R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Debata w Żerkowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    5.11.2014
Anna Konieczna
komentarzy 50 ocen 5 / 80%
A A A
Debata kandydatów na burmistrza ŻerkowaDebata kandydatów na burmistrza Żerkowa fot. Stanisław Dziekański

Zakończyła się debata kandydatów na burmistrza Żerkowa. Swoje pomysły na rozwój gminy zaprezentowali: Tomasz Gogulski. Jacek Kmieć, Kasper Ekert i Jacek Jędraszczyk.

Czterech pretendentów do najważniejszego stanowiska w gminie usiadło naprzeciw ponad 200-osobowej grupy mieszkańców, którzy przyszli posłuchać co mają im do zaproponowania. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów - portalu jarocinska.pl i „Gazety Jarocińskiej”.

Kandydaci odpowiadali na pytania dotyczące między innymi rozwoju turystyki, dalszego funkcjonowania Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego, remontu dróg, gazyfikacji i wielu innych spraw, które bezpośrednio wpływają na życie mieszkańców gminy.

Obszerna relacja z debaty już wkrótce na naszym portalu oraz w najbliższym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”. Podamy też wyniki głosowania uczestników debaty na kandydata, który ich zdaniem najlepiej zaprezentował się publiczności.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (50)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Realista
  ponad rok temu ocena: 51%  50
  Jakie doświadczenie ma p Kmieć nigdy nie pracował w samorządzie a najczęściej jest tak że teoretyk jest kiepskim praktykiem. Sam napisał na swoich ulotkach wyborczych czas na zmiany tylko dlaczego chce tych zmian na miesiąc przed wyborami. Mam merytoryczne pytanie co zrobił p Kmieć dla mieszkańców Żerkowa przez cztery lata po przegranych wyborach podpowiem WIELKIE NIC
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ de_lord
  ponad rok temu ocena: 78%  49
  poirytowana - na żywo 1 x przedstawiłem się i przywitałem ok 2 tyg. temu. Prócz tego widziałem na FB komitetu, na banerach w rynku, na stronie GJ. Ani nie mieszkam, ani nie pracuje w gminie. Taka anegdotka: kiedyś z Jackiem Wareńczykiem byłem na "szabrze" napychając sobie brzuszki czereśniami, ale wtedy byliśmy dziećmi. Jego siostra miała piegi i kilka latek - zawsze to były urwisy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ panda
  ponad rok temu ocena: 50%  48
  Zmiany ale na kogo ??? Wszyscy kandydaci bajeruja i obiecuja tylko moze lepiej mierzyc sily na zamiary. Wole slyszec od pana J. ze zapewni mi tzw "zabawki" niz od pana K. bujdy typu praca i mieszkania dla wszystkich. Co prawda szanowny pan W. ma duzy dom i ogrod ale wiem czy miejsca i kwiatkow do sadzenia starczy dla wszystkich!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ poirytowana
  ponad rok temu ocena: 29%  47
  do de_lord. ,, Pana Kmieca widziałem 1 raz w życiu ..." nie kłam ! Piszesz mądrze, ale nie kłam. Obecna władza juz dość nakłamała i wszyscy mają tego dość, dlatego nadzieja, że będą zmiany.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jaro
  ponad rok temu ocena: 52%  46
  p. Kmieć nazwał mieszkańców gminy Żerków CIEMNOTAMI i dlatego niech w tych wyborach, wyborcy pokażą mu gdzie mają takich obłudnych ludzi jak on!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ de_lord
  ponad rok temu ocena: 49%  45
  "internetowa grupa kandydata Kmiecia działa pełną parą. Dodajcie jakieś śmieszne zdjęcia na facebooka..." Powiem tak - Pana Kmieca widziałem 1 raz w życiu więc dużo o nim nie powiem. Sprawia wrażenie człowiek sympatycznego i energicznego, któremu się chce chcieć. To prawie tak samo jak p.Jędraszczyk, p. Urbańska...prawie. Przekonują mnie ludzie, którzy startują z jego listy i to do tego stopnia, że budzi się we mnie refleksja. Pomnę na to, że jestem osobą, która zawsze pracowała w korporacjach i nie bardzo rozumiała działania pro publico bono bez profitów. Teraz jestem przekonany, że takie działania trzeba popierać i może zrobić coś za darmo i dla kogoś, czegoś. W nosie mam profity, bo sam na siebie zarabiam. Dziadostwa w gminie Żerków znieść nie mogę i dlatego popieram zmianę a jedyna realna zmiana to Pan Kmieć i nowi Radni.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ panda
  ponad rok temu ocena: 44%  44
  I racja kolego tylko nie oceniaj ksiazki po okladce to, ze ma moze odpowiednich kandydatow do rady nie oznacza, ze On nadaje sie na burmistrza!!! Nie musimy zaraz wymieniac calej wladzy ale mysle, ze obecnemu wlodarzowi przyda sie wsparcie :-) kilku radnych z poza jego listy, np. od pana K.
