ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Dzisiaj wybory [AKTUALIZACJE]

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    16.11.2014
Bartek Nawrocki
komentarzy 63 ocen 84 / 86%
A A A
Lokal wyborczy w jarocińskim ratuszu Lokal wyborczy w jarocińskim ratuszu  fot. Piotr Ignasiak

O 7.00 otwarto lokale wyborcze na naszym terenie. Rozpoczęły się wybory samorządowe.

Dzisiaj wybierzmy ludzi, którzy będą rządzili naszymi małymi ojczyznami, przez najbliższe cztery lata.

Póki co, nie dotarły do nas żadne sygnały, że gdzieś nie rozpoczęto głosowania o wyznaczonej porze. Lokale będą czynne do 21.00.
W przypadku głosowań na wójtów/burmistrzów może być dogrywka, wszędzie tam, gdzie jest więcej niż 2 kandydatów. Dzisiaj wybieramy nie tylko radnych gminnych, ale też powiatowych i członków sejmiku wojewódzkiego.

Jak głosować, by nasz głos nie przepadł - nasz poradnik TUTAJ.

Od rana głosowaniu przyglądają się reporterzy portalu i „Gazety Jarocińskiej”. Na naszej stronie przez cały dzień bieżące informacje dotyczące przebiegu wyborów i aktualnej frekwencji.

Widzisz coś, o czym chcesz poinformować innych? DAJ NAM ZNAĆ.
Telefon dziennikarza dyżurnego - 513/231/514 lub (62) 332/20/53 możecie również pisać b.nawrocki@jarocinska.pl, lub naszym oficjalnym profilu FB.

Po godzinie 21.00 wieczór wyborczy na naszej stronie. Pierwsze, nieoficjalne wyniki głosowanie, komentarze kandydatów, doniesienia z komisji wyborczych. Zapraszamy.

R E K L A M AGadziński śródtekstowy 06-13.12.2019

[AKTUALIZACJA 07:09]

No to wybieramy. - Pod lokalem wyborczym w zlokalizowanym w jarocińskim ratuszu na otwarcie czekał jeden wyborca (zdjęcie) - informuje nasz reporter.

Pamiętajcie - aż do 21.00 obowiązuje cisza wyborcza.

[AKTUALIZACJA 07:09]

 

Głosują także pacjenci jarocińskiego szpitala. Niektórzy z nich będą to mogli zrobić nie ruszając się z łóżka. Szczegóły tej procedury w późniejszej części naszej relacji.

[08:16]

- Wszystkie obwodowe komisje na terenie gminy Jarocin rozpoczęły pracę punktualnie i w pełnych składach. Nie było żadnych zakłóceń - poinformował Zdzisław Regulski, urzędnik wyborczy w gminie Jarocin.

[08:35]

Jak informują nasi reporterzy – również w gminie Kotlin i Żerków głosowanie w tej chwili odbywa się bez zakłóceń.

[08:50]

Wybory trwają. Oznaczenia niektórych lokali bardzo ciekawie "powiewają".

[09:01]

Jak zapewniają urzędnicy odpowiedzialni za przeprowadzenie wyborów - również w gminie Jaraczewo głosowanie odbywa się bez zakłóceń.

Tutaj pierwsza porcja zdjęć z głosowań.

[09:25]

Nie masz czym dojechać do lokalu wyborczego? Jarocińskie Linie Autobusowe uruchomiły dzisiaj specjalne kursy. Szczegóły TUTAJ

[10:03]

Wybory przebiegają bez incydentów. Jednak jak informuje nas jeden z mieszkańców Kotlina - na drzewie przy kościele, ktoś wczesnym rankiem powiesił plakat wyszydzający jednego z kandydatów na wójta. Sprawy nie zgłoszono jednak na policję.  

[10:12]

- Ani wczoraj ani dzisiaj nie odnotowaliśmy żadnego przypadku naruszania ciszy wyborczej - informuje portal sierż. szt. Agnieszka Zaworska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.  

Wygląda więc na to, że jesteśmy wyjątkowo spokojnym regionem. Państwowa Komisja Wyborcza podała w trakcie pierwszej konferencji prasowej, że w kraju odotowano "137 incydentów wyborczych polegających na zrywaniu plakatów czy nieszczeniu banerów". 

