ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Co śmierdzi w gabinecie burmistrza?

› Plotkowo ponad rok temu    11.12.2014
Redakcja
komentarzy 64 ocen 58 / 17%
A A A
Adam Pawlicki w gabinecie burmistrza: Kazałem zdjąć firanki. Śmierdzi. Adam Pawlicki w gabinecie burmistrza: Kazałem zdjąć firanki. Śmierdzi.  fot. Bartek Nawrocki

- Tu się nie da siedzieć. Śmierdzi! - mówi burmistrz Adam Pawlicki o swoim gabinecie. - Wszystko przeszło papierosowym dymem. Kazałem firanki zdjąć i wyprać. Trzeba będzie też chyba przemalować.

Rzeczywiście w pustym jeszcze biurze, przeznaczonym od lat dla przez szefa gminy, dominuje zapach tytoniowego dymu. Czy w urzędowych pomieszczeniach palenie jest dozwolone?

- Oczywiście, że zgodnie z prawem palić nie wolno - uprzedza kolejne pytanie Aldona Łyskawińska, sekretarz gminy Jarocin.

Nie jest tajemnicą, że poprzedni burmistrz Stanisław Martuzalski lubił zrobić sobie przerwę na dymka. Z papierosem można go było zobaczyć m.in. w przerwach sesji, czy na urzędowym balkonie. Jak przyznał kiedyś - walczy z nałogiem. Co na zarzut, że w jego dawnym gabinecie śmierdzi? - Co do poziomu mojego następcy nie będę się wypowiadał. Nie chce się odnosić do takich insynuacji - wykręca się od odpowiedzi były burmistrz Stanisław Martuzalski.

Skąd w takim razie w gabinecie wziął się odór spalonych papierosów? - Niemożliwe. Być może jakieś krasnoludki ten zapach rozsiały - ironizuje były włodarz miasta. - Czasami popalałem, ale nie żeby zapach został w gabinecie.

Na smród papierosów narzeka też zastępca burmistrza, niepalący Robert Kaźmierczak, który dostał gabinet po Hannie Szałkowskiej. Pawlicki pracuje teraz najczęściej dzieląc pomieszczenie… ze swoim zastępcą Witosławem Gibasiewiczem. W tym gabinecie siedział poprzednio wiceburmistrz Mikołaj Kostka. - Jedną cechę miał dobrą. Nie palił - komentuje z przekąsem jeden z urzędników.

Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji może być to, że burmistrz Jarocina ma dwa gabinety. Drugi jest w ratuszu. Pytanie tylko, czy i tam nie było nielegalnej palarni.

+ 10 głosów: 58 (17%) 48 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (64)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Peło
ponad rok temu ocena: 0%  64
Śmierdzi Stachaem palaczam, który palił nawet przy innych. Miał ich w d...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ LOLZ XD
ponad rok temu ocena: 100%  63
HAHAHAHHAHAA WTF..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Spłonek
ponad rok temu 62
IKS DE
~ szanuj czas
ponad rok temu ocena: 96%  61
jeśli burmistrz nie ma innych problemów, to może jest już niepotrzebny ??? a i gazeta mogłaby poszukać innych problemów w mieście, czyż nie???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 97%  60
To w końcu "kto śmierdzi w gabinecie burmistrza"??????????? :-)))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tytus
ponad rok temu ocena: 89%  59
Ciekawe czy za własne pieniądze też Burmistrz tak szybko brał się za malowanie gabinetu i pranie. Jak mu śmierdzi to niech się przeniesie na świeże powietrze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ baranek zagłady
ponad rok temu ocena: 91%  58
Zapomniał wół jak cielęciem był - na korytarzu urzędu często widać było pewnego znajomego obecnego burmistrza z cygarem w ręku. A były starosta to nie palił po pokojach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
ponad rok temu ocena: 83%  57
nowy kolor gabinetu to podobno ma być opalenizna turcji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Machlojski
ponad rok temu ocena: 71%  56
Należy raczej zarówno rząd, jak i kościół pozbawić wszelkiego wpływu na szkołę. Obłęd - Zdrajca http://www.youtube.com/watch?v... Cytaty z towarzysza Marksa, zamieściłem w tym tekście dla przestrogi, ale i po to, abyśmy sobie uzmysłowili to, że komunizm i bolszewizm w Polsce mają się doskonale i wcale nigdzie nie upadły. Obłęd - Totalitarna demokracja. http://www.youtube.com/watch?v...
