R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Dzisiaj Disco Stars Festiwal 2018 z łóżkiem na scenie…

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    2.06.2018
komentarzy 102 ocen 18 / 22%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Disco Stars Jarocin 2018. Disco Jarocin. DSF 2018. Disco na polanie. Ich Troje w Jarocinie

 

R E K L A M A

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA]

 

Dzisiaj (sobota 2 czerwca) o godzinie 15.00 otworzą się bramy festiwalowe tegorocznej edycji Disco Stars Festiwal. W tym roku impreza potrwa tylko jeden dzień. Zamiast nad zalewem w Roszkowie publiczność będzie się bawić na polanie przed Pałacem Radolińskich [ZOBACZ TUTAJ].

 

Organizatorzy na bieżąco pokazują na swoim fanpage postępy przygotowań. W jednym z ostatnich wejść na żywo zdradzili, że na scenie pojawi się… łóżko. Przedmiot ma związek z występem największej gwiazdy – zespołu Ich Troje [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

- Za nami łóżko. Każdy się pyta, po co to łóżko. To łóżko będzie główną gwiazdą koncertu Ich Troje. A co będzie się na nim działo, tego nie będziemy zdradzać – mówi z tajemniczym uśmiechem Paweł Zawieja. - Każdy zadaje pytania, ale co dalej się stanie w tym łóżkiem to zdecyduje Michał.

 

Wszyscy zastanawiają się, jaka będzie pogoda. Wczoraj po kilku naprawdę upalnych dniach, nad nasz region nadciągnęły chmury, a gdzieniegdzie padał deszcz.

- Odganiamy chmury od Jarocina, żeby one sobie poszły bokiem, dziś i jutro. Myślimy, że pogoda będzie ok. Damy radę - mówi Bartosz Walczak i przypomina, że teren całego festiwalu jest monitorowany i pilnowany przez ochronę.

Cały czas dostępne są jeszcze bilety na DSF. Organizator zapewnia, że wejściówki będzie można kupić również przed samym wydarzeniem. Ważna informacja – festiwalowicze otrzymają specjalne opaski i będą mogli opuszczać teren festiwalu i wracać.

Od 15.00 przy ul. Kasztanowej w Jarocinie zacznie działać strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych. 

Mamy również niespodziankę dla naszych czytelników. Śledźcie dzisiaj nasz fanpage. Być może uda się zdobyć jeszcze bilet ufundowany przez DSF 2018.

Zapraszamy na relację z DSF 2018.

15:00 – otwarcie bram
16:00-18:00 – Koncert Premier

Harmonogram koncertów:
18:00 – ANDRE
19:00 – MENAGO
19:30 – Ich Troje
21:30 – Two Boys
22:00 – Markus P
23:00 – MENELAOS
23:30 – Red Queen
24:00 – MIG
1:00 – GRUPA CENTRUM

Wstęp dla dzieci w wieku do 12 lat kosztuje 5 zł. W dniu festiwalu, w punkcie opaskowania dzieci w wieku 7-12 muszą okazać się ważną legitymacją szkolną. Bilety normalne (od 12 lat) dostępne na stronie biletomat.pl (45 zł) oraz w kasach w dniu imprezy w cenie 50 zł.

[AKTUALIZACJA 14:40]

Na scenie próba zespołu Ich Troje. Byliśmy zobaczyć, jak wygląda teren festiwalowy na dwie godziny przed rozpoczęcie DSF 2018. Wszystko jest już gotowe - scena, infrastruktura, ochrona na bramkach i monitoring. Działa też strefa gastro, a nawet dwie (na zewnątrz i wewnątrz). Do szczęścia brakuje jeszcze tylko gości festiwalowych. Pierwsi już pojawiają się w parku.

[15:50]

Za moment rozpocznie się koncert premier. Tymczasem my mamy dla was niesamowitą niespodziankę. Do zgarnięcia jeszcze 2 bilety na DSF 2018. Wystarczy znaleźć naszą ekipę i... zaśpiewać.

 

 

[15:50]

Za moment rozpocznie się koncert premier. Tymczasem my mamy dla was niesamowitą niespodziankę. Do zgarnięcia jeszcze 2 bilety na DSF 2018. Wystarczy znaleźć naszą ekipę i... zaśpiewać.

