ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Dwa dni w górach z aparatami

› Społeczeństwo› Edukacja 17 dni temu    25.11.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Na dwudniową wycieczkę wybrali się uczniowie I klasy technikum fotografii i reklamy Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

 

Każdego dnia odbywały się praktyczne zajęcia dotyczące obrazu, technik fotograficznych i rysunku. Uczniowie mieli okazję podziwiać okoliczną przyrodę, śpiąc w niezwykle urokliwym miejscu - Schronisku Samotnia PTTK nad Małym Stawem.

R E K L A M AGadziński śródtekstowy 06-13.12.2019

 

 

- Mieliśmy bardzo dobre warunki do wykonania ciekawych zdjęć, a dodatkowe walory krajobrazu podkreślał śnieg, który spadł, gdy dotarliśmy na miejsce - mówi Wiktor Marcinkowski, uczeń klasy pierwszej klasy reklamy. - To był super wyjazd, ciekawa nauka zawodu i integracja klasy.

 

 

ZOBACZ TEŻ - JAROCINIANIN NAJLEPSZYM KUCHARZEM W POLSCE

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pol
16 dni temu 2
ale zdjęcie tragedia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do pol
16 dni temu 1
ty to dopiero jesteś tragedia...
R E K L A M A