ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 Mądrakiewicz mpremium 12-18.11.2019
R E K L A M A

Dzisiaj rusza pierwsza sprzedaż działek

› Aktualności› Wydarzenia 13 dni temu    5.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wyznaczone do sprzedaży działkiWyznaczone do sprzedaży działki fot. Gmina Żerków

Przetarg na sprzedaż działek budowlanych w Żerkowie.

 

 

W Żerkowie mają powstać kolejne domy jednorodzinne przy ul. Jarocińskiej. Tamtejsze działki budowlane są jak na razie własnością gminy. Czy tym razem żerkowskiemu urzędowi uda się je zbyć?

Żerkowski magistrat zadecydował o sprzedaży nieruchomości niezabudowanej położonej przy ul. Jarocińskiej. Według planu zagospodarowania przestrzennego tereny te są przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych.

 

[Co stanie się z pałacem w Raszewach? [GALERIA]. Zobacz szczegóły TUTAJ].

 

Do sprzedaży trafiło 9 działek, z których siedem ma powierzchnię powyżej 1000 metrów kwadratowych i dwie mniejsze. Ceny parceli zaczynają się od przeszło 34 tys. zł i sięgają do kwoty prawie 60 tys. zł.

 

[Nowa elewacja i agregat. Zobacz, gdzie TUTAJ].

 

Przetarg odbędzie się dzisiaj o godz. 10.00 w żerkowskim urzędzie w sali nr 3. Warunkiem przystąpienia do niego było wpłacenie wadium do 1 listopada.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Do wiadomości
11 dni temu 2
Działki sprzedane?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podatnik
11 dni temu 1
Nic nie pisze GJ czy w końcu gmina komuś upchneła tak wspaniałe działaczki pod zabudowę , jeżeli tak to może z kredyciku zrezygnują będzie lżej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A