  ~ Trafione w sedno
  ponad rok temu ocena: 48%  43
  Z programu wyborczego Pana Kandydata Jacka K. nasuwa mi się na myśl stare, sprawdzone powiedzenie: "Nikt nie jest ci w stanie tyle dać ile ja jestem ci w stanie obiecać". I to trafia w samo sedno. Nie zrobił nigdy nic dla ludzi, a obiecuje gruszki na wierzbie. Kto pójdzie na niego głosować będzie mógł oficjalnie uznać się za żerkowską ciemnotę, czyli generalnie tak jak o nim twierdzi zapewne sam kandydat. Takich "cwaniaków" bywało już wielu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Żerkowska CIEMNOTA
  ponad rok temu ocena: 62%  42
  Jestem zdania że należy dawać szansę ludziom młodym którzy chcą coś zrobić dla społeczności lokalnej. Pan Jacek K jest młodym człowiekiem ale dał się poznać jako osoba obłudna Stwierdzenie po przegranych wyborach że mieszkańcy Żerkowa są CIEMNI i dlatego go nie wybrali powinno zostać odebrane jako policzek przez wszystkich mieszkańców . Oddałem swój głos na niego w poprzednich wyborach i tego błędu już więcej nie popełnię . Jak on śmie usiąść teraz przed mieszkańcami i spojrzeć im prosto w oczy. Mam nadzieję że ci którzy głosowali na niego w poprzednich wyborach TAK JAK JA nie popełnią już tego błędu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ferdek
  ponad rok temu ocena: 38%  41
  Jeszcze 6 dni makiawelizm Kniecia ,będzie działał na osoby dające sobą kierować.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bee
  ponad rok temu ocena: 56%  40
  Jestem bardzo ciekawa wyników wyborów. Pan Gogulski nie istnieje, zupełnie bez polotu i charyzmy. Pan Ekert nieudolnie zarządza MCT, co ludzie widzą i zapewne odpowiednio ocenią 16 listopada. A pan Jędraszczyk powinien już ustąpić miejsca młodszym. Może pan Kmieć wprowadzi w gminie "świeżość"? Pozwólmy młodszym zaproponować nowe rozwiązania, dajmy mu szansę!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ cee
  ponad rok temu ocena: 79%  39
  Nie jesteśmy w stanie stwierdzić w sumie czy nie możliwe może być jednak możliwe czy też nie. Mam skłonności do zaryzykowania i sprawdzenia. Na ten moment i stan spraw w gminie uważam to za najlepsze wyjście
  ~ ja
  ponad rok temu ocena: 47%  38
  Młodzi, oczywiście, że tak. Ale bez utopijnych programów, mających się nijak do rzeczywistości...
