ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19

Chcesz zdobyć plakat? Obejrzeć filmy tworzone przez dzieci i pomóc Nikodemowi?

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    10.08.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Kino „Echo” zaprasza na „Plakatobranie”, które odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia.

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

 

W godz. 14.00-17.00 na parkingu PKO i tarasie Kawiarni Filmowej można będzie zdobyć plakaty filmowe, od „Avangersów”, poprzez „Zimną Wojnę” aż po „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

 

W trakcie prowadzona będzie zbiórka na rzecz Nikodema Korzyniewskiego - chłopca, który walczy o sprawność i możliwość stanięcia na swoich nogach.

 

[ZOBACZ TEŻ] NIKODEM PRZESZEDŁ POMYŚLNIE DWIE OPERACJE W NIEMCZECH. POJAWIŁY SIĘ JEDNAK INNE PROBLEMY

 

Od godz. 15.00 na tarasie wyświetlane będą filmy zwycięzców ogólnopolskiego konkursu „Oko Kalejdoskopu”, w którym oceniane są dzieła tworzone przez dzieci i młodzieży.Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A