R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin_nagrody
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Dzisiaj Dzień Muzeów. ZOBACZ tę przemianę...

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    18.05.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 8 ocen 9 / 78%
A A A
 fot. Materiały MR w Jarocinie

Jarocin. Muzeum Regionalne w Jarocinie i Spichlerz Polskiego Rocka przypominają, że dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Muzeów.

R E K L A M A

„Z tej okazji miłośnikom muzeów oraz muzealnikom życzymy wszystkiego najlepszego!
Przygotowaliśmy dla Was wspomnienie z historii naszego muzeum. Pamiętacie, jak wyglądał wcześniej budynek Spichlerza? Zobaczcie, jak się zmienił, od kiedy powstał Spichlerz - zachęca MR.

UWAGA KONKURS – ZOBACZ TUTAJ

[ZOBACZCIE]

 

R E K L A M A
+ 7 głosów: 9 (78%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PZ
ponad rok temu ocena: 100%  9
ILE WYDANO NA WYNAJEM TEGO BUDYNKU NA POTRZEBY SPR ? CZY TO JUŻ JEST BUDYNEK PAŃSTWOWY CZY PRYWATNY ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ,,,,,,,,
ponad rok temu 8
Chyba należy do jakiejś Spóldzielni rolniczej, ale nie wiem jakiej
~ blackened
ponad rok temu ocena: 100%  7
finansowanie z publicznego źródła muzeum polskiego rock'a jeszcze zniosę ale nie muzeum disco z pola a na to się zanosi sądzą po preferencjach muzycznych burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ancdefg
ponad rok temu ocena: 100%  6
Spichlerz ladny ale za jakie pieniądze? ??? moze Wrescie Pan Kaźmierczak bedzie dumny z tego. :))) a Szkoly i lekarstwa dla emerytow powinny być za DAEMO w jakim my kraju żyjemy jak emerytowi ledwo starcza na leki!!! Maskara aż strach sie bac starosci po ciężko przepracowanym życiu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kalkulator
ponad rok temu ocena: 80%  5
Lekarstwa będą za darmo, kiedy za darmo zgodzą się pracować pracownicy wytwórni leków, za darmo zgodzą się dostarczać im surowce producenci, i za darmo zgodzą się pracować farmaceuci w aptekach. Jak długo tego nie będzie, za leki ktoś będzie musiał zapłacić. Jeśli nie przy okienku w aptece, to w większym VAT-cie na chleb i opał. Tak się bowiem składa, że za darmo to można co najwyżej po głowie dostać.
R E K L A M A
~ ...
ponad rok temu ocena: 80%  4
A poza tym kultura jest co najmniej tak samo ważna jak edukacja. A ja ostatnio rozmawiałem ze znajomym z Warszawym.in. o przepychankach naszych władz i mówię, że to taka specyfika Jarocina, a on mi na to, że nie, bo w Piasecznie, czy Wołominie jest tak samo. A my wyróżniamy się w Polsce tylko i aż FESTIWALEM. Reszta to tska sama dziura, jak wszystkie inne dziury w kraju. Czas pojąć, że to nasz kapitał. Może kontrowersyjny, ale jedyny. A Spichlerz to nasze okno wystawowe, może nie najcudowniejsze i obarczone wadami i kontrowersjami, ale NASZE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ root
ponad rok temu ocena: 33%  3
rock to nie kultura - to chore wynaturzenie i wrzask małolatów lub pełnoletnich ludzi, którzy nigdy nie dorośli - edukacja to podstawa wszystkiego, bez edukacji nie ma "wysokiej" kultury, dzieki dobrej edukacji mamy silne państwo - w przeciwnym razie zginiemy w tłumie miernot wpatrzonych w ekrany a nie w książki
~ szary
ponad rok temu ocena: 50%  2
po pierwsze z pieniędzy publicznych finansować szkoły i szeroko pojętą edukację - na inwestycji spichlerza skorzystał głównie wykonawca; polski rock i inne wynaturzone cuda niech sobie wielbią w Warszawie - ich na to stać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 60%  1
W całym cywilizowanym świecie najlepsze szkoły są prywatne! I proszę nie robić paniki, że tylko dla bogatych, bo jest rozbudowany i sprawnie działający system stypendialny dla zdolnej młodzieży.
R E K L A M A
R E K L A M A