R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dziewczyna chce podarować chłopakowi wyjątkowy prezent na święta. I ty możesz pomóc!

› Aktualności ponad rok temu    8.11.2017
Weronika Przewoźniak
komentarzy 49 ocen 12 / 58%
A A A

Zosia z Nowego Miasta nad Wartą postanowiła dać swojemu chłopakowi - Krzyśkowi wyjątkowy prezent na Święta.

R E K L A M A

 

 

- Wiem, że do Bożego Narodzenia jeszcze dwa miesiące, ale już teraz postanowiłam, że wezmę sprawy w swoje ręce. Mój chłopak - Krzysiek od wielu lat nie słyszy na jedno ucho (więc jak go o coś proszę, to ma wytłumaczenie). Od jakiegoś czasu zastanawiałam się wraz z rodzicami, jak go wesprzeć. Mianowicie - uzbierać na aparat słuchowy, ale tu natrafiliśmy na przeszkodę, bo aparat, którego potrzebuje, czyli przekazujący dźwięki z jednego ucha do drugiego kosztuje niemało.

 

W październiku br. zaczął studia dzienne i nie stać nas na kupno aparatu, a najniższa półka to koszt ok 3500 zł. Jedynie taki aparat może mu pomóc lepiej funkcjonować. Dlatego zadecydowaliśmy o zwrócenie się o pomoc do Was.Chciałabym, aby rok 2018 zaczął się jak najlepiej i jak najgłosniej - tłumaczy dziewczyna.

 

