R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1-RENAULT grudzień 10-16
R E K L A M A

Chorzy na cukrzycę znajdują pomoc w jarocińskim szpitalu

› Aktualności 9 miesięcy temu    8.03.2018
Anna Konieczna
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A

Większość wiedziało o swojej chorobie. Pozostali przychodzili po poradę, bo podejrzewali, że dzieje się coś niedobrego. Niektórzy z konsultacji korzystali kilkukrotnie.

 

R E K L A M A

Prawie pół tysiąca pacjentów chorych na cukrzycę przyjęła do tej pory Hanna Byks, lekarz diabetolog z punktu konsultacyjnego, który działa w jarocińskim szpitalu.

Punkt konsultacyjny w jarocińskim szpitalu został uruchomiony w lipcu ubiegłego roku na skutek apeli mieszkańców powiatu chorych na cukrzycę, dla których - po likwidacji jarocińskiej poradni diabetologicznej w 2012 roku - najbliższym punktem przyjęć lekarza specjalisty był szpital w Pleszewie.

Przyszpitalny punkt nie ma kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, a jego funkcjonowanie zostało sfinansowane z budżetu powiatu, który przekazał na ten cel 120 tys. zł.

[o poczatkach funkcjonowania punktu przeczytasz TUTAJ]

Ale szpital czyni starania, aby punkt został przekształcony w specjalistyczną poradnię. Czy tak się stanie, zależy jednak od NFZ-u, który musiałby finansować tego typu placówkę.

Lekarz diabetolog Hanna Byks przyjmuje w punkcie konsultacyjnym w każdą środę i czwartek od godz. 8.00 do 15.00. Aby zostać przyjętym można się zarejestrować osobiście lub pod numerami tel. (62) 33-22-183 i bezpośrednio do gabinetu: (62) 33-22-138. Pacjenci nie potrzebują skierowania.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maria
9 miesięcy temu ocena: 83%  6
Dla mnie to bardzo duże udogodnienie. Nie muszę jeździć autobusem do odległego Pleszewa. Dobrze ze władza w powiecie się zmieniła i zauważają potrzeby zwykłych mieszkańców. Czas zmienić rządzących gmina Jarocin.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Członek Widmo
9 miesięcy temu ocena: 38%  5
Czy to prawda, że pewien członek był na "lewo" w szpitalu, żeby mieć badania porobione? Czekał w kolejce na NFZ czy poza kolejką ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ .
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Na lewo to bardzo często był niejaki fikumiku. Tak załoił że trzeba było przepłukać delikwenta. Potem koledzy zabierali i prosto na sesyje.
~ Renata
9 miesięcy temu ocena: 86%  3
Super. Obecna koalicja powiatowa wie co najlepsze dla mieszkańców. Zamiast sponsorować disco polo przeznaczyli pieniądze na diabetyka. Brawo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stanlej
9 miesięcy temu ocena: 14%  2
Brakowało mi tych twoich al'a kolczykowych wypocin :) Miło Cię słyszeć.
R E K L A M A
~ wPiSujemy
9 miesięcy temu ocena: 17%  1
Jacek zmieniłeś płeć czy tylko imię?
R E K L A M A
R E K L A M A