R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - JTBS
R E K L A M A

Dzieci za kierownicą autobusu. Już mają plany

› Aktualności› Samorząd 12 miesięcy temu    24.07.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jarocin. Gmina Jarocin. Samorząd jarociński. Spółki jarocińskie. Linie autobusowe. Jarocińskie Linie Autobusowe. Dzieci w JLA

R E K L A M A

 

Dzieciaki opanowały JLA w Jarocinie. - Zwiedzały zajezdnię, dyspozytornię, samodzielnie kasowały bilety i usiadły za kierownicą autobusu - informuje spółka.

 

Mowa o dzieciach z Siedlemina, które w ramach letnich półkolonii odwiedziły siedzibę Jarocińskich Linii Autobusowych. - W przyszłości chciałbym zostać kierowcą autobusu albo ciężarówki - podkreślił jeden z uczestników.

 

Dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Siedleminie odwiedziły siedzibę Jarocińskich Linii Autobusowych oraz Trans Pegazu. Nietypowych gości powitali szefowie spółek: Przemysław Musielak – prezes JLA oraz Maciej Zegar - prezes Trans Pegazu.

 

W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się m.in. tego, jak odpowiedzialna jest praca kierowców autobusów. Podziwiały zajezdnię, dyspozytornię oraz warsztat, w którym naprawiane są pojazdy.

Najwięcej emocji towarzyszyło im podczas kasowania biletów oraz zasiadania za kierownicą miejskiej maszyny.

R E K L A M AAR1 - BZWBK - oferta kredytu
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ktoś
  12 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Posłuchajcie dzieci, teraz będziemy mieli takie autobusy, że one to bez kierowcy będą jeździć. Czesi takie wymyślili, a nasz burmiś już je kupił
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gosia
  12 miesięcy temu ocena: 100%  1
  to ile ich kupil bo kiedyś slyszalam dawno jak Roszak sie chwalił ze 15 nowych będzię
  R E K L A M A
  R E K L A M A