R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Darmowe warsztaty dla dzieci z drukarki 3D

› Aktualności ponad rok temu    26.04.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

"Początek przygody z drukarką 3D" to warsztaty dla dzieci, podczas których młodzi fani nowych technologii nauczą się podstaw modelowa. 

 

R E K L A M A

 

Fundacja "Ogród Marzeń" zaprasza na zajęcia dzieci w wieku od 9 do 14 lat. To kolejne warsztaty realizowane w ramach projektu MiniFABLAB. W lutym najmłodsi przez pieć dni budowali roboty.

Teraz będą mogli wydrukować coś na drukarce 3D. Podobne warsztaty odbywać się będą również w tym terminie dla młodzieży. Informacje znajdziesz TU

Fundacja zaprasza na zajęcia dla dzieci wsobotę i niedzielę, 13 i 14 maja 2017 roku. Pierwszego dnia organizatorzy zapraszają dzieci od 15.00 do 18.00, drugiego od 12.00 do 15.00. Aby zapisać dziecko należy wysłać wiadomośc na adres b.piotrowicz@jarocinska.pl, w treści wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz nr telefonu do rodzica. Ilość miejsc na warsztatach bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszęń.

- Dla tych, którzy się nie dostaną tym razem mamy dobrą wiadomość. Drukarka jest już własnością FABLAB-u i zamierzamy organizować częściej takie warsztaty - mówi Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

MiniFABLAB powstał w ubiegłym roku dzięki dofinansowaniu z  Fundacji Banku Zachodniego WBK oraz Fundacji im. Batorego. Wszyscy, którzy są zainteresowani jego działanością mogą zobaczyć wiecej na profilu przedsięwzięcia na FB [Kliknij]

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A