R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Do urzędów po błocie. Tak wygląda ul. Brzozowa w deszczu

› Daj znać ponad rok temu    22.10.2014
Sebastian Matyszczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

Błoto na ul. Brzozowej utrudnia dotarcie do urzędów przy Zacisznej

Pracownica jednej z firm przy ulicy Zacisznej w Jarocinie poinformowała „Gazetę”, że od czasu remontu drogi dojazd od ul. Brzozowej jest bardzo utrudniony. Obecnie jeżdżą tam nie tylko osobówki, ale też traktory i wywrotki, które rozjeżdżają i tak nie najlepszą drogę.

Ulica tylko w części jest pokryta betonowymi płytami, które niewiele dają, bo ziemia nawieziona kołami pojazdów w sporej części je przykrywa. W deszczowe dni nie da się też przejść nie brudząc sobie butów czy spodni.

- Skontaktujemy się z wykonawcą robót (przy ul. Zacisznej - przyp. red.). Z uwagi, że jest to objazd przy inwestycji o naprawę tej drogi, poprosimy, by wysypał na ul. Brzozowej tłuczeń, aby na czas remontów dojazd od tej drugiej strony był trochę łatwiejszy - mówi Hubert Kujawa, pracownik Urzędu Miejskiego w Jarocinie odpowiedzialny za drogownictwo.

R E K L A M A

Wideo: Przemysław Niewiada

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A