[12:39]

Na razie wyborom towarzyszy fatalna frekwencja. W większości komisji wynosi zaledwie kilkanaście procent. W Witaszycach w okręgu nr 7 głosy do popołudnia oddało zaledwie 7 proc. uprawnionych. Lepiej jest w ościennych gminach – w Żerkowie 17,29 procenta, a w Kotlinie 15,81.

Na zdjęciu głosowanie w Wilkowyi. Fot. Piotr Ignasiak

[13:14]

Jak poinformowała portal jedna z mieszkanek miasta, pod lokalem wyborczym zlokalizowanych w Zespole Szkół nr 3 stoi zaparkowane auto z reklamą wyborczą jednego z kandydatów na burmistrza i radnych. - Ten samochód został postawiony tutaj dzisiaj rano - przekonuje. Czy doszło do złamania ciszy wyborczej? Rzecznik jarocińskiej policji twierdzi, że nie odnotowano takiego przypadku. Nasza rozmówczyni chce zgłosić sprawę policji. Na miejscu jest też nasz reporter. - Auto, pomarańczowe seicento rzeczywiście stoi niedaleko szkoły. Właśnie przyjechały panie z konkurencyjnego komitetu i fotografują pojazd. Ich auto też ma reklamy wyborcze  - informuje nasz dziennikarz. Od piątku obowiązuje cisza wyborcza. Poruszanie się pojazdami, które mają reklamy jest też zakazane.   

Widzisz coś, o czym chcesz poinformować innych? DAJ NAM ZNAĆ.
Telefon dziennikarza dyżurnego - 513/231/514 lub (62) 332/20/53 możecie również pisać b.nawrocki@jarocinska.pl, lub naszym oficjalnym profilu FB.

[13:36]

To nie jedyny problem podczas głosowania w Jarocinie. - Lokal wyborczy dla naszego osiedla (Zespół Szkół nr 5 - obwodowa komisja wyborcza nr 11 - przyp. red.) został zlokalizowany w małej klasie. Trudno mówić tu o jakimś komforcie i prywatności podczas oddawania głosu. Po każdej mszy jest tłok. Tak nie może być. Ciekawi mnie, kto podjął decyzję o umiejscowieniu tam urn, skoro obok jest taka wielka sala gimnastyczna – burzy się Czesław Nowak, przewodniczący osiedla Glinki.   

[13:54]

Pod ZSP nr 3 zjawiła się policja. - Ich działałanie zakończyło się wezwaniem dla kierowcy seicento, które włożyli za wycieraczkę - informuje nasz reporter. Tyczasem do redakcji zadzwoniła dydrektor ZSP nr 3. - Ten samochód zaparkowany jest pod szkołą od wczoraj, informowałam o tym policję w sobotę, więc nie mogą mówić, że nie mieli zgłoszenia, bo to można sprawdzić - informuje Anna Witczak-Janowska. Nadal nie ma pewności kiedy i kto zostawił fiata pod szkołą. Okazuje się, że monitoring tam nie sięga.  

[14:19]

Fiat stojący pod szkołą należy do jednego z kandydatów na radnych. - Policja była już u niego dzisiaj rano, powiedzieli mu, że auto nie koliduje. Teraz dali mu mandat, bo podobno ciągłą linię przeciął. Co nie zmienia faktu, że "przedobrzył" - komentuje osoba sympatyzująca z komitetem.  

W naszej redakcji zjawił się właściciel kontrowersyjnego pojazdu. - Mam zdjęcia, że samochód został zaparkowany w piątek kilka minut po godz. 23.00 - zapewnia i na dowód pokazuje fotografie.

[14:29]

Tymczasem w lokalach coraz więcej głosujących. Dla przykładu w Golinie na godz. 14.00 frekwencja wynosiła już 26 procent. W obwodowej komisji wyborczej w ZS nr 5 w Jarocinie urna się zapełniła i będzie podstawiona druga - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.    

[14:54]

Tak głosują mieszkańcy naszego powiatu. Zobacz zdjęcia

[15:39]

Jest dobra informacja z Obwodowej Komisji Wyborczej w Mieszkowie. Po godz. 15.00 frekwencja sięgnęła tam niemal 30 procent. Coraz więcej wyborców głosuje też w mieście.