  ~ Realista
  ponad rok temu ocena: 100%  37
  Dobry menadżer na miejscu pana Ekerta nie musiał by prosić o dotacje z gminy. Pracownicy też by zarabiali więcej niż tylko średnia krajową. A wystąpienie pani Ireny na sesji , która stwierdziła że może zwolnić część ludzi z MCT i sama podawać do stołu to szczyt arogancji .Niech ona i pan Ekert pamiętają o tym że jak kieruje się ludźmi to trzeba ich szanować i doceniać bo bez nich sami nie będą mieli pracy .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Larry King
  ponad rok temu ocena: 39%  36
  Internetowa grupa kandydata Kmiecia działa pełną parą. Dodajcie jakieś śmieszne zdjęcia na facebooka, a potem szybki prysznic i do spania, bo już po 19 :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ula
  ponad rok temu ocena: 57%  35
  Właśnie wracamy ze spotkania w Prusinowie, godz.22;20
  ~ Realista NIerealny
  ponad rok temu ocena: 29%  34
  Zapewne chodzi o panią Annę W.? To akurat chyba ona wykorzystywała pracowników, przynajmniej tak dziewczyny opowiadały. Z tego co można się zorientować pracownicy mocno dopingują Ekerta w tej sprawie. Łatwo na kolanie policzyć ile zysku przynosi MCT - 50-60 ludzi x powiedzmy minimalna krajowa (ok 1350 zł) x 12 miesięcy to jest już jakiś milion złotych. Do tego Ci co dorabiają sobie latem. I to wszystko zostaje w kieszenie ludzi! A nie jakiegoś tam właściciela czy "biznesmena". A po mieście chodzą słuchy, że pewien pan Przewodniczący ponoć posługując się panem włodarzem chętnie by MCT sprywatyzował gdyby miał okazję. Tylko dla czyjej korzyści? Na pewno nie zwykłych, szarych ludzi. Nie dajcie się wrabiać, nikt wam złota do kieszeni nie nawkłada.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ABC
  ponad rok temu ocena: 83%  33
  Nie od dobroczynności piekarza zależy to czy będziemy mieli chleb, ale od Jego dbałości o wlasny interes. To wiedział juz A. Smith w XIX w. a Pan Ekert widocznie nadal nie zalapal skoro zamiast dbać o zysk dba o ilość zatrudnionych
  ~ realista ale realny
  ponad rok temu ocena: 65%  32
  O widać, że pisze ktoś mocno tam zakotwiczony. Dbający o własny interes...
  ~ Realista
  ponad rok temu ocena: 90%  31
  Nie wiem o kogo chodzi to nie istotne .Chodzi o to że osoby które zarządzają MCT mają sprawę sądową .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Realista II
  ponad rok temu ocena: 40%  30
  Czy chodzi o Panią Annę W. ??? której odcięli koryto ???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Realista
  ponad rok temu ocena: 100%  29
  MCT ma pozew sądowy o wykorzystywanie pracowników ., a rządzi tam pan Kacper i pani Irena choć jednoznacznie niemożna stwierdzić czy tak jest może szefem jest pani Irena. Jak pan Kacper ma zamiar rządzić Gminą . Zastępcą Burmistrza będzie pani Irena. DRZYJ GMINO
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Realista
  ponad rok temu ocena: 70%  28
  Pan Kmieć na debacie mówił o etyce jak to się ma do jego wypowiedzi z przed czterech lat , że mieszkańcy gminy są CIEMNI i dlatego go nie wybrali . Etykę pomylił z obłudą , tego uczy na swoich wykładach .GRATULUJĘ Trzeba mieć tupet żeby usiąść przed wyborcami i spojrzeć im w oczy po takich słowach. Mam nadzieję że wyborcy tego mu nie zapomną. A co do popierania biznesu przez pana Kmiecia ma na myśli darmowy parking od Gminy dla pana RESTAURATORA .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Realista
  ponad rok temu ocena: 80%  27
  Żerków nie jest taką gminą w której działają jakieś wielkie zakłady produkcyjne i pieniądze z podatków można by było przeznaczyć na inwestycje . A ściągnięcie biznesu do Żerkowa jest tez mało realne. Żerków poszedł w turystykę to niech to rozwija. Pan Ekert pokazał że tego nie potrafi MCT jest katastrofalnie zarządzane.Dobry menadżer na jego miejscu wypracował by spore zyski dla MCT Ludzi do współpracy też nie umie dobierać myślę o pani Irenie . która nie nadaje się do pracy z ludźmi nie mówiąc już o kierowaniu nimi.( żenada) To jak taka osoba ma rządzić Gminą.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Krystian
  ponad rok temu ocena: 81%  26
  ale w Żerkowie turystyka nie istnieje, nie przynosi znaczącego dochodu ani gminie ani jego mieszkańcom, skoro nawet MCT nie może na tym zarobić to o czym my mówimy?
