R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Ciepłownia nie ma prądu. Ludzie ciepłej wody. Co się dzieje?

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    12.06.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 10 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Jarocin. Ciepłownia Jarocin. Dalkia Jarocin. Awaria w Jarocinie. Brak ciepłej wody w Jarocinie

R E K L A M A

 

Od kilku godzin mieszkańcy Jarocina informują nas o problemach z dostawą ciepłej wody. Nie mają też informacji o powodach wyłączenia.

 

- Kolejna awaria i brak dostaw ciepłej wody w blokach na os. Konstytucji. Dzwoniąc na numer alarmowy nic oczywiście nie można się dowiedzieć. Spółdzielnia tradycyjnie już zwala winę na kotłownię i żadnej informacji. Może wam uda się coś dowiedzieć – informuje portal pan Mirosław.

 

Wcześniej mieliśmy też sygnał od naszych mieszkańców, że jest problem z ciepłą wodą na ul. Wrocławskiej. Okazuje się, że spółka Veolia, która zajmuje się dostawą ciepła i wody do naszych mieszkań ma również problem.

 

- Mieliśmy planowane wyłączenie na cztery godziny i między innymi spółdzielnia mieszkaniowa była o tym poinformowana. Realizowaliśmy tzw. przełączenie kogeneracji - tłumaczy Waldemar Matuszak z Veolii. - Niestety w tej chwili nasza kotłowania ma problem z zasilaniem energią elektryczną. Trwają wysiłki by jak najszybciej usunąć awarię. Nie umiem odpowiedzieć, kiedy nastąpi przywrócenie dostawy ciepłej wody. Robimy wszystko, żeby to było jak najszybciej.

 

[AKTUALIZACJA 22:24]

Awaria w kotłowni usunięta. Niebawem zostanie przywrócona dostawa ciepłej wody.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (11)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MieszkankaOsiedla
ponad rok temu ocena: 100%  11
Ta spółdzielnia to jedna wielka porażka. Ceny jak z kosmosu, a infrastruktura rodem z PRL - stare domofony, stare wejścia do klatek, obskurne śmierdzące piwnice, brak sprzątaczek, czy my żyjemy wciąż w czasach Gierka?? Bo tak można się tu poczuć. Jak jakimś blokiem zarządza wspólnota, to od razu jest to widoczne! A Pan techniczny....jego działania podsumować można jako - niemoc, brak zainteresowania i przymykanie oka na łamanie przepisów przez niektórych lokatorów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aleksander 61
ponad rok temu ocena: 100%  10
Zarobki pracowników spółdzielni powinny być jawne dla spoldzielców. W końcu to nasze pieniądze. Niejeden z nas zdziwylby się. Wysokie nagrody jubileuszowe większe niż w zakładach pracy nagrody za pracę w spółdzielni to dopiero bajka. Stąd takie opłaty. A kto zasiada w spółdzielni socjalnej?... .
~ 789
ponad rok temu ocena: 80%  9
A spółdzielnia ma to i wiele innych spraw w głębokim poważaniu. Pan ze spółdzielni, odbierający wieczorem telefon wyrażał swoje żale, że wszyscy do niego dzwonią, a to awaria w ciepłowni. A ja się pytam co to nas obchodzi ? Czy my mamy jakąś umowę z "ciepłownią" ? Więc szanowna spółdzielnio przestań mieć nas w d... trzeba było nas powiadomić, choćby na waszej stronie www....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Asz
ponad rok temu ocena: 67%  8
Jak nie awaria pwik to veolia. Co za chore miasto. Spółdzielnia to już totalne dno.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aleksander 61
ponad rok temu ocena: 61%  7
Skoro veolia informowała spoldzielnię że nie będzie cieplej wody to obowiązkiem spółdzielni było mieszkańców powiadomić. Pieniądze niemałe płacimy na ich utrzymanie więc powinni to zrobić. Wysłać pracowników i powiesić ogłoszenia itp. Na konto co miesiąc wypłata wpływa. Za darmo? Trzeba się ruszyć a nie zarządzać zza biurka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Jola
ponad rok temu ocena: 100%  6
Tak na pięciu etatach działa zachłanny Drzazga jako przewodniczący rady nadzorczej w spółdzielni wraz jego rodzinką i kumplami i jako wice starosta - jak on umie perfidnie ludzi okłamywać a wy spółdzielcy ciągle się na jego mizdrzenie się nabieracie-Jarociniacy obudźcie się i zajrzyjcie do jego oświadczenia majątkowego co rok ponad 130 tysięcy-dla dobra mieszkańców.. itak daej ble ble ble...
~ Iza
ponad rok temu ocena: 44%  5
Planowane wyłączenie na 4 godziny??? O takich planowanych należy poinformować. Mieszkam w TBS-ach i żadnych informacji nie było. Skandal!! Za co my płacimy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Igor
ponad rok temu ocena: 46%  4
Antyskandal- ty walnięty w dekiel jesteś, pczeczytaj co napisałeś , bo sam nie wiesz o co chodzi.
~ antyskandal
ponad rok temu ocena: 66%  3
nie podniecaj się tak... sama jesteś skandal... idź pieska na spacer wyprowadz... a jak cię nie stać na mieszkanie w bloku to wróć z powrotem na wieś
~ xaxa
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dalkia to już przeszłość... Od dłuższego czasu jest to Veolia...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ infowrocl
ponad rok temu ocena: 78%  1
byla informacja... tralalala... tylko czemu ja wszedowiedzacy nic niewiedzialem..?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A