R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Dostali się do ogólnopolskiego finału. Czekają na wasze głosy!

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    10.07.2018
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. Grupa młodych jarociniaków zgłosilła film i dostała się do  finału ogólnopolskiego konkursu. Czekają na wasze głosy.

 

R E K L A M AGrupa RPM StudioMovie w składzie Dominik Bielawski, Mateusz Maleszka, Paweł Olejniczak, Mikołaj Pawlik, Marcin Pluta i Przemysław Radziejewski stworzyła film pt. „Nie bądźcie obojętni". Produkcja została zgłoszona na konkurs „Nie spal się na starcie".

 Spośród siedmdziesięciu filmów tylko dziesięć mogło dostać się do finału ogólnopolskiego i właśnie w tej grupie znaleźli się jarociniacy.

 - Nasz film opowiada o strasznym śnie Dominika, który był palaczem i dzięki zdarzeniom które miały tam miejsce zrozumiał, jaki wielki robi błąd. W filmie zostało pokazane, jaką wielką rolę odgrywają bliskie osoby człowieka palącego. Bieg, w którym uczestniczył Dominik, miał przedstawiać, jak ciężka jest walka z papierosami, jednak ukazuje, jaką wielką nagrodę dostaje od życia po rzuceniu używek - tak o swoim dziele opowiadają twórcy.

 Film możecie zobaczyć poniżej. Głosowanie rozpocznie się 13 lipca w przeznaczonej do tego specjalnie aplikacji konkursowej.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A