R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Dzień Dawcy Szpiku w Witaszycach. Już w niedzielę. Wiele atrakcji

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    23.04.2017
komentarzy 0 ocen 7 / 86%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jarocin. Gmina Jarocin. Witaszyce. Dzień Dawcy Szpiku w Witaszycach. DKMS Witaszyce

- Dla Ciebie to pięć minut. Dla kogoś cały życie” - pod takim hasłem w niedzielę 23 kwietnia odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku w Witaszycach.

R E K L A M A

Pomysłodawcami przeprowadzenia akcji w Witaszycach są Angelika Woldańska i Piotr Radoliński. W przedsięwzięcie zaangażowana jest miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, przy współpracy wielu innych instytucji – między innymi Sołectwa Witaszyce, Policji, Zespołu Szkół i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych.

Wydarzenie odbędzie się w Zespole Szkół w Witaszycach. Będzie nie tylko okazja do zarejestrowania się jako dawca szpiku. Na placu przy szkole zaplanowano wiele atrakcji, również dla najmłodszych. Przyjadą wozy strażackie i radiowozy policji.

Harcerze z hufca Rodło zapowiadają liczne konkursy dla dzieic. Będzie również możliwość postrzelania z broni i zatańczenia wspólnie zumby.

Nikogo nie może zabraknąć. Przyjeżdżajcie, również na rowerach. A kto nie ma, może przyjśc pieszo. Grupa Biegacze Jarocin zapowiedziała na swoim fan page, że do Witaszyc na dzień dawcy szpiku uda się… biegiem.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.30. 

R E K L A M A
+ 6 głosów: 7 (86%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A