Jeśli chcesz pomóc, weź udział w zrzutce i KLIKNIJ TUTAJ. Każda złotówka ma znaczenie!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 7 głosów: 12 (58%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (49)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marian Teresa
2 miesiące temu 49
Witam wszystkich, nazywam się Marian i jestem tu, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą pożyczkę, po tym, jak zostałem oszukany zbyt wiele razy. Uważałem, że rezygnacja jest najlepsza, więc nie miałem nic wspólnego z internetowymi pożyczkodawcami. więcej, aż do dnia, w którym przeglądałem internet i widziałem kobiety z Polski, które pisały na Facebooku, że udało jej się zdobyć prawdziwą legit pożyczoną po tylu razach, myślałem, że spróbowanie byłoby znów najlepsze i Skopiowałem firmowy e-mail i wysłałem do nich tekst z prośbą o pożyczkę w wysokości 50000 dollars, abym mógł ponownie rozpocząć działalność, otrzymałem od nich odpowiedź i powiedzieli mi, żebym nigdy się nie martwił, że zamierzają mi pomóc z pożyczką i wierzyłem im tak bardzo, że modliłem się do Boga i czekałem na nich, przyjąłem wszystkie ich procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu wysłano mi na rachunek bankowy pożyczkę w wysokości 50000 dollars, nigdy nie wierzę, że takie firmy pożyc
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jack berry
4 miesiące temu 48
Cześć wszystkim Jestem jack berry po imieniu i jestem bardzo prostym człowiekiem. Pracuję w firmie o nazwie aseiamicrofanance, w tej firmie rozdajemy pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 3%. Rozdajemy wszelkiego rodzaju Pożyczka, w której potrzebujesz. Potrzebujemy tylko poważnych kandydatów, więc nie przychodź tutaj i baw się z naszą firmą. Skontaktuj się z nami już dziś nasz adres e-mail poniżej: e-mail: (aseiamicrofanance@gmail.com)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ masz tu pilną pożyczkę.
5 miesięcy temu 47
Specjalizujemy się w usługach finansowych, oferując kredyty lokalne / międzynarodowe, zapewniając zabezpieczone i niezabezpieczone opcje pożyczek osobom fizycznym i instytucjom współpracującym przy bardzo konkurencyjnych stawkach kredytowych i elastycznych warunkach w celu spełnienia wszelkich warunków finansowych. Nie ma znaczenia, czy masz słaby wynik kredytowy, wciąż możemy zapewnić Ci szybką gotówkę na niespodziewane Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne pożyczki, które odpowiadają wszystkim budżetom i wymaganiom: socialfinancelimited8@gmail.com
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uprzejmy
ponad rok temu ocena: 94%  46
Skomentuję to, ponieważ nie potrafię usiedzieć w miejscu odnośnie tej prośby. Z drugiej strony wspaniały gest i nieprzemyślana prośba. Rozumiem cel, ja także nie słyszę na obydwie strony uszu od dzieciństwa... lecz nigdy nie prosiłem! Gdy studiowałem dostałem praktycznie pełen zwrot za oba aparaty, płaciłem koło 1600zł różnicy. Wspomaga NFZ i PFRON. Przy przekroczeniu dochodu powyżej najniższej krajowej, PFRON nas z automatu wyklucza a z NFZ można pozyskać maksymalnie 1000zł na jeden aparat. Teraz gdy już nie studiuję i przekraczam ten minimalny dochód nie mam takiej możliwości. Zrozumcie nikt nie daje za darmo. Sam opłacam i sam zarabiam na nowe aparaty. Ale nigdy nie prosiłem. Jest wiele bardziej potrzebujących osób i w dużo gorszej sytuacji materialnej! Rozumiem szczytny cel, uważam, że nie zrobili tego celowo, albo pragnęli szybciej pozyskać aparaty, ponieważ na refundację trzeba trochę czasem poczekać. Życzę osiągnięcia upragnionych aparatów i więcej rozwagi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cccccccc
ponad rok temu ocena: 97%  45
Na wycieczki zagraniczne mają, na narty wyjeżdżają a na aparat słuchowy ich nie stać....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 95%  44
No co TY. Przecież głupi i naiwni ludzie chwycą za portfele po tym jak chwyci ich to za serduszka. Za takie wyłudzanie powinny być roboty publiczne tak z 80 godzin to by się odechciało naciągania
~ Jezus
ponad rok temu ocena: 97%  43
Jak wam nie wstyd naciągacze?! Do pracy nieroby a nie żebrać o pieniądze!! 2 ręce i nogi do pracy są więc pracować a nie na łatwiznę. za takie coś policja powinna się zabrać i ścigać bo to o pomstę doi nieba zakrawa!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sg
ponad rok temu ocena: 96%  42
nie przyjelabym takiego zebranego prezentu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Surdo
ponad rok temu ocena: 89%  41
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie dofinansowuje aparaty słuchowe, może tam spróbować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maz
ponad rok temu ocena: 91%  40
popieram zonatego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żonaty
ponad rok temu ocena: 88%  39
Jak planujesz ślub to lepiej nie słyszeć na jedno ucho po roku to już sam drugie zatkasz wiem co pisze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 96%  38
