ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

Droga S-11 - mieszkańcy gminy Nowe Miasto wybrali najlepszy dla nich wariant [ZOBACZ WSZYSTKIE WARIANTY]

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    7.06.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały GDDKiA

Do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wpłynęły ankiety mieszkańców, którzy wyrazili swoje zdanie na temat proponowanych wariantów drogi S-11.

 

Niedawno mieszkańcy gminy Nowe Miasto nad Wartą wzięli udział w spotkaniu poświęconemu przebiegowi trasy S-11 na odcinku Wolica Pusta - Kórnik. W trakcie zebrania zaprezentowano trzy warianty.

 

 

- Pierwszy jest najbliższy istniejącej trasy, dwa pozostałe są nieco oddalone. Trzeci omija miejscowość Aleksandrów - mówi wójt Aleksander Podemski. - W Klęce, na drodze wojewódzkiej Klęka - Chocicza, w zależności od wariantu, przed Komorzem Nowym lub na skrzyżowaniu dróg z Nowego Miasta, Chociczy i Klęki, będzie węzeł, połączenie z istniejącymi drogami. Jeden z wariantów zakłada, że trasa zbliży się do domostw w Komorzu Nowym na odległość nawet niecałych 100 metrów. - Drugi most będzie za starym mostem, właściwie tym, co po nim pozostało - tłumaczy włodarz gminy.

 

 

Generalnie najwięcej zwolenników zyskał wariant 1, zgodnie z którym trasa S-11 byłaby najbardziej oddalona od Komorza. Podczas spotkania rozdane zostały ankiety. Mieszkańcy mogli przekazać wypełnione dokumenty m.in. - za pośrednictwem urzędu - do GDDKiA. Okazało się, że skorzystali z tej możliwości. Do Generalnej Dyrekcji przekazano 74 ankiety. Większość osób, która je wypełniła, opowiedziała się za wariantem 1.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. MOŻESZ IM POMÓC

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A