[16:45]

Niestety nad Jarocinem przechodzi burza. W tej chwili pada. Ale miejmy nadzieję chwilowo.

[18:21]

Deszcz ustał. DSF 2018 oficjalnie otwarty przez burmistrza Adama Pawlickiego. Na scenie Andre. Wokalista pyta czy Jarocin to stolica Disco Polo. Publika odpowiada gromko tak. 

[19:16]

Pod sceną, mimo przelotnego desczu, bawi sie w tej chwili okolo 1,5 tys. festiwalowiczów. Cały czas dochodzą kolejne osoby. Około 19.30 występ największej gwiazdy Ich Troje. 

[19:40]

Publiczności przybywa z każdą chwilą. Już za moment Michał Wiśniewski i Ich Troje. 

[20:40]

Jest Ich Troje. Jest Michał Wiśniewski. Publiczność już wie, po co było potrzebne łóżko na scenie. Największe hity publiczność śpiewa z zespołem. 

[22:10]

Na scenie jarocińska grupa Two Boys. Po sceną już jakby luźniej. Jednak to Ich Troje przyciągnęło dzisiaj na DSF największą publikę. Przed nam jeszcze Marcus P., Menelaos Red Quin i MIG. Festiwal zamknie rodzima Grupa Centrum. 

Wkrótce więcej zdjęć i skrót wideo. 

