R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Co kryje ONA?

› Aktualności 11 miesięcy temu    10.10.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Nowy Magazyn dla Kobiet "ONA" jest bezpłatnym dodatkiem do bieżącego wydania "Gazety Jarocińskiej". Czy to dobry pomysł, by wydawać lokalny magazyn dla kobiet, gdy tyle jest ogólnopolskich?

 

R E K L A M A

 

"Ona" to magazyn nie o „jakichś” kobietach, ale o naszych kobietach z Ziemi Jarocińskiej. Przeczytacie w nim wywiady z Arletą Piotrowską i Kornelią Sobczak - niezwykle mocnymi i odważnymi babeczkami, które nie boją się realizować swoich marzeń i pasji.

Zależy nam na tym, by promować kobiety z Jarocina i okolic. Chcemy je pokazać, opowiedzieć o ich działalności, pasji, marzeniach. Kiedy zaproponowałam w redakcji, by wydać magazyn dla jarocińskich kobiet, wszyscy stwierdzili, że to świetny pomysł, bo choć jest tyle magazynów ogólnopolskich, to przecież nasze specjalistki od urody, zdrowia, wychowania dzieci, wystroju wnętrz też mogą udzielać porad. Ich wiedza jest taka sama, a może większa niż pań z wielkich pism – mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, redaktor naczelna Magazynu „ONA”.

W najnowszym numerze Magazynu „ONA” pedagog - Elżbieta Chlebowska podpowiada Wam, jak sprawić, by dziecko chciało się uczyć, Ada Nawrocka, która prowadzi blog o wystroju wnętrz pisze, jak wykorzystać dary natury do ozdoby domu. Ma też dla Was bardzo ciekawą propozycję. Magda Szik przedstawia najnowsze trendy w malowaniu paznokci, a Beata Hałas mówi, jak ratować skórę po letnich szaleństwach,

Zobaczycie też niesamowite zdjęcia Pauliny Schaedel i niezwykłą metamorfozę Mileny Regulskiej z Goliny, którą przeprowadziły: Klaudia Boguś i Sandra Kaczmarek z Malu by Sandra.

Znacie Sylwię Regulską? To kolejna mocna kobieta, która ćwiczy Crossfit. Podpowie, czy to sport dla Was. To jeden ze sposobów na jesienną chandrę, ale w Magazynie ONA znajdziecie ich więcej.

Kiedy pytaliśmy, co powinno znaleźć się w Magazynie ONA, jedna z Pań napisała, że warto, by Panie z Jarocina się zjednoczyły, spotykały się razem. Mamy nadzieję, że tak się właśnie stanie. ONA będzie nie tylko magazynem dla kobiet, ale czymś więcej. Nie uda się to jednak bez Twojej pomocy. Dołącz do kręgu Magazynu ONA – mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz

Magazyn dla Kobiet „ONA” znajdziecie w najnowszym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”. Kolejny numer ukaże się w grudniu.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A