Odwiedziliśmy kilka lokali z naszą kamerą. Zobaczcie WIDEO

 

[16:00]

To może być kolejny hit tegorocznych wyborów w Jarocinie. Jak dowiedział się portal nieoficjalnie - jedna z kandydadek do rady powiatu, która jest przy okazji właścielką restauracji z kebabem w mieście - ma nagradzać każdego, kto dzisiaj przyniesie jej ulotkę do lokalu. - Można dostać darmową kawę, herbatę, albo hot-doga - twierdzi nasz informator.  

Właścicielka lokalu ma inną wersję.  - Dziś wszyscy mogą dostać lody gratis. Kończę "sezon lodowy" i wydaje je gratis - tłumaczy portalowi. Czy data jest przypadkowa? - Data nie ma znaczenia, raczej pogoda.

16:30

Coraz lepsze póki co nieoficjalne informacje z lokali wyborczych. W Golinie frekwencja sięga już 40 procent. - W lokalach panuje tłok, jaki do tej pory był tylko po mszach - komentuje jeden z członków komisji. 

Do komisji w Zespole Szkół Ponagimnazjalnych nr 2 w Jarocinie dowieziono kolejną urnę do głosowania.

[16:42]

Wyborcy tłumnie odwiedzają lokale. - Byłem w Wilkowyi i jest straszny ruch - donosi portalowi jeden z kandydatów na radnego.

Tymczasem największe komitety wyborcze z naszego terenu szykują wieczory wyborcze. Odwiedzimy ich z naszą kamerą.

[17:07]

W wyborach wzięli już udział wszyscy kandydaci na burmistrza Jarocina. Zobacz ZDJĘCIA

[17:47]

Frekwecja rośnie z każdą godziną. Okazuje się, że nieźle jest też w gminach wiejskich. W Kotlinie frekwencja przekroczyła 46 procent. Ale to jeszcze nic - jak ustalili nasi dziennikarze w Obwodowej Komisji Wyborczej w Parzewie - głos oddało ponad 59 proc. uprawnionych.

[17:55]

Nieźle z oddającymi głosy jest też w Jarocinie. W lokalu który mieści się w ZS nr 5 zagłosowało już ponad 42 procent wyborców. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w komisji w Centrum Socjalnym już zapełniła się urna. Podobno zastąpiono ją… szarym kartonem.  

W gminie Jaraczewo na razie frekwencja wynosi 49 procent.

[18:03]

- W gminie Jarocin brakuje urn - dowiedział się portal nieoficjalnie.  - Urzędnicy się chyba nie spodziewali, że będzie takie zainteresowanie - komentuje jeden z naszych użytkowników.

Dodatkowe pojemniki na głosy trzeba też było dostawić w miejskich komisjach w  Żerkowie. Tam frekwencja na 18.00 44,44 procent w gminie. Miasto osiągnęło poziom blisko 55 procent.  

[18:12]

Tymczasem echa darmowych lodów od jednej z kandydatek pewnego stowarzyszenia - zobaczcie wyżej - nie milkną. Nasz internauta znalazł w sieci takie ogłoszenie.

Proste. :)

[18:22]

- Mieliśmy przygotowane 15 dodatkowych urn i wszystkie już zostały wydane – potwierdził portalowi Zdzisław Regulski, urzędnik odpowiedzialny w gminie Jarocin za sprawy wyborcze.

Nic dziwnego. W Golinie frekwencja przekroczyła 45 procent.  

[18:49]

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Nieoficjalne dane mówią, że frekwencja już teraz zbliża się do 50 procent.

[19:05]

Czyżby sprzęt nie wytrzymał natłoku głosujących?  -  Żerkowie w lokalu w szkole podstawowej urna się rozsypała - pisze jeden z naszych internautów. Przewodniczący obwodowej komisji wyborczej Roman Wyduba zaprzecza. - Nic takiego nie miało miejsca – zapewnia.

