ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Czy główny rywal wójta zostanie przewodniczącym?

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    20.11.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czesław Moch został na powrót przewodniczącym Rady Gminy w KotlinieCzesław Moch został na powrót przewodniczącym Rady Gminy w Kotlinie fot. Lidia Sokowicz

Wybory samorządowe 2018. Wybory. Kandydaci w wyborach. Wybory w Jarocinie. Wybory w Jaraczewie. Wybory w Kotlinie. Wybory w Nowym Mieście nad Wartą. Wybory w Żerkowie.

 

 Najpierw mieszkańcy gminy Kotlin wybrali 15 radnych. Teraz oni zdecydują, kto spośród nich będzie sprawował najważniejsze funkcje w Radzie Gminy Kotlin.

Dzisiaj (20 listopada) odbędzie się pierwsza sesja nowej rady. Kotlińscy radni zaświadczenia o wyborze odebrali już na sesji z okazji 11 listopada [ZOBACZ TUTAJ]

 

W porządku obrad zaplanowano ślubowanie radnych i wójta. Najważniejszym punktem będzie wybór przewodniczącego rady. Komitet wójta „Nowa Gmina” poniósł porażkę w wyborach do rady. Zdobył tylko 5 mandatów [ZOBACZ TUTAJ]

KWW „Przyjazna Gmina Kotlin” Czesława Mocha wprowadził 10 radnych. Wydawało się, że Moch ponownie zostanie przewodniczącym rady, której szefował za pierwszej kadencji Paterczyka.

Nieoficjalnie wiadomo, że wójt robi wszystko, aby zwycięzca październikowych wyborów nie został liderem rady. Kto zostanie jej szefem? Przekonamy się za kilka godzin.

 

Sesja odbędzie się w Urzędzie Gminy Kotlin, początek o godzinie 9.00.

Dzisiaj pierwsza sesja również w Jaraczewie. Po raz pierwszy będzie ślubował jako burmistrz [ZOBACZ TUTAJ]

Wczoraj odbyły się pierwsze sesje w Żerkowie i Jarocinie
 

[AKTUALIZACJA 09:50]

Radni wybrali nowego przewodniczącego. Kto nim został? ZOBACZ WIDEO

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Precz
8 miesięcy temu ocena: 19%  1
Jakieś żarty. Komucha starego na przewodniczącego wybrać. Wstydu nie macie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A