ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Festyn dla Jakuba. To już dzisiaj w Żerkowie. Przyjdź się pobawić i pomóc

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    24.02.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Dzisiaj (niedziela 24 lutego) w auli Szkoły Podstawowej w Żerkowie odbędzie się koncert dla Jakuba Ochnio. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację nastolatka, który z powodu nowotworu stracił nogę i potrzebuje protezy.

 

 

Impreza rozpocznie się o godz. 15.05. W programie przewidziano występy m.in. szkolnych zespołów (godz. 15.20), harcerzy (godz. 15.40), zespołów „Two Boys” (godz. 16.15), „Czajniki” (godz. 17.00), „DiscoBoys” (godz. 17.45) i „Marioo” (godz. 19.30). Na koniec zaplanowano pokaz Ulicznego Teatru Ognia „Anthony Street” i „Grow up Events” (godz. 20.10).

 

 

W przerwach pomiędzy koncertami odbywać się będą licytacje ciekawych przedmiotów. Z myślą o najmłodszych zostanie zorganizowane np. malowanie twarzy, strefa sportowa, dmuchany zamek, balonowe zwierzęta i przejażdżki limuzyną.

 

O żołądki uczestników dbać będą rodzice i panie z KGW z Żółkowa. Można będzie zjeść m.in. bigos, hot-dogi, pizzę, kiełbasę na ciepło, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, a do kawy - domowe ciasto.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!