ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Disco Stars dla podopiecznych „Ogrodu Marzeń”

› Aktualności ponad rok temu    1.06.2018
Redakcja
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A

Organizatorzy Disco Stars Festiwal zadbali w wyjątkowy sposób o osoby z niepełnosprawnością. Podczas imprezy będzie przeprowadzana zbiórka na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”. Ale to nie wszystko.

 

 

Disco Stars Festiwal to impreza, na której osoby z niepełnosprawnością traktowane są w wyjątkowy sposób. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, podopieczni Fundacji „Ogród Marzeń” oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Noskowie otrzymali specjalne, bezpłatne zaproszenia. To nie wszystkie udogodnienia. Osoby poruszające się na wózkach będą mogły oglądać festiwal ze specjalnej platformy.

 

- Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom za to, że troszczą się o osoby z niepełnosprawnością. Wielu naszych podopiecznych czeka na festiwal przez cały rok. Są fanami disco polo, ale nie stać by ich było na bilet - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz.

 

Podczas tegorocznego festiwalu wolontariusze przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na pomoc podopiecznym Fundacji „Ogród Marzeń”.

Fundusze przeznaczone będą m.in. na organizację turnusów rehabilitacyjnych, pomoc indywidualną na zakup leków, sprzętu i środków higienicznych.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 4325
ponad rok temu ocena: 14%  6
ciekawe, że upośledzonym akurat ta muzyka przypada do gustu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa Hejduk
ponad rok temu ocena: 100%  5
Osoba niepełnosprawna nie musi być upośledzona umyslowo. Kto co lubi jego sprawa. Nikomu nic do cudzych upodobań.
~ nika
ponad rok temu ocena: 0%  4
chorzy potrzebuja spokoju a nie dico polo hałasliwego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa Hejduk
ponad rok temu 3
Może niech chorzy sami zadecydują co im potrzebne do szczęścia.
~ muzykalna
ponad rok temu ocena: 100%  2
Nie prawda nie każdy ja uwielbiam tą muzykę i czekam na ten dzień
~ G.P.
ponad rok temu 1
"wolontariusz" to osoba, która z własnej i nieprzymuszonej woli (np. zapisem jakiegoś regulaminu lub umowy) oraz bez związku z otrzymaniem lub nieotrzymaniem jakichkolwiek pieniędzy (w związku z udziałem lub brakiem udziału w wolontariacie) działa bezinteresownie na rzecz innych ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji