R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dwie drogi dla Goliny - jedna od gminy Jarocin, druga od powiatu

› Aktualności 9 miesięcy temu    14.01.2018
Anna Konieczna
komentarzy 10 ocen 1 / 100%
A A A

Gmina Jarocin. Golina koło Jarocina. Powiat jarociński. Drogi Jarocin.

R E K L A M A

Pod koniec ubiegłego roku gmina Jarocin ogłosiła przetarg na budowę ulicy Wojska Polskiego w Golinie. Powiat też zamierza zainwestować w tej miejscowości i wpisał przebudowę drogi Golina - Zakrzew do budżetu na 2018 rok.


Budowa ulicy Wojska Polskiego była długo wyczekiwana przez mieszkańców. Jej wykonanie „wisiało” na włosku, bo brakowało pieniędzy [więcej przeczytasz TUTAJ]. Po przeanalizowaniu gminnych finansów budżet na to zadanie został zwiększony do 1,2 miliona złotych i droga ma zostać zrobiona do końca czerwca tego roku.

W nowym roku przebudowa będzie również droga Golina - Zakrzew. Inwestycje planuje powiat. W budżecie zostało na ten cel zarezerwowanych 5,7 mln zł [o zwiększeniu wydatków i długu powiatu w roku wyborczym przeczytasz TUTAJ]. Powiat na ten cel otrzymał od wojewody wielkopolskiego dotacje w wysokości 3 mln zł.

Zbigniew Kuzdżał, etatowy członek zarządu powiatu odpowiedzialny za drogownictwo w powiecie, nie wyklucza jednak rozmów z władzami gminy Jarocin, aby ta dołożyła się do przebudowy drogi, która łączy dwie duże miejscowości położone na jej terenie.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Janek Przygodzki
9 miesięcy temu ocena: 67%  10
Pieniądze przejedli w powiecie na 4 pensje etatowych członków zarządu po 10.000 zł każdy, a jak brakuje to do Pawlickiego po kolanach? Judasz który zdradził nie miał takiego tupetu. To tak jakby sąsiadowi kupę na wycieraczkę zrobić i zadzwonić do niego żeby sprzątnął bo śmierdzi. Tak się zachowuje butny i fałszywy Kuzdżoł.
~ mm
9 miesięcy temu 9
wszędzie drogi robią a Hilarów mają tam gdzie słońce nie dochodzi tylko obiecują ze danym roku zrobią a jak do czego dochodzi to wymówka ze pieniędzy już nie maja na drogę
~ I powiat ma to gdzieś
9 miesięcy temu ocena: 0%  8
Xa mało wyborców tam mieszka
~ nóż w kieszeni się otwiera jak się słucha członków z powiatu
9 miesięcy temu ocena: 50%  7
Burmistrz jest sam a etatowych członków zarządu powiatu 4, przeżarli wszystko na pensje, zradzili burmistrza a teraz mają czelność żebrać aby burmistrz im dał kasę bo przejedli na pensje? Skandal nierobów z PO, PSL, PIS, SLD - bandy czworga nierobów.
~ Orpel Golina
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
Gmina oglosiła przetarg na budowę ul. Wojska Polskiego, a powiat nie. Więc o czym oni piszą w tej GJ.
R E K L A M A
~ Tondaś
9 miesięcy temu ocena: 60%  5
Nic nie dołożyli Ci z powiatu do ul. Wojska Polskiego w Golinie, a chcieliby żeby im dokładać. Nieroby pir.... docenimy ich razem z tym Matuszakiem i Półrolniczaniem. Chuby pasożytnicze z PSLu
~ Powiatowy budowniczy
9 miesięcy temu ocena: 33%  4
Weteryniarz Kuzdżoł a drogi w powiecie . Jedno się ma nijak do drugiego . To jakby ślusarz zaczął odprawiać msze w kościele .
~ Skazany za...
9 miesięcy temu ocena: 78%  3
Nie dom. bo mi nie starcza na mój Rozwój:-)
~ Golina
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Bardzo się cieszymy!ale czekamy na drogę rowerowa z Goliny do Jarocina!!!ile jeszcze osób ma zginąć aby wkoncu powstała
~ Michu
9 miesięcy temu ocena: 43%  1
Kużdżał nie kompromituj się
R E K L A M A
R E K L A M A