~ Machlojski
ponad rok temu ocena: 82%  55
Nie martwmy się Polacy, nic się nie stało, ponieważ rządzą nami sami fachowcy, specjaliści, światowcy i prawdziwi Europejczycy, zapewniający nas przy tym, że 10 nowych punktów bezpieczeństwa na kolei państwowej zapewnią nam wszystkim bezgraniczne bezpieczeństwo i komfort w czasie poruszania się polską koleją państwową... Zaraz jakiś oszalały napisze, że trzeba w takim razie polską kolei sprywatyzować, tak jakby ona już nie była sprywatyzowana. Skandal na PKP http://www.joemonster.org/film...
~ Machlojski
ponad rok temu ocena: 83%  54
Jednak już wkrótce może za dwadzieścia lat wreszcie wyjdziemy na prostą, może kolejne pokolenie Polaków wyjdzie z tego permanentnego kryzysu, który mamy ponownie w Polsce, gdzie komunizm już dawno temu upadł, a Polska i Polacy są wolnym krajem i narodem... Tak mówią i piszą w reżymowych polskojęzycznych mediach od lat... A ja żyjąc w Polsce już od ponad 52 lat, ciągle słyszę w polskojęzycznych mediach o tym, że w Polsce mamy kryzys, a miała być przecież druga Japonia, druga Irlandia, potem na krótko Hiszpania, a potem Zielona Wyspa, i tak ciągle w kółko słyszę to samo od wielu lat, w zasadzie od kiedy pamiętam, nie słysząc przy tym z ich ust o tym, że Polska będzie kiedyś suwerenną Wielką Polską, niepodległą, bogatą i zamożną, niepodlegającą wpływom innych krajów i nacji...
~ Machlojski
ponad rok temu ocena: 75%  53
A przy tym te "elity" ciągle mają kompleksy z powodu swojego pochodzenia i urodzenia względem zachodu, z tego powodu swoje kompleksy przerzucają na "swoich" rodaków, ponieważ oni chcą zostać prawdziwymi Europejczykami i światowcami, nie chcą być Polakami, nie chcą żyć życiem swojego narodu, nie chcą, aby Polacy dzięki nim bogacili się, a bycie Polakami to dla nich zbyt mało, to ich zdaniem powód do wstydu... Nie dostrzegają tego, że Polacy są operatywni, że doskonale pracują i są wydajni, że wyjeżdżając na zachód Europy zdobywają tamte rynki pracy swoją uczciwością, pracowitością, rzetelnością, zaangażowaniem, kreatywnością oraz fachowością, że są bardzo przedsiębiorczy, kreatywni i pracowici...
~ Machlojski
ponad rok temu ocena: 86%  52
A według naszych "polskich" elit rządzących w Polsce nasi rodacy ciągle oszukują, kręcą, cwaniakują, pracują niewydajnie, piją alkohol w pracy i kradną, dlatego też w Polsce z tego powodu znowu mamy gospodarczy kryzys... Ale nie przez to, że ludzie, którzy obecnie zarządzają Polską, to mentalni bolszewicy i ludzie bez wyobraźni, że to łapówkarze i krętacze, którzy nie potrafią zarządzać swoją własną ojczyzną, nie potrafią utożsamiać się z narodem i z krajem, w którym się urodzili i dzięki niemu zdobyli w zasadzie wszystko.
