ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M A

Czwarte Rockowe Zaduszki. Zobacz, kiedy!

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 4 miesiące temu    10.10.2019
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Już po raz czwarty w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie odbędą się Rockowe Zaduszki. Przewidziany jest koncert w namiocie, a później wieczorek.

 

R E K L A M A

 

W kalendarzu imprez muzycznych już dawno zapisały się Rockowe Zaduszki. Pomysłodawcą, a zarazem organizatorem jest Fundacja Alter-Ego. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie jeden z bardziej znanych polskich zespołów rockowych.

 

[Odmulają jedenaście kilometrów rzeki- szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Cała impreza została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich odbędzie się namiocie MCT. To będą koncerty dla szerszej publiki. Kto zagra?

 

Otwarcie bram przewidziano na godzinę 16.30, a piętnaście minut później wystąpi pochodząca z Bochni kapela 4Szmery. Zespół znany jest z fascynacji twórczością legendarnego bandu AC/DC i wykonywania ich coverów.

 

 

[Druhowie z OSP Chrzan zbierają pieniądze na nowy wóz – czytaj TUTAJ].

 

Tuż po 18.00 przewidziano występ headliner Rockowych Zaduszek. Jest nim poznańska Luxtorpeda. Zespół gra szeroko pojętą muzykę rockową, a powstał w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołu: Acid Drinkers.

 

 

Bilety na koncert w namiocie są do nabycia w JOK Jarocin. Cena w przedsprzedaży wynosi 40 zł, a w dniu koncertu 50 zł.

 

O godz. 19.45 rozpocznie się natomiast Wieczorek Rockowy. Wystąpią: „PiS”, czyli akustyczny projekt Piotra Lekkiego i Roberta Sierściu, zespół „Na walizakach” a o godz. 1.00 przewidziano specjalny set akustyczny.

 

Ta część imprezy jest również biletowana. Ich cena wynosi 150 zł od osoby, a nabyć je można u organizatora. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem 604 253 758.

 

Rockowe Zaduszki odbędą się 16 listopada w namiocie Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ michalus78
4 miesiące temu 1
Robert "Sierściu" Mastalerz nie gra w zespole Dżem... W ubiegłym roku wystąpił na Zaduszkach z gitarzystą zespołu Dżem i Piotram Lekkim (SPiS) a w tym roku już jako PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A