R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Jacek Kmieć
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Dzieci śpiewały, a gwiazdor rzucał cukierkami!

› Aktualności 10 miesięcy temu    4.12.2017
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Finał XXI. Festiwalu Piosenki Dziecięcej odbył się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście.

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

Najwięcej wykonawców wystąpiło w najmłodszej kategorii - klas I-III, ale nie zabrało też uczestniczek z klas gimnazjalnych.

- Ten festiwal różnił się od wcześniejszych szczególnie w starszej grupie wiekowej. Sporo dziewcząt bowiem śpiewało przeboje sprzed lat, zgodnie z obowiązującą tendencją do powrotu do stylu retro, nie tylko w śpiewie, ale również w innych dziedzinach życia - powiedział przewodniczący jury, Bronisław Hyżorek.

Gminę Nowe Miasto na innych festiwalach reprezentować będą: Zofia Kacperska i Sandra Michalak. Tradycyjnie do sali GOK-u zawitał też gwiazdor z workiem pełnym słodyczy. .

Szerzej we wtorkowym wydaniu „Gazety”

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ 123
10 miesięcy temu 1
GWIAZDOR -------- JEST Z WIELKOPOLSKI, myślę, że to Św. Mikołaj .....
R E K L A M A
R E K L A M A