GALERIA Z WYSTĘPU ICH TROJE i PUBLICZNOŚĆ - ZOBACZ TUTAJ

Dużym udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych, była specjalna platforma z której koncertów słuchali również podopieczni Fundacji Ogród Marzeń. W trakcie DSF wolontariusze prowadzili zbiórkę.
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 18 (22%) 14 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (102)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ unreal
  8 miesięcy temu ocena: 100%  102
  a kiedy koncert Chopina, Bacha lub Mozarta
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ akustyk
  8 miesięcy temu ocena: 100%  101
  jakie miasto (czyt. władza), taki festiwal - wstydź się Jarocinie za tę szmirę - co się stało z twoją Muzyczną tradycją pytam się???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ The Boss
  8 miesięcy temu ocena: 40%  100
  Festiwal Disco Polo Był Zacnym Wydarzeniem Trzeba Się Cieszyć Że Mamy Tak Zacne Wydarzenie W Tym Naszym Pięknym Mieście .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Miej honor i odejdź
  8 miesięcy temu ocena: 87%  99
  Wy tu śmiechy z Kaźmierczaka i festynu disco polo a za miesiąc hip hop festiwal i "tajemnicze" gwiazdy niespodzianki. Będzie Sławomir?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dorota
  8 miesięcy temu ocena: 92%  98
  Odebrałbym prawa rodzicielskie tym , którzy gorszą małe dzieci tekstami disco polo! ozumiem, że osoby dorosłe mogą słuchać disco polo; staram się wierzyć, że nie robią tego dla przyjemności obcowania z muzyką, ale dlatego, żeby się pośmiać czy pobawić na weselach lub w klubach. Ale serio puszczanie tego dzieciom? Przez osoby dorosłe? Serio? Czy naprawdę piosenka, w której podmiot liryczny zastanawia się jaki kolor włosów łonowych ma mijana przez niego "Ruda" nadaje się dla dzieci? Mam nieodparte wrażenie, że niektóre przeboje mają swoje korzenie w ścieżkach dźwiękowych filmów pornograficznych. Czy chcemy, żeby nasze dziecko od początków swojego życia było ukierunkowywane na tematykę związaną z seksem? Bo tak je to ukierunkowuje niestety! Czy rodzice sa tak mało inteligetni, ze tego nei widza?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ gazda
  8 miesięcy temu ocena: 100%  97
  przecież nie od dziś wiadomo że promowanie disco polo to promowanie rynsztokowej kultury i najniższych instynktów - tego słuchają ludzie tępi i bezmyślni
  ~ dorota
  8 miesięcy temu ocena: 100%  96
  WIdziałem bardzo dużo małych dzieci na festiwalu , jak to możliwe ze NIE ODEBRANO RODZICOM PRAW RODZICIELSKICH! PRZECIEZ TE PIOSENKI GORSZĄ DZIECI TEKSTY TYPU ""kici kici miał będę dziś cię brał" I TE DZIECI TO SPIEWAJA powtarzaja? Kto z nich wyrosnie? Rodzicie nie słyszycie, ze gorszycie dzieci? Juz o seksie spiewajace dzieciaki to jest chore!! "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. 8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ róża
  8 miesięcy temu 95
  O bardzo WAŻNYCH rzeczach piszesz, dorota... Ze swej strony dodam tylko: "Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie"...
  ~ dorota
  8 miesięcy temu ocena: 100%  94
  "Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła4 ognistego. 10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie. 11
  ~ jarociniak
  8 miesięcy temu ocena: 97%  93
  Słabi wokaliści, słaba organizacja festiwalu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janina
  8 miesięcy temu ocena: 26%  92
  Każdy ma prawo słuchać czego chce. Była niezła zabawa i dobra muzyka. Michał Wiśniewski dał niezły koncert. Dziękuję organizatorom i burmistrzowi za to że pomyśleli i dali nam tyle zabawy. Proszę nie słuchać tych złych ludzi którzy złorzeczą. TO ZWYKŁA NIENAWIŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA. BEZINTERESOWNA, CHOĆ TEGO NIE JESTEM PEWNA.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Już czas dorżnąć festiwal
  8 miesięcy temu ocena: 97%  91
  Kaźmierczak bawił się pod sceną?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ abc
  8 miesięcy temu ocena: 83%  90
