ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Egzaminy gimnazjalne. Uczniowie o testach i strajku nauczycieli [WIDEO]

› Społeczeństwo› Ze szkół 2 miesiące temu    12.04.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Montaż: Mikołaj Dziurzyński

Jarocin. Gimnazjum nr 1 w Jarocinie. Egzaminy gimnazjalne 2019. Drugi dzień egzaminów gimnazjalnych. Uczniowie pisali testy matematyczno-przyrodnicze.

 

 

Kolejny dzień potyczek egzaminów gimnazjalnych dobiegł końca. Wczoraj rano uczniowie gimnazjum napisali egzamin z zakresu przedmiotów przyrodniczych, a o godzinie 11.00 przystąpili do testu z matematyki. Był to drugi dzień testów, w środę gimnazjaliści zmierzyli się z językiem polskim oraz historią i wiedzą o społeczeństwie [ZOBACZ WIDEO TUTAJ].

 

CZYTAJ TAKŻE: Szukają wykonawcy. Kiedy wybudują, będzie sport i rekreacja [KLIKNIJ]

 

Podobnie jak w przypadku egzaminu z języka polskiego, uczniowie o poziomie trudności testów wypowiadali się raczej różnie. Jedni stwierdzili, że nie było wcale tak źle i całkiem dobrze im poszło, inni podsumowali egzamin z matematyki krótko - "tragedia". Zobacz poniżej jak jarociniakom poszły egzaminy.

 

Przypominamy, że w szkołach trwa strajk nauczycieli. Czytaj więcej o przebiegu egzaminów gimnazjalnych TUTAJ [KLIKNIJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mateusz
2 miesiące temu ocena: 0%  7
Jak dla mnie ten strajk jest niezrozumiały! Np . tych z Żerkowa dać do normalnej pracy to zrozumieją w jakim kraju żyjemy. 1600 za 8 godzin to normalka. Niech siedzą w szkole 8 godzin to się wyrobią!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mati
2 miesiące temu ocena: 67%  6
Niejaki marszałek Karczewski oczywiście że z PIS mówi że on pracuje dla idei a kasuje 20 tys miesięcznie ! Do tego wiele innych przywilejów nawet zamówił sobie swój portret za grube tysiące na koszt nas wszystkich ! Tak działa PIS ! Czyli my w PIS bierzemy kasę ile się da a reszta won !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mis1
2 miesiące temu ocena: 59%  5
PO zamknęła 1200 szkół i zwolniła wielu nauczycieli A prze z 8 lat dała aż 80zl.podwyzki i teraz PiS ma w 3 lata ma zrobić zaległości za PO PSL SLD i inne? ZNPdziala politycznie! Nauczycieli obudź się to nie chodzi o Ciebie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Arkadiusz Makarewicz
2 miesiące temu ocena: 67%  4
"maciek" nie dorósł... :(
~ maciek
2 miesiące temu ocena: 59%  3
Broniarz jest na wszystkich pikietach KOD-u - nauczyciele chrześcijanie wdajecie się w prowokacje postkomuny
~ Marek
2 miesiące temu ocena: 29%  2
Czas kończyć strajk, chyba więcej nie da się osiągnąć bo władze zrobią wszystko by nie pozwolić prezesowi ZNP wyjść z twarzą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 30 srebrników
2 miesiące temu ocena: 70%  1
Marek strajk dopiero się rozwija zobaczysz, najbardziej dziwne jest to że łamistrajki w ogóle nie pokazują się w szkołach ze wstydu, wszyscy traktują ich jak trędowatych, taka jest cena zdrajców, czy było warto ?