~ Machlojski
ponad rok temu ocena: 73%  51
Co wy uważacie za słuszne lub sprawiedliwe, to nie ma znaczenia. Idzie o to, co jest konieczne i nieuniknione w danym systemie produkcji. W Polsce za komuny występował permanentnie kryzys, obecnie w naszym kraju też mamy kryzys, chociaż już w dniu dzisiejszym, jakoby komuny nie ma, przecież żyjemy w innym systemie gospodarczo ekonomicznym, jednak to nie zmieniło tego, że w naszej Ojczyźnie występuje ciągle kryzys, dlatego bo przechodzimy przejściowe trudności, a niewidzialna ręka rynków widocznie ponownie się na nas obraziła i wystawiła do nas piąchę albo figę...
~ 4444
ponad rok temu ocena: 0%  50
dowód ogłoszenie ze strony..jakas 17 latka z Jarocina ogłasza sie(niepełnoletnia) szok gdzie są jej rodzice?czego ja nauczyli i jak wychowali? .. "Jesteś : Kobietą Wyjazdy : Nie Wiek : 17 lat Wzrost : 160 cm Waga : 41 kg Jestem młodą, zabawną dziewczyną, która oferuje seks oralny. Tylko wykształceni, wiedzący co to higiena osobista mężczyźni. Resztę możemy ustalić osobiście na spotkaniu lub przez drogę mailową. Pozdrawiam" http://jarocin.top-ogloszenia....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dyrman
ponad rok temu ocena: 75%  49
Bzdura. To w takim razie, żeby pedofile zniknęli z powierzchni świata, to musiałyby zniknąć małe dzieci tak? Bo co on, biedny pedofil winny, że idzie sobie ulicą, a tu jedno dziecko, drugie, piąte.
~ !!!w
ponad rok temu ocena: 13%  48
DYRMAN CZYLI LASKI SĄ NIEWINNE I ŚWIĘTE! moze jest odwrotnie, może gdyby nie było tego typu usług, faceci by nie zdradzali?
~ Dyrman
ponad rok temu ocena: 91%  47
a kogo to obchodzi, jak są kurwami to nimi już zostaną do śmierci. Chcesz robić za przyzwoitkę, walczyć z wiatrakami? Może lepiej będzie jak zadasz pytanie nie o to co robią rodzice, tylko dlaczego się znajdują klienci na takie usługi. Tutaj jest klucz. Nie byłoby popytu na takie usługi, to nie byłoby podaży tych usług.
~ Dyrman
ponad rok temu ocena: 90%  46
A kto dolewał w spelunie wody do piwa w miejscowości zwanej Wilkowyja?Tam chyba też palono fajki i to na całe wagony. Cholera, kto to był tym barmanem w tej Wilkowyi, zapomniałem. Przypomnicie? :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 12345322
ponad rok temu ocena: 54%  45
napiszcie artykuł o SPONSORINGU w Jarocinie, myśle, ze wielu rodziców by sie zdziwiło czym się zajmuja potajemnie ich kochane, piękne córeczki w internecie, może mijamy je na ulicy, może są naszymi fryzjerkami, moze pracują w urzedach, a dorabiaja sobie na sponsoringu! OTO ONE! niektóre zakryły twarz i mysla, ze nikt ich nie pozna:),haha naiwne. http://jarocin.top-ogloszenia....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123454321
ponad rok temu ocena: 60%  44
PORUSZCIE JAKIS CIEKAWEY TEMAT, KTORY DOTYCZY WSZYSTKICH JAROCINIKOW, KTORY ZAINTERESUJE WSZYSTKICH JAROCINIAKÓW, A NIE TYLKO KOLEGÓW ADAMA LUB JEGO PRZECIWNIKÓW, ZOBACIE TE LASKI SPRZEDAJA CIAŁO ZA PIENIADZE I TO SA WASZE KOLEZANKI , KTORE MOZE MIJACIE NA ULICY W PRACY.. http://jarocin.top-ogloszenia....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123456543211
ponad rok temu ocena: 58%  43
NAPISZCIE lepiej ile Jarocinianek zajmuje sie sponsoringiem, jestem w szoku!! http://jarocin.top-ogloszenia....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ivo
ponad rok temu ocena: 74%  42