  Nie lubię disco polo. Rozumiem jednak, że są ludzie, którzy j uwielbiają ten rodzaj muzyki. Mają do tego prawo. Dla mnie przerażające jest jednak to, że na takim festiwalu jest bardzo dużo dzieci. Przecież większości słów piosenek discopolowych nie da się słuchać, nie mają żadnego sensu, są wręcz prostackie. Dzieci na pewno nie powinny tego słuchać. Jeżeli rodzice pozwalają na to dzieciom - to tego nie rozumiem. Mam nadzieję, że pozwalają dzieciom zapoznać się też z innymi gatunkami muzyki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gminnik
  8 miesięcy temu ocena: 95%  89
  Brajan i Dżesika mają słuchać jazzu, rocka, ambitniejszej muzyki rozrywkowej lub muzyki klasycznej? Przecież te rodzaje muzyki są nudne i głupie. (Tak, takie słowa już słyszałem od rodziców takich dzieciaków) .
  ~ maciek
  8 miesięcy temu ocena: 87%  88
  Fałsz i obłuda- Jarociniacy podczas jesiennych rozliczeń dajmy tym osobnikom czerwoną kartkę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rewitizacja
  8 miesięcy temu ocena: 94%  87
  To że burmistrz odpowiedzialny za kulturę uciekł z Jarocina podczas tego festiwalu-nawet Go rozumiem, ale oczekuję od Niego-obroncy parku i czołowego dendrologa reakcji wobec samochodow rozjeżdżających ścieżki w parku. Wywalacie tyle kasy na piękną trawkę,by ja stratować,za chwilę znów posiejecie i znow festiwal...to się fanaberia nazywa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rewitalizacja
  8 miesięcy temu ocena: 83%  86
  zgadza się - cytat z bohatera i kwiecistego opisu innego festiwalu. To raczej niegospodarność/wyrzucanie (dosłownie i w przenośni) pieniędzy w błoto. Nikt nie powie ile to kosztuje a płacimy My :(
  ~ rewitalizacja
  8 miesięcy temu ocena: 80%  85
  zgadza się - cytat z bohatera i kwiecistego opisu innego festiwalu. To raczej niegospodarność/wyrzucanie (dosłownie i w przenośni) pieniędzy w błoto. Nikt nie powie ile to kosztuje a płacimy My :(
  ~ rewitalizacja
  8 miesięcy temu ocena: 86%  84
  zgadza się - cytat z bohatera i kwiecistego opisu innego festiwalu. To raczej niegospodarność/wyrzucanie (dosłownie i w przenośni) pieniędzy w błoto. Nikt nie powie ile to kosztuje a płacimy My :(
  ~ czerwiec 2018
  8 miesięcy temu ocena: 96%  83
  To nie fanaberia, to złe wydawanie pieniędzy gminnych.
  ~ ddr
  8 miesięcy temu ocena: 95%  82
  To nie fanaberia tylko hipokryzja kazmierczaka .....
  ~ Była jazda - Danka Umultowska
  8 miesięcy temu ocena: 29%  81
  Było pełno ludzi pomimo pogody, która nie odstraszyła fanów i miłośników tej muzyki. Była wspaniała zabawa dobrze zorganizowana. Bawiliśmy się świetnie, a tym którym ta muzyka nie pasuje po co przychodzą? Chyba tylko po to aby wypisywać głupoty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 34
  8 miesięcy temu ocena: 100%  80
  starsznie głupie teksty m disco polo nie przeszkadza ci to?
  ~ Pigułka
  8 miesięcy temu ocena: 40%  79
  Ich 3 było ok ake reszta bieda
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Opalony
  8 miesięcy temu ocena: 71%  78
  Sprzedam auto
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Taka prawda
  8 miesięcy temu ocena: 77%  77
  #umysłowy#Rozwój!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ WAME
  8 miesięcy temu ocena: 84%  76
  Prawdziwa wiocha przy tak pięknym pałacyku;(( ŻAL
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ katlen
  8 miesięcy temu ocena: 49%  75
  byłam i jestem zadowolona Ich Troje piękny występ :) zaraz mnie z minusują za same wyrażenie zdania ale jestem fanką i disco i Jarocin festiwal rock , lubię sztukę w każdym wydaniu i toleruję , szkoda tylko zawiści w waszych opiniach świadczy to o waszej niskiej tolerancji ewentualnie jakiś poglądów politycznych w naszym małym miasteczku , Ich troję piękny występ piękne ubiory dodatki, głos i wczucie się w muzykę :) brakowało Pani Justyny jak dla mnie ale rozumiem z jakiego powodu jej zabrakło , brawa dla młodej artystki ich troje wspaniały głos :).
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kasandra
  8 miesięcy temu ocena: 86%  74
  BumBumBum ... Rok temu opalony i jego drugi Tołdi tj kelner , głosili że w Roszkowie odbędzie się pierwszy i to największy w Polsce festiwal tzw muzyki disco polol . Po roku mamy w Parku Księcia Radolinskieg popłuczyny tych zapowiedzi , popołudniową imprezę na poziomie ... przepraszam ale nie dorastającą do imprezy ludycznej w Parzęczewie.!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zenek
  8 miesięcy temu ocena: 100%  73
