ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGmina Żerków wielkanoc A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Dwa szkolenia - jeden temat. Skarbówka zaprasza przedsiębiorców

5 miesięcy temu    19.10.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Od 1 listopada mechanizm podzielonej płatności w VAT dla części przedsiębiorców staje się obowiązkowy. Sprawdź, czy dotyczy to również Ciebie i z czym się to wiąże.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W tym celu przyjdź na szkolenie, które dla przedsiębiorców przeprowadzi jarocińska skarbówka.

 

[zobacz, jak i gdzie mieszkańcy szkolą się z obsługi internetu - wiecej czytaj TUTAJ]

 

Będzie na m mowa o mechanizmie podzielonej płatności w VAT, który od 1 listopada zacznie obowiązywać część właścicieli firm. Kogo dotyczy i z czym się wiąże? Tego będzie można dowiedzieć się na spotkaniach w jarocińskiej skarbówce (ul. T. Kościuszki 21).

 

 

Aby ze szkolenia skorzystało jak najwięcej osób odbędą się one w dwóch terminach: w czwartek - 24 października o godz. 9.00 oraz we wtorek - 29 października o godz. 13.00.

 

 

Swój udział należy potwierdzić do dnia poprzedzającego szkolenie, pod numerem telefonu (62) 505-60-20 lub (62) 505-60-19.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A