ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Drugi koncert Dawida Podsiadło w Jarocinie. Są bilety. ZOBACZ JAK je zdobyć

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    10.01.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Oficjalny fanpage artysty

Zaledwie trzy minuty wystarczyło, żeby w grudniu wyprzedały się wszystkie bilety na koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się w Jarocinie 24 kwietnia. Wczoraj pojawiła się informacja o nowych terminach i miejscach na mapie trasy koncertowej "Wielkomiejski Tour". Sprzedaż biletów będzie również prowadzona przez internet.

 

 

 

Artysta ogłosił kolejne daty koncertów na swojej nowej trasy koncertowej „Wielkomiejski Tour 2019”. Piosenkarz potwierdził także, że będzie to już ostatnia część tego tournée. Dodatkowy koncert w naszym mieście odbędzie się 23 kwietnia w JOK-u.

 


Bilety na kolejne koncerty Dawida Podsiadło podczas trasy „Wielkomiejski Tour 2019”, która promuje jego nową, trzecią już płytę „Małomiasteczkowy”, trafią do sprzedaży w piątek 11 stycznia o godz. 12.00. Będą dostępne na stronie TUTAJ.

 

 

Dawid Podsiadło to polski piosenkarz oraz autor tekstów, a także wokalista zespołu "Curly Heads". Artysta zaczynał od występów w programie telewizyjnym "X Factor". Wygrał drugą edycję. W 2013 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany "Comfort and Happiness", który sprzedał się w ponad 150 tys. egzemplarzy i zdobył status Diamentowej Płyty. W 2015 roku Dawid Podsiadło wydał swoją druga płytę „Annoyance and Disappointment”, która także odniosła sukces.
 

 

Płyta "Małomiasteczkowy" ukazała się w połowie października zeszłego roku. Po zaledwie dwóch miesiącach sprzedaży doczekała się Potrójnej Platyny. Jej popularności towarzyszyła wyjątkowo duża frekwencja - ponad 100 tysięcy widzów - na koncertach w ramach "Małomiasteczkowej Trasy". Wszystkie bilety na występy w największych halach w Polsce zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie. Finał odbył się w Warszawie w hali Torwar, gdzie artysta wystąpił koncertował aż cztery razy. Kontynuacją "Małomiasteczkowej Trasy" jest "Wielkomiejski Tour".

 

W środę Dawid Podsiadło został laureatem "Paszportów Polityki" w kategorii "Muzyka popularna".

 

 
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ koncertowy
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
Szanowna gazeto jarocińska! Proszę o informacje skąd te informacje, że wszystkie bilety sprzedały się w 3 minuty? Mam na to dowody, że tak nie było. Dlaczego wprowadzacie w błąd swoich czytelników i wprowadzacie chaos w oczekiwaniu na kupno biletów na koncert? Niestety poziom Waszego dziennikarska spada z każdą opublikowaną aktualnością!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sitwa ZJ
5 miesięcy temu ocena: 75%  3
Panie Podsiadło, robisz Pan błąd, ale jeszcze o tym Pan nie wiesz kto Panu płaci za granie ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ festiwalowicz
5 miesięcy temu ocena: 83%  2
Przedziwna sytuacja, że na wszystkie wydarzenia kulturalne typu koncerty, kabarety i spektakle teatralne bilety wyprzedają się w trzy minuty, a na Festiwal Jarocin jakoś chętnych ciągle deficyt...może jednak należałoby zmienić organizatora na profesjonalną agencję i znowu mieć tyle sprzedanych biletów, żeby nie dopłacać kroci z kasy miasta. A nawiasem mówiąc, Gazeto, zainteresuj się co z linupem na rok 2019, czy wiadomo w ogóle cokolwiek? Ptaszki cwierkają, że Festiwal miałby teraz organizować pan od disco polo i "darmowych" biletów na beznadziejny "Smoleńsk", za które zapłaciliśmy my wszyscy. Jeżeli to prawda, to czarno to widzę. Obym się mylił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ekologia
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
bo Pan Kazmierczak nie bierze pod uwagę opinii ludzi, tylko swoją! Trochę szkoda:(