ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dostaliście to w Biedronce? Sieć wycofuje produkt i daje bony [ZOBACZ]

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    23.06.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Market sieci biedronka przy ul. Poznańskiej w JarocinieMarket sieci biedronka przy ul. Poznańskiej w Jarocinie fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Market Jarocin. Sklepy w Jarocinie. Biedronka w Jarocinie. Sieć Biedronka.

R E K L A M A

Sieć Biedronka, która w Jarocinie ma trzy sklepy, zamieściła na swojej stronie komunikat w sprawie osłonek przeciwsłonecznych na szyby samochodowe.

 

- W związku z niewłaściwą jakością produktu wycofujemy z obrotu osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe, które były dołączone jako darmowy gadżet do promocyjnych zestawów innych produktów dostępnych w ofercie od 15 maja b.r. - czytamy w komunikacie producenta, firmy Ontex.

 

-  Informujemy, że klienci proszeni są o zwrot osłonek w dowolnym sklepie sieci „Biedronka” w okresie od 19 czerwca do 18 września 2017 r. Wycofywane osłonki są podobne do osłonki przedstawionej na załączonym zdjęciu [ZOBACZ TUTAJ]

Zasady dotyczące zwrotu promocyjnych osłonek:

Każdy Klient, który posiada osłonkę, proszony jest o jej zwrot i może go dokonać bez potrzeby okazania paragonu. Przy okazji zwrotu osłonki Klient otrzyma bon o wartości 15 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie „Biedronka do 30 września b.r. (z wyłączeniem papierosów, alkoholu oraz mleka i preparatów żywienia początkowego).

W przypadku pytań dotyczących zwrotu osłonek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka pod nr tel. (22) 205 33 00.

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A