ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

Dzieciaki szalały w pianie. Zobacz gdzie? [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    11.06.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zabawa dzieci w pianieZabawa dzieci w pianie fot. sołectwo Bieździadów

Dzień Dziecka w Bieździadowie. Konkurencje sportowe, KGW Bieździadów, Ochotnicza Straz Pożarna Bieździadów, festyn rodzinny

 

 

Niedziela była dniem dzieci z Bieździadowa. To one obchodziły swoje święto. Otóż tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna wspólnie zorganizowały festyn z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka.

 

 

[Rozkład jazdy na Wieży Rocka. Zobacz TUTAJ]

 

 

Był dmuchany zamek, malowanie twarzy, wata cukrowa. Największym powodzeniem cieszyła się piana mydlana oraz prysznic, co nikogo nie dziwiło, bowiem niedziela była bardzo upalna, a ta forma zabawy sprawiła dzieciom sporo radości. Oczywiście nie zabrakło konkurencji sportowych przewidzianych dla całych rodzin: strzelanie z łuku, zbieranie grzybów w alkogoglach, przeciąganie liny czy skoki w workach. W tej konkurencji wziął tez udział sam burmistrz Michał Surma.

 

 

Na koniec sportowych konkurencji rozegrany został krótki mecz piłki nożnej, po którym wszystkie dzieciaki otrzymały upominki. Również nie zapomniano o głodomorach. Każdy, kto zgłodniał mógł zjeść kiełbaskę z grilla oraz przepyszne słodkości przygotowane przez panie z KGW.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Tak?
  3 miesiące temu 1
  Michał kulał balota czy nie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A