[20:20]

Do końca wyborów zostało 40 minut. Potem komisje wyborcze czeka wytężona praca. Ich członkowie nie pracują jednak społecznie. We wszystkich 22 obwodowych komisjach wyborczych na terenie gminy Jarocin zasiada łącznie 196 osób. Diety z tego tytułu zasiadania w komisji są znacznie wyższe niż podczas ostatnich wyborów samorządowych i wynoszą: 380 zł dla przewodniczących (wcześniej 165 zł), 330 zł dla zastępców przewodniczących (dotychczas 150 zł) i 300 zł dla członków komisji (wcześniej 135 zł).

[20:26]

Frekwencja cały czas rośnie. Jest lepszna niż w kraju według danych, które podaje PKW. Po 20 w Golinie frekwencja wynosiła prawie 54 procent. W Obwodowej Komisji Wyborczej w Nowym Mieście frekwencja też przekroczyła 50 proc. - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

[20.40]

Portal jarocinska.pl przeżywa prawdziwe oblężenie. Cały czas na naszej stronie przebywa w jednym momencie ponad 300 użytkowników. Ich liczba ciągle rośnie. O godz. 21.00 przywrócimy możliwość dodawania komentarzy.

 

 

[20:50]

Po wieczornej mszy św. w kościele pw. św. Marcina tłumy ludzi ruszyły do jarocińskiego ratusza. Ludzie czekali w kolejce nie tylko do wydania kart, ale też do oddania głosów. Zobacz wideo.

