R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M A

Chora Tosia dostaje setki kartek. Przyłączcie się!

› Społeczeństwo› Dla seniorów ponad rok temu    15.11.2014
Karol Górski
komentarzy 0 ocen 11 / 100%
A A A
Krystian Kmieć z SP nr 4 w Jarocinie przyniósł kartki od uczniów z kl. IIbKrystian Kmieć z SP nr 4 w Jarocinie przyniósł kartki od uczniów z kl. IIb fot. Bartek Nawrocki

Krystian Kmieć, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie, przyniósł do siedziby Fundacji „Ogród Marzeń” kartki od wszystkich uczennic i uczniów z kl. IIb, której wychowawczynią jest Grażyna Tobolska.

W ten sposób dzieci przyłączyły się do akcji „Podaruj kartkę Tosi”.

Tosia Forszpaniak urodziła się dwa lata temu. Przyszła na świat bez oznak życia, dostała 0 punktów Apgara. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie, a jednak 20 listopada będzie obchodzić urodziny. Kilka tygodni temu rodzina rozpoczęła zbieranie jubileuszowych kartek. Gdy sprawdzaliśmy kilka dni temu, Tosia otrzymała już 170 życzeń. Teraz jest ich znacznie więcej!

Nie wiadomo, czy Tosia kiedyś przeczyta życzenia. Dziewczynka nadal ma duże problemy ze zdrowiem nie siedzi, nie mówi, nikt nie wie, czy będzie widziała. Rodzice i siostra wierzą jednak, że kiedyś przeczyta sama życzenia albo oni jej przeczytają, ile osób myślało o Tosi i wspierało ją w walce o lepsze jutro.

Wsparcie innych daje rodzinie Tosi siłę i wiarę, że walka ma sens. Dlatego warto wysłać kartkę Tosi lub dostarczyć osobiście do Fundacji „Ogród Marzeń”, która przyłączyła się do akcji.

Kartki można wysyłać bezpośrednio na adres:

R E K L A M A

Antonina Forszpaniak
63-230 Witaszyce
ul. Kolejowa 21/2

lub przynosić do Fundacji „Ogród Marzeń”, Jarocin, ul Kasprzaka 1a.

- Zamiast tracić pieniądze na znaczek lepiej włożyć tę sumę do koperty razem z kartką i przynieść do fundacji - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezeska fundacji, prosząc jednocześnie, by wszystkie koperty były zaklejone.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 11 głosów: 11 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A