R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Coraz więcej rowerzystów w drodze na Jasną Górę

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    11.08.2017
Lidia Sokowicz
komentarzy 9 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Ponad 100 osób wyruszyło dzisiaj rano na trasę do Częstochowy. Odległość dzielącą Jarocin i Jasną Górę pokonają na rowerach. Część grupy pokona na dwóch kółkach trasę w obie strony.

R E K L A M A

 

 

Grupa rowerowa, którą już po raz szesnasty zorganizowała parafia Matki Bożej Fatimskiej w Jarocinie, na miejsce dotrze 13 sierpnia, aby wspólnie z pozostałymi uczestnikami 380. Kaliskiej 26. Diecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę uczestniczyć we mszy św. przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.

Większość uczestników rozpoczęła swoje rekolekcje w drodze od modlitwy w kaplicy parafialnej i błogosławieństwa udzielonego przez księdza Andrzeja Piłata, kapelana jarocińskiej grupy.

 

Pozostali dołączyli m.in. w Magnuszewicach i w Kotlinie.  

ZOBACZ TEŻ - Piesza pielgrzymka z Jarocina w drodze do Częstochowy [TUTAJ]

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ sąsiad
  9 miesięcy temu ocena: 0%  9
  brak kultury ...ruszyli jak rolnik traktorem spod stodoły...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ W...
  9 miesięcy temu ocena: 100%  8
  sami starsi ludzie po 60 + z wnukami. Jak chce się odebrać prawa kobietom to tak jest.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ BRAK SŁÓW..
  9 miesięcy temu 7
  Brak podstawowych zasad ruchu drogowego...jazda po marketach w mieście tylko!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ beza
  9 miesięcy temu ocena: 100%  6
  Pozdrowienia dla ciotki Marii N.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ aqq
  9 miesięcy temu ocena: 63%  5
  Od 30 sekundy filmu - cała prawda o większości rowerzystów w Polsce. Nie pomyśli jak zabezpieczyć przewożone rzeczy i potem zatrzymuje się na środku jezdni blokując ruch i stwarzając niebezpieczeństwo głównie dla siebie. Policja powinna sprawdzać czy rowerzyści mają uprawnienia do jazdy po drogach publicznych. Jak nie, to walić mandaty za jazdę bez uprawnień tak samo jak kierowcom samochodów. To samo dotyczy jazdy po chodniku w mieście. Jak zapłacą po 100 zł to od razu chodnik zacznie służyć jak nazwa wskazuje - do chodzenia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ agg
  9 miesięcy temu ocena: 100%  4
  @do schorowany: nie chodzi o to by jeździć po chodniku że strachu przed samochodami, ale w zgodzie z przepisami. Dotyczy to zarówno kierowców aut i rowerzystów. Np. w Holandii jest pełna harmonia. Nikt nie narzeka na rowerzystów jeżdżących po jezdni, a i rowerzyści nie boją się jeździć ulicami. Dlaczego u nas jedni muszą zwalczać drugich. Nie można brać przykładu z cywilizowanych krajów? Obecnie u nas rowerzyści boją się jeździć po jezdni i jeżdżą po chodniku nie zważając na pieszych i do tego często dzwonią dzwonkiem aby zejść im z drogi.
  ~ schorowany
  9 miesięcy temu 3
  zgodze sie z gorna czescia z dolna nie niby niski wskaznik potracen rowerzystow ale np ja mam problem schorowan i jakby mnie potracono to moglbym sie przesiasc na wozek inwalidzki
  ~ Yolo
  9 miesięcy temu ocena: 33%  2
  Proszę zwrócić uwage,że osoby na tych zdjęciach to osoby w dużej większości 45+. Kilka z nich to stali bywalcy i darczyńcy na nową Willę Batmana. Jestem za tym aby Kościół opodatkować, księża aby wydawali rachunki za usługi duchowe tak samo jak bioenergoteurapełuci. Wtedy jest szansa na załatanie dziury budżetowej. Pozdrawiam i życzę udanej wyprawy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Yolo
  9 miesięcy temu ocena: 27%  1
  Proszę zwrócić uwage,że osoby na tych zdjęciach to osoby w dużej większości 45+. Kilka z nich to stali bywalcy i darczyńcy na nową Willę Batmana. Jestem za tym aby Kościół opodatkować, księża aby wydawali rachunki za usługi duchowe tak samo jak bioenergoteurapełuci. Wtedy jest szansa na załatanie dziury budżetowej. Pozdrawiam i życzę udanej wyprawy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A