R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

FABLAB W DZIAŁANIU: Poznaj laser i naucz się projektować

› Aktualności 11 miesięcy temu    15.04.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
FABLAB w działaniuFABLAB w działaniu fot. LABLAB

Bezpłatne warsztaty „Projektowanie graficzne i obsługa lasera dla początkujących” organizuje Fundacja „Ogród Marzeń” w ramach projektu FABLAB w działaniu.

 

R E K L A M A

Warsztaty „Projektowanie graficzne i obsługa lasera dla początkujących”przeznaczone są dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Zajęcia odbędą się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r.,  od 11.00 do 14.00  w siedzibie Jarocińskiego FabLab-u. Warsztaty odbywają się w ramach projektu „FABLAB w działaniu, który współfinansuje Gimna Jarocin.

W ramach projektu realizowanego przez fundację zostaną przeprowadzone warsztaty dla dzieci i młodzieży: z projektowania graficznego i użycia plotera, pracy z drukarką 3D, kodowania, mechatroniki. Od miesiąca trwają warsztaty filmowe. Ich uczestnicy uczą się w praktyce pracować z kamerą i montować filmy. Efektem pracy młodych filmowców ma być film o projekcie „FABLAB w działaniu” Już wkrótce rozpoczną się zajęcia z nauki tworzenia stron na platformie WhitePress. Uczestnicy warsztatów będą musieli w ramach zajęć stworzyć stronę FABLABU JAROCIN.

 

-Zależy nam by młodzi ludzie przede wszystkim praktykowali. Mamy nadzieję, że dzięki temu nie tylko nauczą się, ale  będą dalej rozwijać nabyte umiejętności – twierdzi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes Fundacji „Ogród Marzeń”.  W październiku FABLAB w ramach projektu zorganizuje II Noc Naukowców w Jarocinie
 


Dołącz do FabLabu
Organizatorzy projektu zapraszają wszystkich, również osoby dorosłe, do włączenia się w pracę jarocińskiego FABLABU. - Może przyjść każdy, kto lubi majsterkować, interesuje się elektroniką, stolarstwem, modelarstwem, chciałby tworzyć niezwykłe rzeczy, poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Zapraszamy - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz.

 

Zgłoszenia na warsztaty: Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach „Projektowanie graficzne i obsługa lasera dla początkujących” powinny napisać wiadomość o treści: imię i nazwisko ucznia, wiek, szkoła, nr kontaktowy telefonu i wysłać na adres:  b.piotrowicz@jarocinska.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku, 19 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszyscy, których interesuje tematyka nowych technologii oraz działalności FABLABU w Jarocinie powinni obserwować profilu https://www.facebook.com/MinifablabJarocin

Warsztat FabLabu w Jarocinie mieści się na ul. Kasprzaka 1 w Jarocinie (Kotłownia Veolia)

Fablab wspierają: Gmina Jarocin, Veolia, Polwos, AT, Drobud

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
11 miesięcy temu 1
Czy dogonimy mniejszy Kraj jak Korea Południowa od nauki do pracy ... https://insideretail.asia/2017... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A