Kochana redakcjo oraz ludzie dobrej woli chciałbym zrobić prezent osobie, którą kocham najbardziej na świecie czyli sobie :D i kupić najnowszego SAMSUNGA S9 jednak nie stać mnie na niego a do pracy nie pójdę bo zacząłem studia w Wyższej Szkole Robienia Hałasu i melanżuję ostro dlatego proszę o wsparcie. Numer konta to: 0000-0000-0000-0000 Telefon ten niezmiernie ułatwiłby mi życie,ponieważ mam starego S5 a wiadomo jak bardzo liczy się lans na dzielni oraz sweet focie w najnowszych okularach dlatego proszę o wpłaty. THX
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Farsa
ponad rok temu ocena: 94%  37
To szopka bożonarodzeniowa a nie prezent. Całkiem dobry pomysł na biznes. Studenciaki mają plany na sylwestra ino mama z tatą kasą nie chcą rzucić. 1) ile kosztuje aparat Cross - 3500?? wystarczy w Google wrzucić i wszystko jasne. 2) dlaczego Krzysiek nie otrzyma dofinansowania z NFZ i PFRON? 3) idea zrzutka.pl - zebrane środki możesz używać jak chcesz 4) dlaczego na zrzutka.pl nie ma informacji o przesłaniu dokumentów potwierdzających prawdziwość zrzutki ? Pani redaktor powinna 100 razy zastanowić się przed publikacją tego artykułu - poziom portalu osiągnął dno. A Wy młodzi kop w d... i biegiem do roboty, a nie liczyć na głupich i naiwnych. Choć patrząc na zebraną kasę takich nie brakuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ p5yc
ponad rok temu ocena: 90%  36
Pani redaktor koleguje się z wyżej wspomnianym Krzysztofem oraz jego dziewczyną (jedna klasa w liceum) Chyba tylko stąd taka zrzutka poprzez ten portal miała okazję zaistnieć. Istne nieporozumienie i tak jak podobały mi się wcześniejsze artykuły Pani Weroniki, tak tym razem pojechała po całości i poniosło ją "dziennikarzenie". Wpychanie swoich, interesowność i manipulacja to na pewno nie za dobry start u młodej Pani Redaktor. Potrzebuję kasę na sylwestra, skoro tak już robicie prezenty, gdzie znajdę mikrofon na ten koncert życzeń w gazecie jarocińskiej? Przynajmniej jestem szczery i nie przykrywam celu kalectwem i wzbudzaniem litości. Niektórych ludzi łatwo zmanipulować, wzbudzić współczucie, wtedy dadzą pieniądze. Jak temu Krzysiowi nie jest głupio? Jego dziewczynie?
~ p5yc
ponad rok temu ocena: 95%  35
Istne żebractwo, tyle w skrócie. Chłopak jest w pełni sprawny, fakt, że nie słyszy na jedno ucho nie utrudnia mu życia na tyle, żeby nie mógł podjąć pracy we wakacje / nawet jeśli potrzebuje to w czasie studiów spokojnie przez 2 mce przy pomocy dziewczyny by na to zarobił. Jego dziewczyna jeśli taka wspaniałomyślna, mogła sama dla niego zarobić, a nie wpadać na cudowny pomysł żebractwa typu "dejcie ludzie". Poza tym skoro nie słyszy od kilku lat dlaczego zabierają się za to dopiero teraz? Skoro funkcjonuje tyle lat to nie mógł poczekać kilku miesięcy dłużej? Kwota 3500zł nie jest kosmiczna, do osiągnięcia przez każdego, tym bardziej dwojga sprawnych fizycznie osób. Pomijam już dofinansowanie na aparat, pewną możliwość rozłożenia na raty itd. Zapraszam do dyskusji i proszę organizatorów zbiórki o wyprowadzenie mnie z błędów, jeśli mówię nieprawdę. ludzie jak chcecie pomóc, to przelejcie pieniądze na bardziej (a są o wiele bardziej) potrzebujący.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Farsa
ponad rok temu ocena: 92%  34
Z całym szacunkiem do Krzyśka ale skąd wiadomo, że to że nie słyszy na jedno ucho to fakt ? Jest jakiś dokument, czy tylko opowiadania ukochanej Zosi ? Przez wiele lat nikt nie pomógł niepełnosprawnemu chłopakowi, dopiero teraz znalazła się pomocna dłoń ukochanej ?
~ mnm
ponad rok temu ocena: 94%  33
Zgadzam się w stu procentach!!!!! Takie głupie nauczenie aby żebrać. A gdzie rodzice??? Pomoc się należy jak najbardziej ale głównie osoba na które ich na to nie stać. A nie samochody, komputery, tablety, telefony ciuchy z jak najlepszych firm to mają i na to ich stać. A na aparat nie??? Ja pomagam ale tym którzy tego naprade potrzebują i stwają na głowie sprzedaja wszystko co moga by uzbierać pieniądze na leczenie rehabilitację czy środki ortopedycznę i to jest uzasadnione. A oni co głupich i naiwnych szukają. Łatwo przyszło łatwo poszło. I to stwierdzenie "prezent" prezent to dadzą ci co za to zapłacą a nie ona he he.
~ anna
ponad rok temu ocena: 95%  32
Super komentarz
~ Wszystko dla ludzi
ponad rok temu ocena: 88%  31
Chcąc zrobić prezent chłopakowi powinnaś pomyśleć o tym wcześniej a nie teraz nagle sie obudziłaś ze brakuje Ci tak naprawdę całości. Ja nie chciałbym dać mojej dziewczynie prezentu na który sam nie potrafię zarobić tylko wołam po ludziach... chętnie mogę pomóc ale ludziom którym w ostatnim czasie zawaliło sie życie jak chociażby tym którzy stracili wszytko po ostatnich nawałnicach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maly
ponad rok temu ocena: 13%  30
Ja też poproszę https://zrzutka.pl/uetaha...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
ponad rok temu ocena: 87%  29
nie dostaniesz ani zlotowki zebraku idz po dofinansowanie
~ babcia
ponad rok temu ocena: 83%  28