  Dobór pozorantów z playbacku tragiczny oprócz Andre i Mig to reszta szkoda słów. a piosenka "kici kici miał będę dziś cię brał" pozostawię bez komentarza.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tomi
  8 miesięcy temu ocena: 85%  72
  Taka muzyka jaka ambicja ludzi w tych czasach. Wszystko podane na talerzu, nie ma o co walczyc, nie ma przeciwko czemu sie buntowac. Kiedys obciach a dzis wiekszosc sie cieszy ze na disco z pola pojda. Profanacja naszego rockowego miasta. Zniszczyliscie nasza legende.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nuda
  8 miesięcy temu ocena: 60%  71
  a mnie nudzi zespoł rass tomi
  ~ kasandra
  8 miesięcy temu ocena: 81%  70
  Tomi czyli twierdzisz że dla tzw większości ,albo jak mówią obecnie rządzący, dla SUWERENA wystarczy piwo,kiełbasa i disco polo do zadecydowania o tym kto będzie dla Nich pracował( rządził) ?
  ~ jacekpl
  8 miesięcy temu ocena: 40%  69
  dodatkowo na dobicie soboty trotujemy z najlepszymi kawałkami https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  8 miesięcy temu ocena: 33%  68
  Co na to disco-polo powiedział Taejin na Kanale Pyra w Korei https://www.youtube.com/watch?... na obudzenie po disco https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PRAWDA
  8 miesięcy temu ocena: 86%  67
  a te tłumy to nie dlatego że ludzie kupili bilety tylko w spółkach gminnych bidnym ludzikom rozdawali , pikna prawda opalonego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gość
  8 miesięcy temu ocena: 92%  66
  Polana przed pałacem to nie jest miejsce na organizowanie koncertów .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Taka prawda
  8 miesięcy temu ocena: 88%  65
  No jak, świeżo przygotowana trawka, kupa dolarów poszła po to, żeby zdeptać, zmielić i zrobić gnój. Ale już niebawem zaprzyjaźniona firemka znów wejdzie i za kolejne grube dolary zrobi na nowo robotę. Bo kasa się musi zgadzać!!! Hej!
  ~ alex
  8 miesięcy temu ocena: 82%  64
  stolica disco polo...obraz pisowskiej Polski.Co za wstyd.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ichtojowiec
  8 miesięcy temu ocena: 91%  63
  taki grubas w ochronie, nie zebym kogos wyzywal czy cos sam bylem taki teraz polowa mniej, ochroniarz ma byc sprawny a zanim bandzioch podleci to wiadomo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rambo
  8 miesięcy temu ocena: 100%  62
  Za 6 zł na godzinę to co !? Jaka płaca taka praca
  ~ ???
  8 miesięcy temu ocena: 90%  61
  Adam komu bilety rozdawałeś?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak podatnik frajer
  8 miesięcy temu ocena: 87%  60
  Gratuluje organizatorom. Miastu Jarocin za zorganizowanie koncertu z "Wysokiej klasy gwiazdami" za jedyne 50 zł od łepka... to wszystko dla mieszkańców ... podatników... bo, aż na tyle stac Nasze Miasto, niech inni biorą Naszych Włodarzy za wzór do naśladowania.... Po co zapraszać EnEj, Sławomira, Martyniuka czy innych z pierwszych list i zrobić koncert za freee dla mieszkańców ... Jak można zaprosić skończonego"Wiśnie" i kroić mieszkańców.... "nie ma jak JAROCIN"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sssss
  8 miesięcy temu ocena: 57%  59
  Sławomir ma pedofilski ryj, dobrze że go nie było
  ~ gminnik
  8 miesięcy temu ocena: 83%  58
  G.P dziwisx się? Od kiedy to w miastach funkcjonują SOŁECTWA...
  ~ G.P.
  8 miesięcy temu ocena: 85%  57
  idąc za kierunkiem rozwoju niniejszego portalu (odchodzenia od spraw miejskich na rzecz spraw wiejskich) nadmienię tylko , że w rolnictwie pierwsze do strzyżenia są te barany, które nie uciekają
  ~ Ciekawy
  8 miesięcy temu ocena: 91%  56
  "Na scenie Andre. Wokalista pyta (...)". Ja mam pytanie do redakcji - jak można nazywać wokalistą kogoś, kto stoi na scenie, ekipa puszcza mu piosenkę z taśmy, a on udaje, że śpiewa?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Świat schodzi na psy
  8 miesięcy temu ocena: 86%  55
  „Na scenie Andre. Wokalista pyta czy Jarocin to stolica Disco Polo. Publika odpowiada gromko tak” Brak słów
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 123
  8 miesięcy temu ocena: 35%  54
  Na tem wasz niby festiwal rockowy w wielkiej stolicy rocka przyjeżdżają sami starzy przechlani emeryci.Dziękuję.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pola
