Czwarta porażka Jaroty z rzędu, nadzieja w Częstochowie

Czwarta porażka Jaroty z rzędu, nadzieja w Częstochowie - Zdjęcie główne

Piłkarze Jaroty Jarocin nie zdołali przełamać złej passy i przegrali czwarty mecz z rzędu. Tym razem ulegli na swoim boisku GKS-owi Tychy.
Kilka minut po tym, jak Dariusz Brzostowski wybronił w sytuacji „sam na sam”, Jarota objęła prowadzenie. Podanie Mateusza Śliwy wykorzystał Szymon Matuszewski i w 13. minucie meczu było 1:0.

Z czasem jednak przewaga GKS-u była coraz wyraźniejsza. Jeszcze w pierwszej połowie goście doprowadzili do wyrównania - kontratak na gola zamienił Hubert Jaronim.

W ostatnim kwadransie drugiej części Jarotę pogrążyli Damian Furczyk i Krzysztof Bizacki. Ten drugi, znany z występów w ekstraklasie (prawie 300 meczów), przelobował Dariusza Brzostowskiego strzałem z 35 metrów.

Następną okazję do zakończenia serii porażek piłkarze Jaroty będą mieli w sobotę. W Częstochowie zmierzą się z sąsiadem w tabeli - Rakowem.