  ~ panda
  ponad rok temu ocena: 95%  25
  Tzw Nagonka i to zasłużona na pana Ekerta byla praktycznie od poczatku istnienoa MCT i nie ze strony pana Jedraszczyka czy rady tylko mieszkanców, może troche po czasie ale wkoncu i oni zrozumieli, że powinni mówić naszym glosem i nie wspierac kolegi E., u boku z pania J. i jej synkiem tylko juz dawno z ludzmi niegospodarnymi zrobić porzadek.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Chemik
  ponad rok temu ocena: 35%  24
  Dofinansowanie na kulturę w tym roku to 270.000 (według świeżo wydrukowanego informatora gminnego), co przy przychodach MCT w granicy 4.000.000 zł stanowi jakieś 5-6 % całego budżetu tej jednostki. Zawojować się za to świata chyba nie da. Ale np. takich kolarzy ze Środy Wielkopolskiej dofinansowuje nasz włodarz znacznie chętniej, bo sama taka tylko 3-dniowa impreza kolarska to może być koszt lekko licząc jakieś 300.000 zł. Czyli wychodzi pewnie 100.000 zł za dzień. Całkiem tania ta reklama... Ale o tym się głośno nie mówi, więc i nie ma co krzyczeć. Zresztą to tylko publiczne pieniądze, wydaje się je zapewne bardzo łatwo.. Porównując też z Jarocinem sam tylko JOK dostaje prawie 500.000 zł, nie wspominając o festiwalu, spichlerzu itd. I w tymże JOK-u wręcz kwiczą z bólu, że za taką dotację to się nie da nic zrobić. Na Ekerta cisną, bo już w zeszłym roku mówiło się w gminie, że będzie startował w wyborach i jakimś dziwnym trafem zaczęły się wtedy te przepychanki. Zbieg okoliczności? ;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kociak
  ponad rok temu ocena: 96%  23
  Ekert jako dyrektor MCT do tej pory zarobił prawie 700.000 tyś zł a jego kulturę gmina dotuje co roku kwotą prawie 400.000 zł. I co my z tego mamy. Ma tylko Ekert!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ panda
  ponad rok temu ocena: 83%  22
  Debata drętwa !!! Co do kandydatów to pan Gogulski ???? szkoda strzępić język. Pan Ekert powinien zająć się tym co robi najlepiej czyli śpiewem w kościele!!! Miał swój czas i tak się dziwie, że aż tak długo na wykazanie się jako dyrektora MCT, czy w radzie powiatu i to i to go przerosło więc z czym do ludu, powierzyć komuś takiemu Urząd to duże ryzyko!!! Przesłodko pierdzący pan Jacuś Kmieć chyba pomylił realia to jest Żerków, a nie stolica (praca i mieszkania dla wszystkich) gościu faktycznie ma nas za „ciemnych” jeżeli myśli, że ktoś w to uwierzy. Pan Jędraszczyk faktycznie mógłby sobie już darować ale biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągi to jako włodarzowi nie ma co mu zarzucić poza popieraniem tego układu w urzędzie (córka, synowa, bratowa itp., normalnie można sobie drzewo genologiczne zrobić)!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ SOWA
  ponad rok temu ocena: 57%  21
  miki hehehehehhe to masz szczęscie w życiu ,bo p Jędraszczyk ma na głowie twoje sprawy ,no moich spraw na głowe nie wziął ,,,nie obchodzi mnie kto tu będzie rządzil ,ale ten brak obiektywizmu jest męczący,,, no ale w końcu póki p.J przy władzy miki i ma twój los albo los twojej rodziny w swoich rękach to wiadomo ,że będziesz Go bronił ,bo kto wie czy inny tez wezmie i przygarnie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ miki
  ponad rok temu ocena: 55%  20
  Może i niewie ile bo ma dużo spraw na glowie naszych spraw, ale to za jego rządów płacimy tak mało za śmieci, wode itp. Jako wlodarz jest dobry i nie ma co zaprzeczać!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ inny
  ponad rok temu ocena: 67%  19
  Radni mówią, że zostały pieniądze ze śmieci po rocznym rozliczeniu ale tylko na papierze bo nikt nie wie co sie z nimi stało w budżecie....