+ 72 głosów: 84 (86%) 12 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (59)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ XY
ponad rok temu ocena: 83%  59
A gdzie komentarze droga Gazeto? Niepochlebne nowemu włodarzowi poznikały.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ normalny
ponad rok temu ocena: 100%  58
cytuję: , wyborca otrzyma cztery karty: do rady gminy, do rady powiatu, do sejmiku'' i tu się popieprzyło wielu wyborców oddało źle wypełnione karty wyborcze. o ile z wyborem do sejmiku i na burmistrza było ok to dalej katastrofa, wyborcy błędnie stawiali po jednym krzyżyku na jednej stronie co uniemożliwiło właściwy wybór.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wacek88
ponad rok temu ocena: 78%  57
koniec jarocina teraz tylko może być gorzej. postawiliście na ROZWÓJ a będzie ROZBÓJ. totalna klapa dla naszego miasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gosc
ponad rok temu ocena: 9%  56
podejrzewam ze wiekszosc krytyki na Adama jest tu wyrazona przez konta zalozone przez stacha kostke i ich przydupasow!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
ponad rok temu ocena: 100%  55
Dokładnie jak większość pochwał i propagandy na korzyść Adama pochodzi ze strony kliki ZJ :)
~ real
ponad rok temu ocena: 91%  54
Abstrahując od sympatii wyborców, wybory na burmistrza obnażają ich słabość, słabość w postaci wykształcenia kandydatów. Na 5 kandydatów jeden tylko posiada wykształcenie wyższe, reszta skończyła technika bądź licea. Nie chodzi mi by wychwalać tego, który ma wyższe - chodzi raczej o to, kto nami chciał rządzić - jednym słowem średniacy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ antyk
ponad rok temu ocena: 20%  53
Wolę średniaków, niż Panią profesor Hanne Szałkowska, ktora umieszcze żenujace filmiki na swoim portali. Nauczycielka? szok https://www.facebook.com/photo... poczytajcie jej komentarz, zwykłe chamstwo i co z tego, ze jest wykształcona? To lepsza , tak i moze sobie ludzi obrażać?
~ ...
ponad rok temu ocena: 50%  52
"Portal jarocinska.pl przeżywa prawdziwe oblężenie. Cały czas na naszej stronie przebywa w jednym momencie ponad 300 użytkowników." BUAAAHHHAHAHAHAH i serwery padły HAHAHA ależ oblężenie to faktycznie (po)ogrom !!! się uśmiałem !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MŁODY
ponad rok temu ocena: 17%  51
ADAM TUMIDAJ Z TOBĄ TAK TRZYMAĆ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pewnie
ponad rok temu ocena: 33%  50
tych ,którzy za leżenie oczekują luksusów to raczej HASŁO ,,ROZWÓJ" nie dotyczyło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ otwórz oczy
ponad rok temu ocena: 88%  49
Nie musiałem czytac gazetki ,(jak ty to okreslasz ze śmietnika),bo to juz wszystko było opisane kiedyś w gazetach ,a nawet podane w telewizji. Teraz tylko ktoś w tej reklamowej gazetce przypomniał ludziom ,bo moze niektórzy ,tacy jak ty, mają zbyt krótka pamięć.Moze się wreszcie obudzisz ,jak zabraknie Ci na podatki i na herbatkę , bo będziesz musiał grubą kasą płacić za wodę i podatki ,albo sfinansować wczasy swojemu włodarzowi,ale wtedy już będzie za pózno.Chyba jesteś za młody ,żeby Go dobrze znać
~ mała
ponad rok temu ocena: 60%  48
Ludzie w Jarocinie mają pamięć niczym złota rybka...Już nie pamiętają jak "cudownym,stawiającym na rozwój i uczciwość" burmistrzem był łaskawie wracający wybawca?Znów będzie robienie z Jarocina swojego prywatnego folwarku,a nie powiem komu będzie się żyło lepiej...ale pewnie nie będzie to większość mieszkańców...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ otwórz oczy
ponad rok temu ocena: 85%  47
Przecież to za jego rządów mieliśmy do czynienia z takimi patologicznymi sytuacjami jak: - afera kukurydziana, - odprawy dla ludzi Pawlickiego sięgające nawet 160 tysięcy złotych, - astronomiczne premie dla swoich prezesów, - kontrowersyjne przetargi, które w większości wygrywała jedna z jarocińskich firm drogowych i budowlanych, - 3 miliony złotych wypłaconych z kasy gminnej dla byłego burmistrza i jego najbliższych współpracowników, - liczne podróże zagraniczne nic nie dające naszej gminie, na które Pawlicki z kasy gminnej wydał ponad 160 tysięcy złotych, No i do tego faktem jest, że został "skazany za...", a ponownie chce za wszelką cenę wrócić do władzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Myślę ,że
ponad rok temu ocena: 38%  46
za dużo naczytałeś się tej gazetki ze śmietnika?
~ Cok
ponad rok temu ocena: 67%  45
Poczekajcie!!!wyniki są liczone!!! Kto ma wygrać to wygra!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 80%  44
Tylko Pawlicki, a gdzie Żerków , Kotlin, Jaraczewo, - ???Nie ma tam redaktorów.??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KOMETA
ponad rok temu ocena: 35%  43
GRATULUJĘ SUKCESU . TO NASZ CZŁOWIEK .PAN PAWLICKI.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przyszłość
ponad rok temu ocena: 19%  42
To Burmistrz Nas Wszystkich !!! Wybraliśmy ROZWÓJ!!! i będzie dobrze.
~ tu są:
ponad rok temu ocena: 100%  41
http://wlkp24.info/aktualnosci...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rakieta
ponad rok temu ocena: 100%  40
czy będą w końcu wyniki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rakieta
ponad rok temu ocena: 100%  39
kiedy będą wyniki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ max
ponad rok temu ocena: 50%  38
w kotlinie wygrał Paterczyk
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JARI
