R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Jacek Kmieć
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Drugi transfer Jaroty

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    30.01.2018
Paweł Witwicki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Przemysław Wróblewski - Jarota.com

Już od kilku dni w różnych mediach pojawiały się informacje na ten temat, ale dopiero dziś można to oficjalnie potwierdzić. Nowym zawodnikiem Jaroty Jarocin został Dawid Kierzek.

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

 

Zatrudnienie tego 25-letniego wychowanka ZKS-u Zagórów jest bez wątpienia sporym sukcesem transferowym działaczy Jaroty. W rundzie jesiennej Dawid Kierzek był liderem, inicjatorem i motorem napędowym większości akcji ofensywnych Victorii Września. Zespół z Wrześni po rundzie jesiennej prowadzi w rozgrywkach IV ligi i ma spore szanse na wywalczenie awansu. Atutem Kierzka jest również doświadczenie i III-ligowe obycie, które zdobył występując już poprzednio m.in. w Calisii, Pogoni Mogilno, czy Kujawiance Izbica Kujawska.

Dawid Kierzek to już drugi nabytek Jaroty w przerwie zimowej. W ubiegłym tygodniu do jarocińskiego zespołu potwierdzony został utalentowany wychowanek Gromu Golina 18-letni Marcin Szymkowiak.

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tom
8 miesięcy temu ocena: 0%  2
super grajek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nawalnyj
8 miesięcy temu ocena: 50%  1
Jakby tak było, toby Kierzek tu nie grał.
R E K L A M A
R E K L A M A