Gazeta schodzi na psy, nie macie o czym pisac? Moze niedlugo napiszecie ze Pawlicki wymienil kibel bo mu g....em jedzie ,jaki delikatny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fuj
ponad rok temu ocena: 80%  41
skunksy jedne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ j23
ponad rok temu ocena: 88%  40
Łapy w kieszeni jak najprostszy luj, a do internetu się pcha. Wstyd dla całej Gminy Jarocin!!! To dopiero początek rządów, widać wstydu jeszcze się nażrecie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kierczyński
ponad rok temu ocena: 96%  39
świerzbi go dydol więc trzyma łapę w kieszeni, żeby go naostrzyć i cheja do... piwnicy, hahahahhaha
~ Dyrman
ponad rok temu ocena: 74%  38
To samo chciałem napisać z tymi łapami w kieszeni
~ zzz
ponad rok temu ocena: 74%  37
Dziennikarzyna znowu znalazł sobie ambitny temat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Salomon Szereszewski
ponad rok temu ocena: 100%  36
Dobry wpis DYRMAN. Brawo.
~ Dyrman
ponad rok temu ocena: 73%  35
musi pisać o tematach typu pogoda, bo jak by poruszył jakiś poważniejszy to by za karę włosy obcięli i rower zabrali, a wtedy by się powiesił z rozpaczy.
~ ten obcy
ponad rok temu ocena: 78%  34
Teraz z upodobaniem będą kopać Martuzalskiego aż coś się złego wydarzy. To przypomina gnojowisko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kaziuk
ponad rok temu ocena: 20%  33
Niedawno było odwrotnie - nie pamietasz juz ?
~ nnn
ponad rok temu ocena: 87%  32
Jeżeli ten artykuł to prawda a nie jakaś tam prowokacja, to faktycznie nie ładnie wypominać poprzednikowi takie bzdury (chociaż sam nie lubię smrodu tytoniowego).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klara
ponad rok temu ocena: 22%  31
Ma Pan rację .Ja myślałam że Pan Stach to kulturalny człowiek o ona sm rodził nielegalnie. U nas w szkole jest to nie do pomyślenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tytoń
ponad rok temu ocena: 81%  30
pawlicki pokazuje kim jest, czyli...Kiedz Adam Pawlicki odchodził z urzędu jako skazany za przestepstwo karne śmierdziało w całym urzedzie, wJarocinie, na kilku salach i rozprawach sądowych a także w całym kraju. teraz śmie publicznie opowiadać że poprzednik palił papierosy w gabinecie. To załosne i malutkie. Dziwi tylko zachowanie gazety jarocińskiej, przylatuje na kiwniecie robi zdjecie gdzie niema firanek i upublicznia zwykłe pierdoły!! to smutne. Pawlicki teraz pod pretekstem że poprzednik palił papierosy każe odpicować za wielkie tysiące "swój"gabinet a kiedyś gazeta czepiała się wymienionych wykładzin bo poprzednicy pozostawiali dziury i nie tylko. Biedni ludzie. Wstyd!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bb
ponad rok temu ocena: 86%  29
Przydała by się nowa gazeta w Jarocinie, niezależna. Albo gazeta niezależna i portal.
~ brydzia
ponad rok temu ocena: 82%  28
Jak on odchodzil to byl smród spod pachy ,Niech sobie kupi wtyczke anty tabaco
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Arkadiusz Szczęsny
ponad rok temu ocena: 76%  27
Dzień dobry. Przede wszystkim nie należy upubliczniać tego typu tematu. Być może pan Adam Pawlicki chciał tym tematem ukazać w złym świetle nie urzędującego poprzednika? Tym sposobem depcze się dobre zasady i Savoir vivre.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 82%  26
"Savoir vivre"?????????? Pamiętam jak Skazany za.. przyjmował jednego przedsiębiorcę w swoim biurze, w "hawajkach" i pod wpływem.... . A ty tu piszesz o savoir vivre ????????????????
