R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dopinguj chłopaków w Jarota Cup

› Sport i rekreacja ponad rok temu    2.12.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

Przerwa w rozgrywkach sprzyja organizacji turniejów piłkarskich.

 

R E K L A M A

 

W pierwszy weekend grudnia do gry o zwycięstwo staną zespoły z kilku zakątków Polski, które zjadą do sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie, by rywalizować z Jarotą w jej turnieju "Jarota Cup". Turniej przewidziano dla roczników 2003 i 2004. Ci pierwsi zagrają w sobotę 2 grudnia, a na parkiecie zobaczymy m.in. dwa zespoły gospodarzy oraz drużyny z Gniewina, Konina, Krotoszyna, Środy Wlkp. i Tarnowa Podgórnego.

Dzień później do gry przystąpią młodsi o rok zawodnicy m.in. z Wrześni, Ostrowa Wlkp. i Nowych Skalmierzyc. Początek rywalizacji o godz. 9.30.

ZOBACZ TEŻ: Remis Jaroty na zakończenie jesieni

[AKTUALIZACJA: sobota, godz. 22.36]

Trzecie i ósme miejsce zajęli młodzi piłkarze Jaroty Jarocin podczas pierwszego dnia turnieju Jarota Cup. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo odnieśli gracze Polonii Środa Wlkp. Pokonując w finale 3:2 Astrę Krotoszyn.

W niedzielę 3 grudnia drugi dzień zmagań. Tym razem na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie zmierzą się zawodnicy z rocznika 2004. To będzie bardzo intensywny dzień pod względem piłkarskim. Równolegle odbywać się będzie III edycja Turnieju o Puchar Burmistrza Jarocina [SZCZEGÓŁY TUTAJ].

Szerszą relację z tych wydarzeń oraz obszerną galerię zdjęć opublikujemy po zakończeniu turniejów.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M AA2-HYUNDAI grudzień 17-23