R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Disco Stars dla podopiecznych „Ogrodu Marzeń”

› Aktualności 4 miesiące temu    1.06.2018
Redakcja
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A

Organizatorzy Disco Stars Festiwal zadbali w wyjątkowy sposób o osoby z niepełnosprawnością. Podczas imprezy będzie przeprowadzana zbiórka na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”. Ale to nie wszystko.

 

R E K L A M A

 

Disco Stars Festiwal to impreza, na której osoby z niepełnosprawnością traktowane są w wyjątkowy sposób. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, podopieczni Fundacji „Ogród Marzeń” oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Noskowie otrzymali specjalne, bezpłatne zaproszenia. To nie wszystkie udogodnienia. Osoby poruszające się na wózkach będą mogły oglądać festiwal ze specjalnej platformy.

 

- Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom za to, że troszczą się o osoby z niepełnosprawnością. Wielu naszych podopiecznych czeka na festiwal przez cały rok. Są fanami disco polo, ale nie stać by ich było na bilet - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz.

 

Podczas tegorocznego festiwalu wolontariusze przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”.

Fundusze przeznaczone będą m.in. na organizację turnusów rehabilitacyjnych, pomoc indywidualną na zakup leków, sprzętu i środków higienicznych.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ 4325
4 miesiące temu ocena: 14%  6
ciekawe, że upośledzonym akurat ta muzyka przypada do gustu
~ Ewa Hejduk
4 miesiące temu ocena: 100%  5
Osoba niepełnosprawna nie musi być upośledzona umyslowo. Kto co lubi jego sprawa. Nikomu nic do cudzych upodobań.
~ nika
4 miesiące temu ocena: 0%  4
chorzy potrzebuja spokoju a nie dico polo hałasliwego
~ Ewa Hejduk
4 miesiące temu 3
Może niech chorzy sami zadecydują co im potrzebne do szczęścia.
~ muzykalna
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Nie prawda nie każdy ja uwielbiam tą muzykę i czekam na ten dzień
R E K L A M A
~ G.P.
4 miesiące temu 1
"wolontariusz" to osoba, która z własnej i nieprzymuszonej woli (np. zapisem jakiegoś regulaminu lub umowy) oraz bez związku z otrzymaniem lub nieotrzymaniem jakichkolwiek pieniędzy (w związku z udziałem lub brakiem udziału w wolontariacie) działa bezinteresownie na rzecz innych ???
R E K L A M A
R E K L A M A