~ znawca
ponad rok temu ocena: 85%  25
może coś się zjarało, lepiej telefon wymienić, komputer i klimatyzacje, a w toalecie zamontujmy bidet
~ Kaziuk
ponad rok temu ocena: 84%  24
Ja bym skuł tynki na wszelki wypadek , bo nie wiadomo czy smród petów nie poszedł w ściany . I wymienił bym fotel bo smród moze idzie z fotela ?
~ Paluch
ponad rok temu ocena: 82%  23
" Kazałem zdjąć firanki, bo śmierdzi" - a sam nie umiał wykonać tej prostej czynności? W domu też każe swojej babie wszystko za siebie robić? Zdjęcie firanek nie jest jakąś przesadnie skomplikowaną czynnością i ja osobiście jako burmistrz bym się wstydził kimś się wysługiwać w tym zakresie. Co najwyżej poprosiłbym o drabinę jeśli stołek nie wystarczyłby.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ss
ponad rok temu ocena: 79%  22
władza to wielka siła...
~ Lalala
ponad rok temu ocena: 84%  21
Jestem ciekaw kto zapłaci za malowanie. Jak im śmierdzi to proponuje złożyć mandat. I po problemie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kaziuk
ponad rok temu ocena: 23%  20
Za malowanie powinien zapłacić ten który nasmrodził.
~ Rydzol
ponad rok temu ocena: 89%  19
Ty, opalony załóż sobie jeszcze złote klamki. Coś mi mówi, że tureckie dopasujesz sobie najlepsze. A gdzie jest ten twój hucznie zapowiadany ROZWÓJ, bo od szesnastego listopada 14' pomimo, że nie zostałeś jeszcze zaprzysiężony nic cię nie zwalniało podjąć pierwszych decyzji na rzecz rozwoju dla społeczeństwa. Co tak fałszywie paplałeś I co, i wielkie g. Czepiasz się facet g. Jak Ci śmierdzi, to zmień lokum, meble, dywany, wszystko, wszak stać cię teraz na wszystko,a nie płakso marudzisz i czepiasz się wszystkiego, tylko nie siebie. Jeszcze jarocińskie lemingi będziecie głośno beczeć, że tą (...) ULTRA NEOLIBERALNĄ WYBRALIŚCIE.Pierwszy sygnał ku temu jest, że kłamał, że jest nieupolityczniony. Ha, ha, ha, a z kim podpisał koalicję do rządzenia? Z PSL-em, PiS-em, a i wielu jego członków stowarzyszenia ZJ, to komuchy z SLD, jak były komendant milicji Dudziak, Gruchalski, inni, a także wielu jest z PO. Tak więc mowa opalonego o nieupolitycznianiu władzy to wielkie łgarstwo z jego strony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kaziuk
ponad rok temu ocena: 76%  18
Co do Dudziaka to jestem zniesmaczony !
