ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Dwa rajdy RoweLOVE w konkursie wojewódzkim. Mają szansę na ogólnopolski finał

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    9.10.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Zakręcony Rajd Rowerowy oraz Festiwalowa Jazda biorą udział w wielkopolskim finale szesnastej edycji konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat POT 2018". W środę 17 października okaże się, że czy zakwalifikują się do trójki, która następnie wystartuje w etapie ogólnopolskim.

 

 

Obie imprezy są autorskimi pomysłami Stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin. Zgłoszenia dokonują wyłącznie Regionalne Organizacje Turystyczne. - RoweLOVCY bardzo proszą o trzymanie kciuków! Zwłaszcza ze to jedyne 2 produkty z ziemi jarocińskiej, jakie się zakwalifikowały do konkursu, więc sławmy nasze miasto jak tylko się da! - podkreśla prezes Błażej Ciesielski.

FestiwaLOVA Jazda to rajd rowerowy organizowany w czasie Jarocin Festiwalu. W lipcu organizatorzy przedsięwzięcia zaprosili festiwalowych gości w trasę "Rockową Duszą Jarocina". Rowerzyści odwiedzili kultowe miejsca, związane z historią Festiwalu, a także zobaczyli rockowe murale.

W tym roku "Zakręcony Rajd Rowerowy" odbył się już po raz czwarty. Każdego roku organizatorzy proponują uczestnikom ponad 20-kilometrową trasę. W wydarzeniu uczestniczą dzieci, młodzież i dorośli. Na trasie na rowerzystów czekają niespodzianki, a na finał loteria cennymi nagrodami. Wydarzenie cieszy się bardzo duża popularnością. Listy zgłoszeniowe, obejmujące blisko 400 osób, zapełniają się w ciągu kilku godzin.

Certyfikat jest przyznawany nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Celem konkursu jest wspieranie ich dalszego rozwoju oraz promocja. Przyznany Certyfikat jest świadectwem jakości i potencjału rozwojowego.

Nagrodą dla produktów wyróżnionych Certyfikatem POT jest włączenie ich w działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym oraz rynkach objętych działaniami jej Zagranicznych Ośrodków, a także możliwość posługiwania się tym prestiżowym logo. Warto podkreślić, że Certyfikat to także marketingowy atut w kampaniach promocyjnych: rekomendacja POT podnosi rangę i wzmacnia pozycję produktu i całej oferty.

 

Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin włączyło się również w obchody 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jarota
8 miesięcy temu 1
Tak trzymać. Super
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji