ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

Cuda wianki i nie tylko! [GALERIA]

› Kultura i Rozrywka› Relacje 2 miesiące temu    24.03.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KGW Stęgosz

Gmina Żerków, Stęgosz, Fundacja Zerknij Tu, KGW Stęgosz

 

Gmina Żerków słynie z licznych inicjatyw społecznych. Działają tam nie tylko stowarzyszenia, ale i fundacje oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Organizacje te biorą udział w licznych projektach.

 

Nic więc dziwnego, że choć do świąt jeszcze trochę czasu, to wolontariuszki z Koła Gospodyń Wiejskich ze Stęgoszy wspólnie w Fundacją „Zerknij Tu”, już postanowiły zacząć przygotowania do Wielkiej Nocy. W ubiegłym tygodniu wzięły udział w warsztatach tworzenia wielkanocnych ozdób. Poprowadziła je Dorota Łabęcka, gminna pasjonatka rękodzieła. Uczestniczki tworzyły cuda wianki i nie tylko.

 

[O Dniu Kobiet zorganizwanym przez KGW w Żółkowie przeczytasz TUTAJ]

 

Warsztaty dla KGW w Stęgoszy zostały zrealizowane w ramach projektu Lokalne Centra Wolontariatu przy 10 Kołach Gospodyń Wiejskich w gminie Żerków, a ich dofinansowanie pochodziło ze środków Funduszu Inicjatyw Lokalnych.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!