R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Co oprócz koncertów zobaczysz na Jarocin Festiwal. Sprawdź tutaj.

› Jarocin festiwal 8 miesięcy temu    12.07.2018
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Jarocin. Sprawdź co poza koncertami będzie miało miejsce podczas Jarocin Festiwal 2018.

 

R E K L A M A

 


Jarocin Festiwal to nie tylko koncerty zespołów na czterech różnych scenach. Seanse filmowe, pokazy, spektakle czy spotkania to tylko część atrakcji, które będą towarzyszyć festiwalowi w najbliższy weekend.

 

 W piątek 13 lipca wszystko będzie się kręciło wokół zespołu Pussy Riot. Najpierw o godzinie 16.30 rozpocznie się projekcja filmu „Pussy Riot. Modlitwa Punka”, a po półtoragodzinnym seansie będzie miało miejsce spotkanie z Marią Alyokhiną z tej grupy. Wydarzenia te będą miały miejsce w jarocińskim kinie „Echo". Na zakończenie dnia o godzinie 22:30, na rynku grupa „Anthony Street” zaprezentuje spektakl pod tytułem „Misterium Pokoju".

 

 W sobotę na festiwalowiczów czekają między innymi spotkania Lecha Janerki z Marcinem Świetlickim (godzina 14.30), a także Piotra Metza z Johnnym Rottenem i Wojciechem Mazolewskim (godzina 19.30). To drugie poprzedzi film „The Public Image is Rotten”, który rozpocznie się o godzinie 17.30. Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w Kinie „Echo".

 

 Ostatni dzień festiwalowy, czyli niedziela to również masa atrakcji. O godzinie 12 rozpoczną się aż trzy wydarzenia. W ruinach kościoła Świętego Ducha będzie miała miejsce msza w intencji zmarłych muzyków. W kinie odbędzie się projekcja filmu „Fala". Natomiast na Scenie Rynek rozpocznie się Żywa Akademia Pana Kleksa. O godzinie 13:45 nastąpi odsłonięcie muralu, a bezpośrednio po nim chętni będą mogli przejść do kina na film „Powracająca fala". Wreszcie o godzinie 17 na Scenie Rynek wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć finał piłkarskiego Mundialu 2018. Kto w nim zagra? Przekonamy się po dzisiejszym i jutrzejszym półfinale, w których zmierzą się Belgia z Francją (dzisiaj, godzina 20:00) oraz Chorwacja z Anglią (jutro o tej samej godzinie).

 

 Dodatkowo w sobotę oraz w niedzielę organizatorzy przygotowali Strefę Dziecka (w godzinach 11:00 - 17:00 na Rynku), Strefę Kobiet (w godzinach 11:00 - 14:00, ulica Wrocławska 6) oraz możliwość przejazdu drezynami na ulicach Marcinkowskiego i Staszica w godzinach od 11 do 18.

 

 

Szczegółowy program na plakacie poniżej:

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A