  ~ toki
  ponad rok temu ocena: 47%  18
  Chyba płacimy za dużo. Niech Jędraszczyk pokaże jakie są za śmieci wpływy do budżetu i jakie koszta. I co się okaże zapewne że znów doją mieszkańców gdzie się da. TYLKO DOJĄ NAS!
  ~ SOWA
  ponad rok temu ocena: 62%  17
  Hehe Jacek Jedraszczyk ok ,,,dobre, sam nie wie ile opłata za smieci wynosi reszte wyczytał z informatora gminnego ,a tak nawiasem pisząc chciałbym czasem by włodaże gminy zapytali mnie ,czy chce pieniądze z budżetu przeznaczyc np.na przecudnie szumiącą ,niezbędną fontanne na stawie czy moze załatanie dziór w lokalnych drogach a moze na ubogich .Ludzie obiektywnie a nie lizusostwo !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ toki
  ponad rok temu ocena: 66%  16
  Gdzie się jeszcze pcha ten zmęczony Jędraszczyk przed 70stką. Emerytura czeka , a nie urząd. Skońcmy takie szopki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mójnick
  ponad rok temu ocena: 13%  15
  Najlepiej wypadł zdecydowanie Kasper Ekert,jako jedyny wiedzę merytoryczną prezentował nie z kartki a z głowy co dowodzi że nie obce mu sa problemy gminy.Jacek Jędraszczyk ok.Do Jacka Kmiecia się zniechęciłem - bije od niego buta i cwaniactwo(moje zdanie)Kto mi odpowie co w tym gronie robi szanowny pan Gogulski?? Kandydat na Burmistrza który o wszystko pytałby mieszkanców?? Na to stanowisko potrzebna jest osoba odpowiedzialna ale i w pełni decyzyjna i odważna.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ toki
  ponad rok temu ocena: 98%  14
  Panu Ekertowi nie są chyba obce podwójne etaty w MCT i pozwy sądowe wykorzystywanych pracowników na dziwnych umowach!
  ~ zatroskany
  ponad rok temu ocena: 89%  13
  Zastanawiające jest jak owy Pan Ekert pogodzi pracę burmistrza i organisty na cmentarzu. Wiadomo, że w godzinach pracy był dyrektorem i organistą jednocześnie. Oby petenci nie musieli burmistrza podrywać od organów w czasie pogrzebów...
  ~ Dzejkob
  ponad rok temu ocena: 61%  12
  Drodzy PAńsywo czytelnicy GJ. Czas najwyższy zastanowić się gdzie chcecie znaleźć się Wy, Wasze dzieci, wnuki za kilka lat. Jeśli nikt z Was nie myśli przyszłościowo głosujcie na obecnego Burmistrza. Kto z Was ma choć trochę oleju w głowie zagłosuje na młodych dynamicznych ludzi którzy mają jeszcze siłe, energie a co najważniejsze jakiś pomysł na Naszą gminę. Osobiście chciałbym by Nasza gmina rozkwitała z roku na rok a nie usychała i była w stagnacji jak to jest za rządów obecnych trzymajacych sie władzy patałachów którzy marzą tylko o dotrwaniu do emerytury. Wybór jak zwykle Należy do społeczeństwa, i tu pojawia się pytanie czy chcecie by zostało tak jak jest i boicie się jakichkolwiek zmian czy też zaryzykujecie i pozwolicie się Naszej Gminie rozwijać............
