R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Dzień Kobiet w Jarocinie. Która pani została Superbabką?

› Aktualności ponad rok temu    8.03.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 19 / 58%
A A A
GrowUP w akcji GrowUP w akcji  fot. Przemysław Niewiada

Znamy już wyniki na Superbabkę 2017. Głosowanie zakończyło się wczoraj. Uroczyste przyznanie tytułu odbyło się dziś w naszej redakcji.

 

R E K L A M A

15 wspaniałych kandydatek. Każda z nich zasługuje na tytuł, ale może go otrzymać tylko jedna kobieta. Która? O 16.30 Superbabki spotkały się na kawie w naszej redakcji.

Przypomnijmy: przez kilkanaście dni mogliście głosować na Superbabkę. Wysyłaliście sms-y, przysyłaliście kupony. [KLIKNIJ I ZOBACZ WSZYTSKIE KANDYDATKI]

Podobnie było w ubiegłym roku. Kto został Superbabką 2016? Zobaczcie wyniki sprzed roku. Rywalizacja była bardzo zacięta.

Superbabki już wiedzą, jak spędzą dzisiejsze święto. A Wy, co będziecie robić w Dzień Kobiet? Macie plany, niekonwencjonalne pomysły? Napiszcie nam o tym.

A TERAZ WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH PAŃ! Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.

Już niedługo podamy więcej informacji.

PANIOM ŻYCZYMY CUDOWNEGO ŚWIĘTA.

WSZYSTKIE JESTEŚCIE SUPER!!!!!!

[AKTUALIZACJA 14:32]

O paniach pamiętał też szef gminy. - Burmistrz Adam Pawlicki w autobusie Jarocińskich Linii Autobusowych obdarował dziś mieszkanki gminy kwiatami i życzeniami. W ten symboliczny sposób włodarz przekazał życzenia wszystkim Paniom z okazji ich święta - informuje na swoim profilu miasto. 

[AKTUALIZACJA 17:20]

Poznaliśmy już wyniki naszego plebiscytu Superbabka 2017. Trzecie miejsce zajęła Jolanta Bartmańska. Drugie miejsce przyznano Monice Podlewskiej. Pierwsze miejsce i statuetka Superbabki 2017 powędrowały do Katarzyny Szymkowiak.

R E K L A M A
+ 11 głosów: 19 (58%) 8 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    R E K L A M A
    R E K L A M A