ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

FabLab w działaniu: Warsztaty filmowe dla młodzieży

› Aktualności ponad rok temu    21.03.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Warsztaty filmowe

Interesuje Cię filmowanie? Chciałbyś nauczyć się montować? Tworzyć filmy? Fundacja „Ogród Marzeń” zaprasza na bezpłatne warsztaty.

 

 

 

Warsztaty filmowe odbędą się w ramach projektu „FABLAB w działaniu”, który dofinansowany jest przez gminę Jarocin. Organizatorzy zapraszają do udziału młodych ludzi, w wieku od 15 do 19 lat.  Uczestnicy nauczą się podstaw filmowania i montowania. Efektem warsztatów mają być filmy uczestników oraz jedna wspólna produkcja poświęcona projektowi "FABLAB w działaniu".

 

Pierwsze zajęcia odbędą się już w sobotę, 24 marca – od 12.00 do 15.00. Następne w kolejnym terminie ustalonym z uczestnikami. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową; b.piotrowicz@jarocinska.pl. W tytule należy wpisać: „warsztaty filmowe” , w treści proszę podać: imię i nazwisko, wiek, szkołę i numer kontaktowy telefonu.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANIOCZONA. O przyjęciu decyduje kolejnośc zgłoszeń.

 

FABLAB w Jarocinie wspierają: Gmina Jarocin, VEOLIA, , POW, AT, POLWOS, DROBUD  

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu 1
kiedy będą warsztaty aktorskie ,pokolenie się wykrusza a młody narybek na zmywaku wylądował ? . https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji