny Flash.

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

Funny Flash
tel. 505/128-408
biuro@24fotobudka.pl
www.24fotobudka.pl
www.facebook.com/24fotobudka

R E K L A M A
+ 5 głosów: 10 (50%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A