~ Dr Kamil
ponad rok temu ocena: 17%  17
Czytając niektóre wpisy myślę że GJ powinna wprowadzić zakaz pisania tym z "niepełnym podstawowym", na pewno byłoby merytorycznie i ciekawiej
~ gosc
ponad rok temu ocena: 80%  16
pedancik sie znalazl ,a ze w barlogu siedzial tyle lat to mu nie przeszkadzalo wg mnie to zlosliwosc przemawia przez ,,opalonego''
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 83%  15
no, tylko patrzeć jak oddeleguje kogoś z urzędu do odkurzania Audi w czasie pracy :-)
~ re-gosc
ponad rok temu ocena: 14%  14
to w barłogu liści od sałaty, selera, obory czy czegoś tam jeszcze barłogu spędzili poprzednicy więc nie popalony gosc-ciu, he,he
~ bebe
ponad rok temu ocena: 30%  13
Pawlicki ma racje - też bym przemalował ... Widać poprzez palenie tytoniu w urzędzie jaki mieli szacunek do miasta i gminy---- żadnego szacunku!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fuuuj
ponad rok temu ocena: 24%  12
widać, że komentarze ciągle tych samych osób od Pana Stacha M. No teraz nie mają co robić to będą 4 lata siedzieć i pisać komentarze na GJ...hehe Oprócz profilu na FB - Nie dla Adama może jeszcze własną gazetę otworzycie haha NIENAWIŚĆ I ZŁOŚĆ I AGRESJA TO WASZA DOMENA-- o czym pewnie już niektórzy się kiedyś przekonali w bujkach kibiców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ortografia
ponad rok temu ocena: 88%  11
Drogi "fuuuju" - widać , że i Ty nie masz nic do roboty , bo piszesz komentarze .Szkoda tylko , że wypływa z tego komentarza taka straszna zaciekłość i nienawiść . Wygląda mi to na leczenie Twych kompleksów na forum. Ponadto dam Ci drogi "fuuuju" dobrą radę - zanim zabierzesz się za kolejne wpisy na forum , przypomnij sobie podstawowe zasady ortograficzne lub pracuj ze słownikiem ortograficznym, żebyś nie przynosił sobie wstydu . Dla Twojej wiedzy "bójka" pisze się przez "ó" a nie przez "u" . Wstyd Pani/Panie "fuuuj" , wstyd !!!
~ Dymek
ponad rok temu ocena: 81%  10
Ja akurat żartowałem i nie jestem od Pana Stacha M.
~ po
ponad rok temu ocena: 23%  9
PO ROZPIERDUSZE TO ŚMIERDZI W CAŁEJ GMINIE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gównin
ponad rok temu ocena: 96%  8
Ale rozpierducha wstrzymał się ostatnio z drenażem naszych kieszeni, poprzez podatki bieżące, a także zaległe, a pawlicki ledwo zaczął urzędować wysyła pisma do spłaty, strasząc komornikiem. W piź...dzie takie rządy mam. Niech kur*wa dadzą ludziom pracę, a POtem POdatkują. Będziemy mieli rozwój, jak wszystkie grosze nam wezmą na ich je...bane POdatki. I niemyślcie jarociniacy-lemingi sobie, że on-OPALONY- się nie kuma z PO i innymi szujami partyjnymi, to wszystko za ładnie się układa... dla nich, nie dla biedoty. Tfuuu.
~ amrian
ponad rok temu ocena: 81%  7
Adam, nie gabinet a piwnica. Wszak tam będziesz robił kastingi :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Naganiacz - alfons
ponad rok temu ocena: 100%  6
Musisz najdrobniejszą zachciankę spełnić być może przyszłego szefa, nawet tą perwersyjną, wtedy przechodzisz z eliminacji do dalszych etapów castingu, a to ciężki, wyczerpujący chleb.
~ g
ponad rok temu ocena: 81%  5
A jak wygrać taki casting, bo szukam pracy nie potrzebują asystentki?
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 88%  4
Niesamowite. Mój świat runął w gruzach. Jak dalej żyć?! Teraz myśl o tytoniowym aromacie w biurze burmistrza, nie da mi spać. BTW Na mieście też czasami śmierdzi. Może gazeta coś o tym napisze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dymek
ponad rok temu ocena: 86%  3
Nie powinno być na początku w tytule: "Kto..." ??? :-))))))))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ perfumeria
ponad rok temu ocena: 86%  2
Adaś to nie dym papierosowy ale zapach rąk kolesi, którzy by dostać stanowiska trzymali ci palce w du**e aż po same łokcie:D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PEWNIE
ponad rok temu ocena: 52%  1
OD DZIECIAKA TAK POSTĘPOWAŁEŚ ,CO A MOŻE NIE!