ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin - Zyczenia

Dorosłe dzieci zrobiły prawdziwe show! [FOTO, WIDEO]

› Kultura i Rozrywka 3 miesiące temu    12.11.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

To była jedna z najlepszych imprez z cyklu "Dorosłe dzieci mają... głos".

 

R E K L A M A

 

Dziesiątki uczestników, delegacje z miast partnerskich Jaraczewa, a także stali bywalcy muzycznej zabawy, w trakcie której amatorzy śpiewania po trzydziestce wchodzą na scenę, by zawładnąć publicznością. To zdecydowanie się udało.

ZOBACZ TEŻ: Dorosłe dzieci śpiewały jak profesjonaliści

Oprócz muzyki country, która była motywem przewodnim zabawy w sali "Diamentowy Młyn" w Jaraczewie, nie brakowało także innych piosenek. Na przykład "Ach jedź do Varazdin" z operetki "Hrabina Marica" z repertuaru Imre Kalmana. Wykonał go duet skrzypków, w skład którego wszedł Zbigniew Obara, wieloletni dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej i Społecznego Ogniska Muzycznego w Jarocinie, który obchodził niedawno benefis podsumowujący 50 lat działalności pedagogiczno-artystycznej.

Gościem wieczoru był Paweł Bączkowski, prowadzący m.in. cotygodniową audycję country w Radiu Poznań. Artysta złapał świetny kontakt z publicznością, a jego repertuar zdecydowanie przypadł do gustu uczestnikom zabawy. Niespodzianką był wspólny występ wokalisty wraz z synem - jak zostało powiedziane - przyszłą gwiazdą muzyki country.

Zobaczcie naszą relację wideo z tej imprezy.

R E K L A M AAR1 - Perun
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jacekpl
  3 miesiące temu ocena: 0%  3
  muzyka wiejska głównie królowała do odśpiewania dwa kawałki z dzisiejszego koncertu :0) https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  3 miesiące temu ocena: 0%  2
  SIO do nauki, to są Koreańczycy :) to są Chińczycy :) https://www.youtube.com/watch?... wiecęj na http://www.bigbradio.net/radio...
  ~ Sio!
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  Wynoś się z tymi chińskimi linkami!
  R E K L A M A
  R E K L A M A