  8 miesięcy temu ocena: 100%  53
  polana to miejsce szczególne...i takie "wydarzenia artystyczne" absolutnie do niej nie pasują...no ale Michałka ( i może kogoś jeszcze ) z łóżeczkiem na polanie można zostawić w spokoju :-) - facet wie co to show... inni pa szoł.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Szkatuła
  8 miesięcy temu ocena: 90%  52
  Bartek pokaż bicepsy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janusz Nosacz
  8 miesięcy temu ocena: 94%  51
  Pieter mi siem pyto czy dyszcz pado bo siem passat pobrudzi a brudnym passatem to ja z Grażyną na msze w niedziele nie pojedziem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janusz
  8 miesięcy temu ocena: 95%  50
  Jadzka! Ty sie nie kump! Kup ino szampun w biedrze. My tu pod scynom piana party mumy. Pieruny bijom ale nic to bo zaro bydzie michol śpywol. Wyrko na scynie tu mo! Jadzka un chybo bydzie dziś r....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Referendystow
  8 miesięcy temu ocena: 23%  49
  Ściska gul, sraczki dostali i padaczki ze złości
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ czerwiec 2018
  8 miesięcy temu ocena: 78%  48
  Odpowiem niegrzecznie. Ale tylko na taką odpowiedź zasługujesz. Referendyści obawiają się, że to Ty cierpisz z powodu zatwardzenia i czekasz kiedy to GÓWNO wyjdzie. Mam jeszcze prośbę do Ciebie, nie rób sobie żartów z choroby zwanej padaczką.
  ~ Łóźko dla bankruta
  8 miesięcy temu ocena: 96%  47
  A na wspomnianym łóźku wyłysiały ppkerowy bankrut o wysmarowanych na czerwono resztkach włosów , będzie leżał i liczył gminne pieniądze które mu miasto wypłaci za muzyke z pleybeku .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hiacynta
  8 miesięcy temu ocena: 94%  46
  Two Boys na dysko polanie ? Z wraźenia zrobiłam kupe .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ disco star
  8 miesięcy temu ocena: 32%  45
  I co z tego, że jest Disco Polo ? Nie każdy słucha Rocka i to nie znaczy że Jarocin to tylko festiwal rockowy. Na pewno jest więcej osób słuchających disco polo niż rocka. Każdy ma prawo słuchać takiej muzyki jaką lubi. A poza tym ten wasz "festiwal rockowy" z roku na rok jest coraz słabszy. Wielki czas żeby pomyśleć o innych mieszkańcch słuchających innej muzyki niż rock. Takie moje zdanie i mam do tego prawo. Dziękuję do widzenia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dragon666fcSlayersav...
  8 miesięcy temu ocena: 100%  44
  Wybacz mu Panie B.bo nie.....Jarocin był stolicą rocka od kilkudziesięciu lat a nie dpolo I tak powinno zostać ale jacyś dziwni ludzie to zakopują.Proponuje przeczytac np. Knige -czyt książkę "Jaskinia hałasu"gdzie zespoły ,,redaktorzy itd. wspominają stary Jarocin Festival D.Polo powinno byc w Roszkowie albo gdzies poza J. Attack!! w ramach przypomnienia. 6 czerwca International day of Slayer i urodziny T
  ~ maciek
  8 miesięcy temu ocena: 81%  43
  Czy Jarocinacy będą gotowi w jesiennych wyborach rozgonić to towarzystwo?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ czerwiec 2018
  8 miesięcy temu ocena: 80%  42
  Będą, coraz więcej o tym mówią.
  ~ śmiech
  8 miesięcy temu ocena: 83%  41
  Taki wieśniacki festiwal w miejscu świetnego festiwalu w lipcu, wstyd, Roszków był lepszym miejscem, a teraz przyjadą grażyny i janusze z passatami w gazie ze słomą w butach i będzie zabawa HOP SIUP HOP SIUP GRAŻYNKO WYŻEJ
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Daro
  8 miesięcy temu ocena: 0%  40
  Widzę że tępota ogarnia ! Pewnie Sam masz passka i będziesz pierwszy na polanie popijając tanie piwo z Lidla.
  ~ dupekśmiech z ciebie
  8 miesięcy temu ocena: 0%  39
  ty jesteś na gaz!
  ~ czy jarocin dlugo bedzie miastem?
  8 miesięcy temu ocena: 86%  38
  Kto to pracuje w biurach spółek miejskich i w urzędach jarocinskich?
  ~ Rysiu
  8 miesięcy temu ocena: 94%  37
  Sprzedaż pustaków. Tylko dziś! PROMOCJA! 2 pustaki w cenie 1. Odbiór transportem własnym. Skład materiałów POLANA
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Paweł Zet
  8 miesięcy temu ocena: 85%  36
  Zgubiłem pendrajwa w okolicach targowiska. Musi się znaleźć do 20.00. Dla znalazły przewidziana wysoka nagroda!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dwadna
