R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - JTBS
R E K L A M A

Dziewczyna Lata. Zobacz, kto zdobył najwięcej dodatkowych punktów

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    11.08.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

To była zacięta walka. Fani naprawdę bardzo starali się przysporzyć większej ilości punktów swoim kandydatkom do tytułu Dziewczyny Lata 2017. Najwięcej premiowanych punktów otrzymała kandydatka numer 19 - Oliwia Parysek (jarocinska.19), druga była Monika Rożek (jarocinska.16), a trzecia Małgorzata Udzik (jarocinska.8)

R E K L A M A

To nie była ostatnia szansa, by zdobyć więcej punktów. Już wkrótce pojawią się kolejne możliwości. Poinformujemy o tym na portalu.

Przypominamy, że na kandydatki do Dziewczyny Lata można głosować sms-em - by oddać głos, wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „jarocinska.numer kandydatki” (np. jarocinska.22). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.


To jednak nie jedyna możliwość, by zagłosować. W papierowej wersji "Gazety" jest kupon do głosowania. Wystarczy go wypełnić i wysłać lub przynieść do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a).


Każdy SMS daje kandydatce 3 punkty, natomiast kupon z „Gazety Jarocińskiej”- 5 punktów. Punkty z obu głosowań się sumują. „Dziewczyną Lata 2017” zostanie kandydatka, która uzyska największą łączną ilość punktów.


Głosowanie na „Dziewczynę Lata 2017” potrwa do 30 sierpnia 2017 roku do godziny 12:00

 

KANDYDATKI W KONKURSIE NA DZIEWCZYNĘ LATA 2017

REGULAMIN PLEBISCYTU

R E K L A M AAR1 - BZWBK - oferta kredytu
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A