dzieci a ile wy macie lat ??????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
ponad rok temu ocena: 77%  27
Panie afera jest normalnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarociniak
ponad rok temu ocena: 87%  26
Na nowy samochód to ma a na aparat nie ?? Ludzie nie bądźcie naiwni !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jjjjjj
ponad rok temu ocena: 81%  25
Ludzie ale wy jestescie glupi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ppl
ponad rok temu ocena: 77%  24
Z nfz jest dofinansowanie około tysiąca złotych. Mój kosztował 2900zl i reszte mam na kredyt bo można i spłacam raty, ale lepiej mieć za darmo!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mnm
ponad rok temu ocena: 75%  23
Tysiąc jest dla dorosłych co 5 lat. A dla dzieci i młodzieży 2000 co 3 lata + PFRON
~ dr alban
ponad rok temu ocena: 77%  22
za dramo umarlo... jast nfz i pefron od tego chyba nie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 95%  21
Do aparatow sluchowych jest dofinansownie z NFZ i to nie male pieniadze.korzysta co jakiś czas moja tesciowa.poza tym dla dzieci i mlodziezy uczacej sie jest dofinansowanie z pefronu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 71%  20
z pefronu 400 zł ...
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 83%  19
A można za darmo bo "mam horom curke" Refundacja to raz jak ktoś już napisał a dwa nowe miasto to niech do średzkiej pisze a nie do jarocińskiej. Trzeba tylko chcieć ale najlepiej na łatwiznę wyciągnąć rękę na rumuńską pandę. W kiejdzie telefony za tysiące złotych ale na aparat nie ma lub żal wydać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
ponad rok temu ocena: 19%  18
Tego aparatu słuchowego niestety nie refundują. Sama takiego potrzebuję i też mnie nie stac.
~ Xyz
ponad rok temu ocena: 17%  17
Tego aparatu słuchowego niestety nie refundują. Sama takiego potrzebuję i też mnie nie stac.
~ Xyz
ponad rok temu ocena: 17%  16
Tego aparatu słuchowego niestety nie refundują. Sama takiego potrzebuję i też mnie nie stac.
~ rm
ponad rok temu ocena: 56%  15
Redakcjo gdzie mj kometarz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 71%  14
Słowa prawdy bolą dlatego usunęli
~ Tylko w Jarocinie!
ponad rok temu ocena: 69%  13
Cenzura ma się dobrze
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 78%  12
Dwa miechy w amazonie i będzie na prezent dla chłopaka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mig
ponad rok temu ocena: 59%  11
"Od wielu lat nie słyszy" a dopiero teraz mu aparat potrzebny żeby jej rozkazy wykonywać?? Wcześniej w szkole mu to nie prszeszkadzało??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
ponad rok temu ocena: 33%  10
Bo te aparaty są od niedawna na rynku w Polsce. Niestety są bardzo kosztowne. Stare modele były bardzo awaryjne i nie skuteczne. Pozdrawiam
~ mmm
ponad rok temu ocena: 70%  9
Zacznijmy od tego ze NFZ refunduje 2000 zł na aparat drugie tyle refunduje PFRON i o co cały ten jej hałas?? Trzeba tylko odpowiednie dokumenty załatwić. No chyba, że ktoś ma zbyt wysokie oczekiwania to inny temat...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Artur
ponad rok temu ocena: 33%  8
Brawo Zośka !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 3000
ponad rok temu ocena: 60%  7
To taki przeciętny sprzęt. Możliwość słyszenia na drugie ucho ..... BEZCENNA. Moja "zetka"leci....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Natalia
ponad rok temu ocena: 47%  6
Piękny gest dla chłopaka. Brawo! Nie rozumiem ludzi którzy komentują jakiś artykuł a nie chcą pomóc... I to żeby jeszcze z sensem komentowali... A skoro kolega stwierdził że ma krzywe zęby i nikt go nie wspierał w uzbieraniu na aparat no to sorry, ale kogo to jest wina? Na pewno nie nasza że nikt ci takiej przyjemności nie chciał zrobić jak ta dziewczyna swojemu chłopakowi. Więc jak Cię zazdrość zżera to nikt ci nie broni zrobić dla siebie takiej zbiórki na ten niby aparat na zęby. A od nieroba możesz sobie wyzywać sam siebie bo to że chłopak chce mieć wykształcenie lepsze to od razu jest nierobem? Śmiech na sali! Brawo jeszcze raz dla dziewczyny za odwagę!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jjj
ponad rok temu ocena: 83%  5
Dziecko drogie czy Wy macie już całkowicie wyprane te głowy. Ta zbiorka to jakieś nieporozumienie a Twój głos poparcia to kolejny dowód na to, że roczniki wchodzące w dorosłość żyją w wyimaginowanym świecie. Gdyby wszyscy, których nie stać na coś robili jakieś super akcje w celu zbiórki funduszy to byśmy w ogóle komedie mieli. Życie to nie bajka a 3000 zł to dzisiaj dwie najniższe pensje, więc we dwoje macie w miesiąc ten aparat.
~ Hechel
ponad rok temu ocena: 32%  4
Jakiś ty mądry Mati poczekaj jak ty bedziesz slepy i głuchy to ci na pewno grozi zniecuico zal mi twoich rodziców jak wiedzieli ze przyjdziesz na świat los cie jeszcze skarze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M.
ponad rok temu ocena: 30%  3
Brawo Zosiu!!:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A