  8 miesięcy temu ocena: 68%  35
  Line up disco stars jest bardziej rockowy od jarocin rock festiwal dzięki ich troje , głupio panu panie Kaźmierczak ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dwadna sradna
  8 miesięcy temu ocena: 95%  34
  XDDDDDDDD twoja stara na rowerze chyba, ich troje, i ogólnie disco polo to jest wstyd dla jarocina i wiocha na całą polskę
  ~ Ziemianin
  8 miesięcy temu ocena: 86%  33
  Przyjmę ziemię.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dajka
  8 miesięcy temu ocena: 47%  32
  Sprzedam brune śmierdzące glany i butelke po winie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dajka
  8 miesięcy temu ocena: 75%  31
  Ja kocham rock festiwal leżę w rowie naćpana i daję d*** za tależ zupy
  ~ kaliber33
  8 miesięcy temu ocena: 84%  30
  widzę, że nick masz adekwatny do typowej słuchaczki disco polo:) To mówisz, że jestes dajka:) Tak całkiem za darmo? Nie wstyd Ci? Może potem spojrzeń w lustro?
  ~ bebnista
  8 miesięcy temu ocena: 89%  29
  Kupie beben
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Alex
  8 miesięcy temu ocena: 95%  28
  Sprzedam kadeta po tuningu. Obniżone zawieszenie, spojler, sportowy wydech. Igła. Gotówka albo na raty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Haha
  8 miesięcy temu ocena: 100%  27
  Nie bity ...
  ~ lolek
  8 miesięcy temu ocena: 100%  26
  Snopek słomy w bagażniku w gratisie?
  ~ gminnik
  8 miesięcy temu ocena: 100%  25
  A gaz ma? Albo chociaż subwoofer z tylu?
  ~ łóżko
  8 miesięcy temu ocena: 92%  24
  ICH TROJE - Za ten papieros
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kati
  8 miesięcy temu ocena: 100%  23
  a to oznacza że za pewne będzie Pani Justyna Majkowska :)
  ~ wudan
  8 miesięcy temu ocena: 93%  22
  Czy oni zdaja sobie sprawę że psują markę Jarocina jako miasta rocka? To jest tragedia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MQ
  8 miesięcy temu ocena: 96%  21
  Przydałoby się otoczyć polanę panelami dźwiękoszczelnymi. Mam nadzieję, że nie usłyszę tego dziadostwa w moim mieszkaniu
  ~ G.P.
  8 miesięcy temu ocena: 96%  20
  Wydaje mi się, patrząc z dystansu, że ta marka już kilka lat temu została zepsuta. Jeszcze może niektórzy miejscowi tego nie widzą, a ci co czerpią korzyści nie będą tego widzieli , tylko na końcu wskoczą w przygotowaną zawczasu szalupę i wyjadą do ciekawych krajów. To już nie jest tak Jarocin co kiedyś.
  ~ G.P.
  8 miesięcy temu ocena: 93%  19
  Poziom w tym miasteczku pełnym braku dobrej pracy sięgnął poziomu poniżej dna, niespotykanego wiele lat wcześniej. Taki trend.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mario Jardel
  8 miesięcy temu ocena: 94%  18
  Najbardziej rozbawilo mnie jak organizatorzy podali jeden z powdow przeniesienia imprezy do Jarocina,,- Zmiana w tym roku, ponieważ jesteśmy w Jarocinie, nie w Roszkowie. Dostaliśmy, że tak powiem „ochrzan” od was, że nie było jak dojechać, bo zaparkować było gdzie. Więc jesteśmy w Jarocinie, na polanie przed tym pięknym pałacem - tłumaczy Zawieja.'' Tak jakby Jarocin zyl miejscami parkingowymi hehe
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Grażyna
  8 miesięcy temu ocena: 97%  17
  Przyjmę do zbioru truskawek.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Januszigrazyna
  8 miesięcy temu ocena: 94%  16
  Ale lipa masakra bieda jeszcze raz bieda
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dżesika
  8 miesięcy temu ocena: 95%  15
  Kompleksowo.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gminnik
  8 miesięcy temu ocena: 96%  14
  REWITALIZACJA
  ~ Grzegorz
  8 miesięcy temu ocena: 91%  13
  Słomę sprzedam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Karol
  8 miesięcy temu ocena: 90%  12
  Kupię passata w gazie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ f
  8 miesięcy temu ocena: 89%  11
  Wieśniaki się bawią.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sołtys
  8 miesięcy temu ocena: 89%  10
  Kto jest właścicielem Disco Stars Festiwal ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gminnik
  8 miesięcy temu ocena: 100%  9
  Marka Disco Stars Festiwal, należy do znanej rodziny Starów. Jej bardziej znani przedstawiciele to Goldstar, Big Star i Disco Star.
  R E K L A M A
  R E K L A M A