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gosc
  ponad rok temu ocena: 38%  11
  A cóż proponują Panowie teoretycy - etycy, którzy opowiadają nierealnych do realizacji w Naszej Gminie planach?
  ~ babcia
  ponad rok temu ocena: 62%  10
  Mam prośbę, aby Burmistrz Jędraszczyk umieścił na stronie internetowej Żerkowa mapę tras rowerowych w naszej gminie, o których ciągle mówi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ OLO
  ponad rok temu ocena: 76%  9
  DAJCIE PRACE JAK LUDZIE BEDĄ MIELI PIENIADZE TO I KULTURA SIĘ ZNAJDZIE
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wyborca
  ponad rok temu ocena: 80%  8
  Otóż to. Praca (w sensie zatrudnienia) jest dla człowieka ważniejsza od kultury. Człowiek bezrobotny nie będzie ingerował w życie kulturalne. Jedynie po pracy, w celu rekreacji i samorealizacji będzie przejawiał zainteresowanie kulturą.
  ~ mieszkaniec
  ponad rok temu ocena: 89%  7
  Kultura w Żerkowie jest za darmo.
  ~ obserwator
  ponad rok temu ocena: 52%  6
  Kmieć na debacie zmiażdżył konkurencje gdy Jędraszczyk mówił o inwestycjach na zabawki i głupoty, Kmieć mówił o miejscach pracy i mieszkaniach. Takie to zestawienie!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Portalski
  ponad rok temu ocena: 32%  5
  Wiadomo, że jako wykładowca na uczelni Łódzkiej może wygłaszać niestworzone plany rozwoju. Jednak pomyślmy gdzie miałyby być te miejsca pracy ? Chodzi tutaj o stanowisko wice burmistrza ? No sorry ale Burmistrz Żerkowa zarabia i tak już za dużo aby jeszcze powoływał sobie wice. Chyba, że chodzi tutaj o miejsca w urzędzie i nowe nie potrzebne nikomu posady do obstawienia przez członków rodziny to sorry fakt będą miejsca pracy. Żerków to nie San Francisco i trzeba się z tym pogodzić, że przedsiębiorcy nie będą się kwapić do naszej gminy jak wszy do naszych pupili.
  ~ ja
  ponad rok temu ocena: 38%  4
  Miło. A gdzie rzeczywistość?
  ~ toki
  ponad rok temu ocena: 65%  3
  Jędraszczyk to już prehistoria jeśli wygra to już będzie przed 70stką. Pan jest za stary na ten urząd. Czas na emeryturę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ toki
  ponad rok temu ocena: 89%  2
  Ekert bierze całą kasę na kulturę! A kto w MCT ma po kilka etatów?
  ~ babcia
  ponad rok temu ocena: 58%  1
  Chociaż jestem emerytką to nie potrzebuję Uniwersytetu III wieku dla siebie tylko dobrych szkół dla naszych wnuków. I niech mi Pan Burmistrz nie pisze w swojej ulotce, że zapewnia naukę na wysokim poziomie i ciekawe zajęcia.Gdyby tak było, to nasza gmina nie bylaby przez ostatnie lata na ostatnim miejscu w rankingach szkół powiatowych. W Żerkowie nie ma żadnego domu kultury ,żadnych zajęć rozwijających dla dzieci i młodzieży, wszystkie pieniądze na kulturę bierze Ekert, a my dzieci zawozimy do Jarocina. I dosyć myślenia, że my babcie nie znamy nowych technologii i nie wiemy ,co się dzieje w gminie! Na taki elektorat, który myśli stereotypiami liczy Jędraszczyk i dlatego do nich kieruje swoją ofertę. MY głupie nie jesteśmy, dla nas jest ważna przyszłość naszych dzieci i wnuków, a my chcemy mieć od gminy tylko trochę rozrywki.
  R E K L A M A
  R E K L A M A