R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M A

Dzięki Wam brakuje już naprawdę niewiele. Karina i Piotruś będą mieli szansę na zdrowie

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    18.10.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A

Jak zwykle nie zawiedliście. Bardzo wiele osób odpowiedziało w ostatnich dniach na apel o wsparcie finansowe, którego potrzebują Piotruś Makusiewicz z Witaszyc i Karina Antczak z Magnuszewic. Do tego, aby dać im nadzieję na zdrowie brakuje już naprawdę niewiele.

 

R E K L A M A

 

Do pełnych kwot potrzebnych na pokrycie kosztów związanych z operacją rączki w Akwizgranie i zakup sześciu dawek leku dającego szansę na wygraną z rakiem brakuje jeszcze 1.900 i 1.600 zł. Zbiórka dla Kariny kończy się jutro. Piotruś jest już operowany w niemieckiej klinice.

Pomóc można przelewem i wysyłając sms-a za 2,46 zł lub robiąc przelew. Większość wpłat nie jest duża, ale to właśnie drobne kwoty powodują, że pasek na poralu siepomaga.pl zapełnia się zielonym kolorem nadziei. 

 

POMOC DLA PIOTRUSIA [KLIKNIJ TUTAJ]

 

POMOC DLA KARINY [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Historie Piotrusia i Kariny można przeczytać TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zenek
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Kandydaci na radnych! Jeden baner mniej a coś dobrego można zrobić. ja już wysyłam SMS chociaż bogaty nie jestem. Pomagajcie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
5 miesięcy temu ocena: 17%  1
Tutaj nazywa się to zbiórką i niesieniem pomocy, a jak byś zaczął chodzić po ulicy i prosić ludzi o datki nawet na ten sam cel byłbyś żebrakiem. Czy naprawdę forma zbiórki tak bardzo wpływa na jej postrzeganie skoro cel jest ten sam?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A