ponad rok temu ocena: 100%  37
CZ KTOS ZNA WYNIKI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ No i co
ponad rok temu 36
Halo ? Halo ??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uciekłem z Jarocina
ponad rok temu ocena: 57%  35
Nie wiem kto wygrał ale na jedno mocno liczę, niech wygra ktokolwiek, byle nie Pawlicki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawy
ponad rok temu 34
Z łupem?
~ ja
ponad rok temu ocena: 40%  33
wygra ten, który zdobędzie więcej głosów. I wszystko wskazuje na to , że Pawlicki
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 39%  32
Panu Martuzalskiemu już podziękujemy za... Za to, że był (nie ma więcej rzeczy które zrobił). Teraz czas na samorząd uczciwy i kompetentny. Gratulacje Adam. Dziękujemy, że wróciłeś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
ponad rok temu ocena: 29%  31
Trzymam kciuki za Pawlickiego...ale z tym uczciwym to przesadziłaś :)))
~ Uciekłem z Jarocina
ponad rok temu ocena: 91%  30
Kompetencje ok ale żeby w tym przypadku mówić o uczciwości? To chyba żart. Szkoda, że pan Pawlicki miał w ogóle po tym wszystkim z przeszłości możliwość startowania. Nie mam faworyta w Jarocinie ale liczyłem jedynie na mądrość ludzi i ich pamięć o tym co było. Powtórzę jeszcze raz. Każdy tylko nie pan Pawlicki. Szkoda, jeśli jest prawdą co tu piszą, że On prowadzi. Ale cóż, bywa.... Może w następnych wyborach ludzi przejrzą na oczy i wygra ktoś inny, może ktoś zupełnie nowy nie powiązany z żadnymi aferami itp.
~ WE
ponad rok temu ocena: 40%  29
Wygral MARTUZALSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 33%  28
ja odwrocisz tabele M na czele
~ xxx
ponad rok temu ocena: 50%  27
ja odwrocisz tabele M na czele
~ Shakers
ponad rok temu ocena: 0%  26
jak się używa hostingu w OVH to nie ma się co dziwić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 100%  25
Kiedy te wyniki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zomo
ponad rok temu ocena: 86%  24
serwery jarocinskiej.pl to dziś tragedia, jak tak dalej pójdzie to dowiemy się coś za 2 tyg. po II turze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nataniel
ponad rok temu ocena: 73%  23
Jak wygra Pawlicki to tylko uciekać z tej gminy nic innego nie pozostaje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wqrw
ponad rok temu 22
do ale: chyba przydupasy P. W Jarocinie nawet pracowity DOBREJ pracy nie znajdzie. Cchesz to idź do rybhandu robić za darmo. No proszę.
~ ale
ponad rok temu ocena: 67%  21
uczciwi i pracowici mogą zostać .
~ Wywar
ponad rok temu ocena: 83%  20
Póki co największym przegranym jest Gazeta Jarocińska i jej serwery !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ załamany
ponad rok temu ocena: 100%  19
A serwer przeciążony przy 300 to co będzie przy 1000
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyniki
ponad rok temu ocena: 100%  18
"Po godzinie 21.00 wieczór wyborczy na naszej stronie. Pierwsze, nieoficjalne wyniki głosowanie, komentarze kandydatów, doniesienia z komisji wyborczych." A tu prawie 22, a GJ zamiast sondaży wyborów podaje statystyki wejść na stronę :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 26%  17
Pawlicki juz wygral i tak trzymac...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Realistka
ponad rok temu ocena: 32%  16
Komuś chyba bardzo się nudzi... Po co tyle roboty z tymi jadowitymi komentarzami skoro wiadomo, że Adam Pawlicki już wygrał? "Sorry, taki mamy klimat" - wygrywają najlepsi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sld
ponad rok temu ocena: 46%  15
a sld w kraju znowu 8,8. no ale skoro w kraju jest wielu takich Kostków...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DJ
ponad rok temu ocena: 55%  14
I tak bedzie 2 tura
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zgadza się
ponad rok temu ocena: 0%  13
owszem , rozliczenie byłych za ich nieudolne rządy !!!
~ adam
ponad rok temu ocena: 43%  12
Oby wygrał Pawlicki. Nie mam ochoty patrzeć już na tego straganiarza i jego przydupasa w lakierkach z glupkowatym usmiechem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ makus
ponad rok temu ocena: 61%  11
Tylko nie Pawlicki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ALFA
ponad rok temu ocena: 58%  10
byle nie Pawlicki....wszyscy, tylko nie ON !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rm
ponad rok temu ocena: 69%  9
zeby tylko nie wygral pawlicki pofatygowalem sie od lat na wybory
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ania
ponad rok temu ocena: 75%  8
jakieś sondaże?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ człowiek z Jarocina
ponad rok temu ocena: 36%  7
Adam Pawlicki nasz nowy włodarzu, prawowity włodarzu.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XY
ponad rok temu ocena: 70%  6
Żaden Pawlicki, oby.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ~wyborca
ponad rok temu ocena: 75%  5
Właśnie kto wygrał????? Czy były jakieś sondaże w czasie trwania wyborów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ $$$
ponad rok temu ocena: 67%  4
o której bedzie mozna znac wyniki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkańcy
ponad rok temu ocena: 32%  3
Adam PAWLICKI - Nasz nowy burmistrz !!!!! BRAWO !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pikuś
ponad rok temu ocena: 0%  2
Brawo!
~ jaro
ponad rok temu ocena: 75%  1
jakie wyniki ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A